CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki

CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki

| 62,81 MB m0nkrus Photoshop cs5 tarafından Adobe için Paketleri Ek Dil

It's no secret that the program Adobe Photoshop CS5 supports changing the language interface. Bu program Adobe Photoshop CS5 dil arayüzünü değiştirme desteği bir sır değil. But that's not always in the installation package are exactly the languages of the interface that are needed for you! Ama bu kurulum paketi içinde her zaman değil tam sizin için gerekli olan arabirim dilleri vardır!

But even if they are in the distribution, then in order to install two language interface, which could then be switched (for example, you prefer to work with Russian version, but you have to deal with the training course, written for the English) have Double-install the overlay one another localization. Ama onlar için daha sonra açık olabilir iki dil arayüzü, yüklemek için, daha sonra dağıtım olsa bile (örneğin, Rus versiyonu ile çalışmayı tercih, ama İngilizce için yazılmış eğitim kursu ile uğraşmak zorunda) çift bindirme birbirlerine yerelleştirme yükletmek. This is extremely inconvenient. Bu son derece sakıncalıdır.

We offer you a compact and easy to use installer, with the help of which you can easily install additional interface languages and localized local help files in PDF format for Adobe Photoshop CS5. Biz hangi kolayca ek arayüz dili ve Adobe Photoshop CS5 için PDF formatında yerelleştirilmiş yerel yardım dosyaları yükleyebilirsiniz yardımıyla, yükleyici kullanmak için bir kompakt ve kolay sunuyoruz.

Language packs that can be installed with this installer: Bu yükleyici ile kurulabilir Dil paketleri:
- American English (en_US); - Amerikan İngilizcesi (tr);
- German (de_DE); - Almanca (tr_TR);
- French (fr_FR); - Fransızca (fr_FR);
- Spanish (es_ES); - İspanyolca (es_ES);
- Brazilian Portuguese (pt_BR); - Brezilya Portekizcesi (pt_BR);
- Italian (it_IT); - İtalyan (it_IT);
- Russian (ru_RU); - Rusya (ru_RU);
- Ukrainian (uk_UA). - (Uk_UA) Ukraynaca.

The installer is not tied to any particular set of Adobe CS5. Yükleyici Adobe cs5 herhangi bir set bağlı değildir. With it, with the same ease you can add additional languages for Photoshop CS5, established as a personal distribution Photoshop, and with the Design Premium or Master Collection any language set. Bununla beraber, aynı kolaylığı ile, Photoshop kişisel bir dağıtım olarak kurulan Photoshop cs5 için ek dil, ekleyebilir ve Design Premium ve Master Collection herhangi bir dilde set.

From the author: Yazardan:
That's all we can say ... Olduğunu söyleyebiliriz hepsi ... I can only add that although interface installer English, it is intuitive and automated. Ben sadece arayüz yükleyici İngilizce rağmen, pratik ve otomatik olduğunu ekleyebilirsiniz.

Release issued: 2,010 Açıklaması yayınladı: 2010
Platform: Adobe Photoshop CS5 32 - and 64-bit versions. Platform: Adobe Photoshop CS5 32 - ve 64-bit sürümleri.
Language: English Dil: İngilizce

Download Links Indir Linkler
http://hotfile.com/dl/70697855/720750d/ALPFAPCS5.rar.html
Mirror Ayna
http://www.fileserve.com/file/3Jw7tgK/ALPFAPCS5.rar

Etiketler

CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki programının en son versiyonunu ve CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana CS5 Photoshop Paketleri için Adobe Dil Eki'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.