Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması

Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması

Bilindiği gibi ortalama her 3 ayda bir olmak üzere yılda 4 kez Google PageRank (PR) güncellemesi yapılıyor ve sitelerimiz bu güncellemeler sonucunda hak ettikleri yere ve hite sahip oluyorlar.
Genel olarak ne kadar PageRank (PR) Algoritması bilinmesede, tahmini olarak bir sonra ki güncellemede sitelerimizin alacağı PageRank (PR) değerini biliriz ve 3 aşağa 5 yukarı tahminimiz doğru çıkar.
Özellikle PageRank (PR) arttırma konusunda başta ABD olmak üzere, İngiltere, Fransa, Almanya, Japonya, İşviçre ülkelerinde büyük şirletler bile kuruldu. Fakat Google bunun ticari amaçtan çok sadece kendi sistemi için bir uygulama olmasını istediği için 2007 Yılının 2. PageRank (PR) güncellemesinden sonra yeni Algoritmasını geliştirmeye başladı.
İlk olarak kendi düşüncelerinde PageRank (PR) güncellemelerinden kurtulmak ve bu sayede bu işin ticari amaçtan belki uzak tutulmasını sağlamaktı. Fakat bunun pekte başarılı olacağına inanmadıkları için ve internet bu derece hızlı gelişmeye devam ederse 10 yıl sonra googlenin veri bilgileri bu hıza ayak uydurmasının zor olacağı anlaşıldığından, Google yeni Algoritmasını Güncelleme olmadan, sitenin özgün ve indexsi baz tutularak gizli veya açık bir PageRank (PR) değer ataması yapılması ve bu değer atamasına paralel sitenin sorguda üst sıralarda görülmesine dair algoritmalarını geliştirmeye başladırlar ve tahmini olarak 2011 yılında biteceğini taa 2008 yılında CEO Başkanı bir açıklamasında belirtmişti.
Özellikle son güncellemenin gelmeyişi, dalgalanmaların çok hızlı olması belkide Googlenin son Algoritmasının bittiğine işarettir.
Eğerki bu Algoritma başarılı bir şekilde uygulanırsa;
Artık hazır script kullanan sitelerin sonu geldiğinin bariz bir belgesidir...

Etiketler

Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması programının en son versiyonunu ve Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Googleden PageRank Güncelleme Açıklaması'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.