120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle

Filmin Konusu: Van.. 1914 Haziran …
O günler, ülkemizin büyük toprak kayıpları ve milyonlarca insanımızın da büyük perişanlıklar yaşamasına neden olan Balkan Harbi’nden henüz kurtulduğumuz günlerdir, yaralarımızı sarıp ülkemizi feraha çıkartmaya çalıştığımız barış günleridir.
Ancak o günler de çok sürmez, yaz aylarında Avrupa’da başlayan 1. Dünya Harbi ülkemize de sıçrar, Ruslar Doğu Anadolu’da Erzurum istikametinde taarruza geçerler. Büyük bir isyana gebe olan Van’daki Jandarma Tümeni şehirden ayrılır ve Kafkas Cephesi’nde Ruslarla ölüm – kalım mücadelesine girişir.. Aralık 1914’te Sarıkamış Harbi’nin başlamasıyla birlikte çatışmalar yoğunlaşır ve bir gün Jandarma Tümeni’nin de cephanesi tükenir..
Van’da az da olsa cephane vardır, sınırdaki askerlere gönderilmek istenir fakat elde doğru dürüst kağnı bile kalmadığı gibi eli tüfek tutan hemen herkes de cephelerdedir..
Hiçbir çare bulunamaz, neticede yaşları 12 ile 17 arasında değişen çocuklar gönüllü olurlar.. Hemen hazırlıklara girişilir, 120 çocuk 1915 Ocak ayının donduran ayazlarında cephaneyi sırtlanır, karlı dağlara doğru yürümeye başlar..
Ancak günler ve geceler süren bu büyük yolculuk 120 kahraman çocuk için hiç de kolay olmayacak, tam bir ölüm-kalım harbi’ne dönüşecektir

Filmden Aldığım Görüntüler:


Zip Şifresi: www.sadecedownload.com

120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle indir


120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle programının en son versiyonunu ve 120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. 120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz 120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana 120 Filmi MP4 Tek Link Vatan Aşkına İndir İzle Arşivle'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.