AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3

AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3

AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 | 102 MB

AutomatedQA TestComplete - presents a complete system for automated testing of Windows applications, web servers and web pages. AutomatedQA TestComplete - Windows uygulamaları, web sunucuları ve web sayfaları otomatik test için komple bir sistem sunmaktadır. With TestComplete you can perform functional, unit, regression, distributed and other types of testing for. TestComplete ile fonksiyonel, birim, regresyon, dağınık ve test diğer türleri gerçekleştirebilirsiniz. NET, Java, Visual C, Visual Basic, Delphi, C Builder, web pages and other prilozheniy.S special elements added to the TestComplete project, you can perform distributed testing applications (eg, simultaneously run several tests that simulate the work with the same server application) to handle events that occur during the test run in TestComplete or applications that work with ActiveX components to perform MSTest, NUnit, JUnit, DUnit tests and other tasks. NET, Java, Visual C, Visual Basic, Delphi, C Builder, web sayfaları ve diğer prilozheniy.S özel elemanlar aynı ile iş simülasyonu çeşitli testler aynı anda (örneğin dağıtılan test uygulamaları yapabilir, TestComplete projeye eklenir sunucu uygulaması) ActiveX komponentleri ile çalışmak MSTest, NUnit, JUnit, DUnit testleri ve diğer görevleri yapmak veya TestComplete uygulamaları çalıştırmak testi sırasında meydana gelen olayları ele almak.

Title: AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise Başlık: AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise
Developer: AutomatedQA Geliştirici: AutomatedQA
Platform: Windows NT/2K/XP/2K3/Vista/2008/7 Platform: Windows NT/2K/XP/2K3/Vista/2008/7
Language: English Dil: İngilizce
Medicine: Yes Tıp: Evet

Download Links Indir Linkler
http://hotfile.com/dl/69988956/3cbb01a/AutomatedQA7.rar.html
Mirror
http://www.fileserve.com/file/7KygjWU/AutomatedQA7.rar

Etiketler

AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 programının en son versiyonunu ve AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana AutomatedQA TestComplete 7 Enterprise v7.52.678.3'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.