Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film

Dinle Neyden 1798 Osmanlı-Fransız savaşının yaklaştığı günlerde, İstanbul’da barış arayan bir avuç insanın çabalarıyla, iki genç Saray mensubu arasında yaşanan duygusal ilişkinin tanığı olan genç bir Mevlevi Dervişinin mistik dünyasını anlatıyor.

Mevlevihane defterlerini tutmakla görevli Derviş, aynı zamanda eski bir Osmanlı Paşası olan Nuri Dede efendinin hizmetindedir. Dede efendi ve onun eski dostu olan bazı Fransız diplomatlar yaklaşan harbi önlemeye çalışmaktadır. Gayriresmi olarak sürdürülen bu çalışma, Sultan III.Selim’in kızkardeşi Beyhan Sultan’a ait Sahilsaray’da gerçekleştirilmektedir.

Rahatsızlanan Dede efendiye, diplomatik müzakereler sırasında eşlik eden Saray Tabibi Halil ile Beyhan Sultan’ın yardımcısı Gülnihal Kalfa arasında bir yakınlık yaşanmaktadır.

Dede efendiyle birlikte Sahilsaray’a gelen genç Dervişin defteri, tamamına tanık olduğu bu hikaye ile Hz.Mevlana’nın öğretisinden yansıyan satırların bir araya geldiği sayfalarla doludur…Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD

Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD

Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD

Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD

DOWNLOAD HotFiLe

http://hotfile.com/dl/68812834/95c2f3b/DNL-NYDN-By.McNamara.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/68812798/3575dad/DNL-NYDN-By.McNamara.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/68812694/4d0ea0e/DNL-NYDN-By.McNamara.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/68812598/b996b15/DNL-NYDN-By.McNamara.part4.rar.html

Etiketler

Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film programının en son versiyonunu ve Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Dinle Neyden 2008 DVBRip XViD Türk Yapımı Film'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.