ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827

ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827

ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 | 30,2 MB

ImTOO DVD Ripper Platinum rips DVD to almost all video/audio formats with high ripping speed. ImTOO DVD Ripper Platinum yüksek müthiş hızı ile hemen hemen tüm video / ses formatları DVD ripleri. Optimized profiles are compatible with various playback devices like iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, PMPs, Windows Mobile, Xbox, mobile phones, etc. Besides, you can clip/split/compress files and change output parameters to output custom video files. Optimize profilleri iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, PMP'ler, Windows Mobile, Xbox, cep telefonları, vb, sen klip Ayrıca / çıkış / sıkıştırılmış dosyalar ve değişim çıkış parametreleri split özel video gibi çeşitli oynatma cihazları ile uyumlu dosyaları.

Added video profiles supported by the newest iPhone 4. Yeni iPhone 4 tarafından desteklenen video profilleri eklendi.
Key features: Temel özellikleri:
1.Rip DVD to general videos (AVI, H.264/AVC, FLV, WMV, MP4, MPEG, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB, ASF, DV, etc.), HD videos (HD AVI, HD MPEG 2/4, HD H.264/MPEG 4 AVC, HD WMV, HD Quick Time, HD VOB, HD ASF), or audios (MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, MP2), even pictures (JPG, BMP, GIF, PNG). 1.Rip DVD genel videolar (AVI, H.264/AVC, FLV, WMV, MP4, MPEG, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB, ASF, DV, vb), HD video (HD AVI, MPEG HD 2 / 4, HD H.264/MPEG 4 AVC, WMV HD, HD Quick Time, HD VOB, HD ASF), veya ses dosyalarına (MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, MP2), hatta resimleri (JPG, BMP, GIF, PNG).
2.Clip any DVD title/chapter and get your favorite segments extracted and optionally merged into a new title/chapter. / Bölüm herhangi bir DVD başlığı 2.Clip ve Star favori kesimleri ve ayıklanır isteğe bağlı olarak yeni bir başlık / bölüm birleştirilecek.
3.Split one title/chapter into segments. 3.Split bir başlık / segmente bölüm.
4.Support multi core CPU processing, multithreading and batch conversion. 4.Support çok çekirdekli işlemci işleme, Çoklu ve toplu dönüştürme.
5.Make DVD movies conveyable to multimedia devices: iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, BlackBerry, iRiver PMP, Windows Mobile phone, Xbox, mobile phone, NDS, Wii, etc. 5.Make DVD filmleri multimedya cihazlara conveyable: iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, BlackBerry, iRiver PMP, Windows Mobile telefonu, Xbox, cep telefonu, NDS, Wii, vs
6.Transfer converted DVD movies to iPod, iPhone, PSP directly after DVD ripping. PSP doğrudan DVD ripping sonra, 6.Transfer iPod, iPhone DVD filmleri çevrilir.
7.Customize the output settings like bit rate, frame rate for fluency, sample rate, channel, codec and more parameters. 7.Customize akıcılık için bit hızı, kare oranı, örnekleme oranı, kanal, codec ve daha fazla parametre gibi çıkış ayarları.
8.Auto retrieve disc info from Internet once inserting DVD disc. 8.Auto DVD diski taktıktan sonra internetten disk bilgi almak.
9.Specify the output file size you want with Bitrate Calculator. 9.Specify çıktı dosya boyutu Bitrate Calculator ile istiyorum.
10.Add multiple profiles for one title/chapter or clone title to output many files in the same content with only one click. Bir başlık / bölüm veya çıkış için klon başlık sadece tek bir tıklama ile aynı içerikte çok sayıda dosya için 10.Add birden fazla profil.
11.After done actions provided: shut down, hibernate, stand by and quit. 11.After yapılan eylemler sağlanan:, hibernate, kapatıldı stand by ve çıkın.
12.Run the program in the background to save CPU resource. arka planda 12.Run program CPU kaynak kaydedin.

ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 indir


Etiketler

ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 programının en son versiyonunu ve ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana ImTOO DVD Ripper Platinum 6.0.9.0827'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.