Süreç Hacker 2.5 Portable

Süreç Hacker 2.5 Portable

Süreç Hacker 2.5 Portable | 5.83 Mb

Process Hacker is a feature-packed tool for manipulating processes and services on your computer. Süreç Hacker bilgisayarınızda süreç ve hizmetler değiştirmek için bir özellik dolu bir araçtır. Process Hacker is an application which helps users to view and manage the processes and their threads, modules and memory from their computers. Süreç Hacker kullanıcıları görmek ve kendi bilgisayarlarından süreçler ve konuları, modüller ve bellek yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır.
Features: Özellikleri:
· A simple, customizable tree view with highlighting showing you the processes running on your computer. Bilgisayarınızda çalışan işlemleri size göstererek vurgulayarak basit, özelleştirilebilir ağaç görünümü ·.
· Detailed performance graphs. · Performans grafikleri detaylı.
· A complete list of services and full control over them (start, stop, pause, resume and delete). hizmetlerin tam listesi ve bunların üzerinde tam kontrol · (başlatma, durdurma, duraklatma, sürdürme ve silme).
· A list of network connections. ağ bağlantıları listesi ·.
· Comprehensive information for all processes: full process performance history, thread listing and stacks with dbghelp symbols, token information, module and mapped file information, virtual memory map, environment variables, handles, ... tüm işlemler için · Kapsamlı bilgi: tam süreç performans geçmişi, iplik listeleme ve dbghelp semboller, simge bilgilerinizi, modül ve eşlenen dosya bilgileri, sanal bellek harita, çevre değişkenleri ile yığınlar, kolları ...
· Full control over all processes1, even processes protected by rootkits or security software. Tüm processes1 üzerinde · Tam kontrol, hatta rootkit veya güvenlik yazılımı tarafından korunmaktadır işler. Its kernel-mode driver has unique abilities which allows it to terminate, suspend and resume all processes and threads, including software like IceSword, avast! Kendi çekirdek modu sürücüsü, sonlandırmak için askıya alma ve tüm süreç ve konuları, IceSword, avast gibi yazılım da dahil olmak üzere devam sağlar benzersiz yetenekleri var! anti-virus, AVG Antivirus, COMODO Internet Security, etc. (just to name a few). anti-virüs, AVG Antivirus, Comodo Internet Security, vb (sadece birkaç isim).
· Find hidden processes and terminate them. · Gizli işlemler bulun ve bunları sona erdirebilir. Process Hacker detects processes hidden by simple rootkits such as Hacker Defender and FU. Süreç Hacker Hacker Defender ve FU gibi basit rootkit tarafından gizli işlemler algılar.
· Easy DLL injection and unloading2 - simply right-click a process and select "Inject DLL" to inject and right-click a module and select "Unload" to unload! · Kolay DLL enjeksiyon ve unloading2 - sadece sağ bir süreç tıklayıp "enjekte DLL" enjekte etmek ve sağ bir modül tıklayın ve "Boşaltma" seçeneğini kaldırmak için!
· Many more features... · Daha birçok özellik ...


http://pi90.com/3257
veya
http://pi90.com/3258

Etiketler

Süreç Hacker 2.5 Portable programının en son versiyonunu ve Süreç Hacker 2.5 Portable programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Süreç Hacker 2.5 Portable ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Süreç Hacker 2.5 Portable tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Süreç Hacker 2.5 Portable türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Süreç Hacker 2.5 Portable'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.