SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5

SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5

Windows 95/98/Me/NT/2000 - Türkçe
SineMaX CD Kira - Film Takip Programı stoklara giren VCD DVD filmlerinin Müşterilere kiralanmasını ve iadelerinin takibini yapmaktadır. Fiyatı 25.000.000 TL'dir. Programda 1.000 adet filmin kaydı bulunmaktadır. Ayrıca SineMaX şu anda 25 işyerinde faal olarak da kullanılmaktadır. SineMaX CD Kira - Film Takip Programından; 1. Geniş bir film ve müşteri veritabanına sahip olursunuz. 2. Film kayıpları veya sorunlu filmlerin takibi yapılabilir. (müşteri tarafından sorunlu iade edilen ancak iade anında fark edilmeyen filmler) 3. Filmlerin ve müşterilerin kira performansları tespit edilir. (en çok kiralanan filmler yada en çok film kiralayan müşteriler) 4. Düzenlenecek promosyonların takibi yapılabilir. 5. Filmlerin takibi yapılabilir. (ıstenilen müşteride hangi filmler var yada aranılan filmler hangi müşteride) 6. ıade edilmeyen filmlerin takibi yapılabilir. 7. Filmlerin kiralanma sayıları bulunabilir. 8. ışletmede bulunan filmlerin istenilen her türlü bilgiye göre listelenebilir. (Film Tipi, Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları vb.) 9. Müşteri depozito takibi yapılabilir. 10. Borç takibi yapılabilir. Yukarıda kısaca belirtilenler dışında programdan alınabilecek pek çek bilgi bulunmaktadır. Programı kullanan işyerleri film kayıpları ve sorunlu film iadelerini minimuma indirmişlerdir. En önemlisi ise kira performanslarının önceki dönemlere göre %20 artmasıdır. Müşterilerinizle özel ba?lar geliştirmenize yardımcı olan SineMaX bu yönüyle bir CRM uygulamasıdır da. http://sinemaxfilm.sitemynet.com/SineMaX_Help.zip (yardım dosyası)

SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 indir


Etiketler

SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 programının en son versiyonunu ve SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana SineMaX CD Kira - Film Takip Programı 1.5'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.