Güç Taşınabilir Notes 3.52

Güç Taşınabilir Notes 3.52

Taşınabilir MB | 3,65 3.52 Power Notes

Power Notes is a software that allows you to create desktop stickers. Güç Notlar masaüstü etiketleri oluşturmanıza olanak veren bir yazılımdır. Power Notes is a multi-featured scheduler, reminder, and organizer for Windows allowing you to create electronic stickers and display them when the time is due. Güç Notlar çok özellikli scheduler, hatırlatıcı ve organizatör Windows için elektronik etiketleri oluşturmak ve zaman zamanı geldiğinde onları ekran getiriyor. The program is very easy to use and has low system requirements. Programın kullanımı çok kolaydır ve düşük sistem gereksinimleri vardır. The scheduler stays in the tray and does not interfere with your activities. Zamanlayıcı ve tepsi kalır sizin faaliyetlerine engel değildir. If necessary, it can be displayed as a small toolbar on the desktop. Gerekirse, masaüstünde küçük bir araç çubuğu olarak görüntülenebilir.
All the parameters you may need to change are customizable: a sticker can be of any size, it can have any color scheme (which can be useful, for example, to tell between stickers on different topics) and you can use various skins for stickers. değiştirmek gerekebilir tüm parametreleri özelleştirilebilir: Bir etiket, onu (yararlı olabilir örneğin, farklı konularda çıkartmalar arasında söylemek) ve çıkartmaları için çeşitli arayüzler kullanabileceğiniz herhangi bir renk düzeni olabilir her boyutta olabilir . We also implemented sound schemes to accompany the display of stickers. Biz de etiketleri görüntülemek eşlik ses düzenleri uygulanmaktadır. Together with the wizard for creating stickers, it is possible to edit them either quickly or in the advanced mode. etiketler oluşturma sihirbazı ile birlikte, ya hızlı ya da gelişmiş modda bunları düzenlemek mümkündür. The program allows you to specify the date any time of a reminder in every detail with the help of "Alarm Wizard" (it is possible to set the start and stop time of displaying, set it at certain time intervals, on certain dates, etc.). Program tarih bu başlangıç ayarlamak ve sergileme zamanı durdurma, belirli zaman aralıklarıyla bunu ayarlamak, belirli tarihlerde mümkündür "Alarm Wizard" (yardımı vb ile her detayda bir hatırlatma her zaman belirlemenizi sağlar .). Along with actually displaying stickers, the scheduler can launch programs and files, open pages in your web browser. aslında gösteren etiketleri ile birlikte, scheduler programları ve dosyaları, web tarayıcınızda açık sayfalarını açabilirsiniz. The program also supports a multilingual interface. Program ayrıca bir çok dilli arayüz destekler.

Key features:- Anahtar özellikler: -
· Create electronic desktop notes (stickers) Oluştur elektronik masaüstü notları (etiketler)
· Edit sticky notes in the quick and advanced modes ° hızlı ve gelişmiş modları yapışkan notlar Düzenle
· Specify the date and time of reminder · Belirtin tarih ve hatırlatma zamanı
· Customize the default parameters of notes (their size, text, background and Title color, position on the desktop, transparency; shortcuts) · Özelleştirme notların varsayılan parametreleri (masaüstünde onların boyutu, metin, arka plan ve Başlığı renk, konum, şeffaflık; kısayolları)
· Specify the date and time of a reminder in every detail with the help of "Alarm Wizard" · Belirtin tarih ve saati bir hatırlatma her detayında "Alarm Sihirbazı" yardımı ile
· Run programs and opening web pages when the note appears · Run program ve açılış web sayfalarını notu görüntülendiğinde
· Print the text of stickers · Yazdır etiketleri metin
· Save the text of a note to a file · Bir dosya için bir not metnini Kaydet
· Anniversary and birthday reminder · Yıldönümü ve doğum günü hatırlatma
· Use various skins · Kullanım çeşitli arayüzler
· Scheduling turning off the computer · Planlama bilgisayarı kapatarak

Güç Taşınabilir Notes 3.52 indir


Etiketler

Güç Taşınabilir Notes 3.52 programının en son versiyonunu ve Güç Taşınabilir Notes 3.52 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Güç Taşınabilir Notes 3.52 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Güç Taşınabilir Notes 3.52 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Güç Taşınabilir Notes 3.52 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Güç Taşınabilir Notes 3.52'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.