Sistem Kurtarma 1.6.0 CD

Sistem Kurtarma 1.6.0 CD

Sistem Kurtarma CD - çöküşünden sonra işletim sisteminin hızlı iyileşme için bir sistem. Implemented in the form of a bootable CD based on Gentoo Live CD and includes many administrative tools; can be installed on USB-stick. Gentoo Live CD dayalı bir CD şeklinde Uygulanacak ve birçok yönetim araçları içerir; olabilir USB-stick yüklenebilir. Objective System Rescue CD to provide a simple way to carry out admin tasks on your computer, such as creating and editing hard disk partitions. Objektif Sistem Kurtarma CD düzenleme sabit disk bölümleri oluşturma ve gibi bilgisayarınızda yönetici görevleri yürütmek için kolay bir yol sağlar. The core of the distribution supports the most commonly used file systems - ext2/ext3, reiserfs, xfs, jfs, vfat, ntfs, iso9660, and network Samba and NFS. dağılımının çekirdek en sık kullanılan dosya sistemlerini destekler - ext2/ext3, reiserfs, xfs, jfs, vfat, ntfs, iso9660 ve ağ Samba ve NFS.

Language: Eng Dil: Eng

http://pi90.com/3251
http://pi90.com/3252
http://pi90.com/3253
veya
http://pi90.com/3254
http://pi90.com/3255

http://pi90.com/3256

Etiketler

Sistem Kurtarma 1.6.0 CD programının en son versiyonunu ve Sistem Kurtarma 1.6.0 CD programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Sistem Kurtarma 1.6.0 CD ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Sistem Kurtarma 1.6.0 CD tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Sistem Kurtarma 1.6.0 CD türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Sistem Kurtarma 1.6.0 CD'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.