AMS Software Photo Collage Creator v3.71

AMS Software Photo Collage Creator v3.71

AMS Software Photo Collage Creator v3.71 - Silent Install | 19,55 MB

Photo Collage Creator - a program for creating photo collages and scrapbook, which turns ordinary digital pictures and text into personalized works of art. Photo Collage Creator - kişiselleştirilmiş sanat eserlerini içine sıradan dijital fotoğraf ve metin döner oluştururken fotoğraf kolajları ve defterine için bir program. The program combines the scores of pre-designed fabulous collage templates, more than 50 photo frames, special effects, and flexible publishing formats. Program, 50'den fazla fotoğraf çerçeveleri, özel efektler, esnek ve yayın formatları şablonları önceden tasarlanmış muhteşem kolaj puanları birleştirir. Photo Collage Creator includes everything one needs to turn regular digital photos and text into stunning collages, and creating great looking scrapbook pages suitable for printing, adding to a scrapbook, sharing with friends or hanging on the wall. Photo Collage Creator her şeyi içerir Etkileyici kolajlar olarak düzenli dijital fotoğraf ve metin çevirmek gerekiyor ve mükemmel görünümlü defterine sayfaları baskıya uygun oluştururken, arkadaşlarınızla paylaşmak veya duvara asılı bir not defterine ekleyerek. The program enables you to assemble your precious photos in an art collection, fully expressing your idea. Program tamamen senin fikrin ifade, bir sanat koleksiyonundaki değerli fotoğraf montaj sağlar. Using advanced features of this program, you achieve dazzling results. Bu programın gelişmiş özellikleri kullanarak, göz kamaştırıcı sonuçlar.

Features: Özellikleri:
- Punching your images in various creative forms - Çeşitli yaratıcı şekillerde görüntüleri Delme
- Lots of different built-in cli-arts to give effect to any project - Yerleşik cli-sanat alanında herhangi bir proje yürürlüğe konulması için farklı bir sürü
- Layered powerful technology that allows you to impose a set of photos for your collage in any position - Herhangi bir pozisyonda kolaj için fotoğraflardan oluşan bir set empoze sağlar Katmanlı güçlü bir teknoloji
- Use desyatkaov stunning effects - Desyatkaov çarpıcı efektler kullanma
- The use of collage templates - Kolaj şablonları
- Making your own text collages - Kendi metin kolaj yapma
- Save your creation as a JPG, BMP and TIF - Bir JPG, BMP ve TIFF olarak kaydedebilme
- Print your collage with a special dialogue program. - Baskı özel bir diyalog programı ile kolaj.

Operating system: Windows ® 2000/XP/Vista/7 İşletim sistemi: Windows ® 2000/XP/Vista/7
Released: 2,010 Çıkış tarihi: 2010
Version: 3.71 Versiyon: 3.71
Language: English Dil: İngilizce

Download Links Indir Linkler
http://hotfile.com/dl/70694545/f2ada2f/AMS.Software.Photo.Collage.Creator.3.71.rar.html
Mirror Ayna
http://www.fileserve.com/file/pfXG4eD/AMS.Software.Photo.Collage.Creator.3.71.rar

Etiketler

AMS Software Photo Collage Creator v3.71 programının en son versiyonunu ve AMS Software Photo Collage Creator v3.71 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra AMS Software Photo Collage Creator v3.71 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. AMS Software Photo Collage Creator v3.71 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz AMS Software Photo Collage Creator v3.71 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana AMS Software Photo Collage Creator v3.71'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.