RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı

RegGenie 3.0.1.0 Portable | 5.54 MB

RegGenie Registry Cleaner optimize eder bilgisayarınızın hızını ve birkaç dakika içinde bilgisayar hataları düzeltmek! RegGenie size ayrıntıları olası sorunları, problemleri için bilgisayarınızda tarar olarak ve otomatik olarak bunları düzeltmek sağlar kendinize zaman ve paradan tasarruf edin. hiçbir zarar sağlamak bizim özel ’Güvenli Tarama’ teknolojisini kullanarak RegGenie onarım gibi bilgisayarınızda emin olabilirsiniz PC’nize geliyor.

RegGenie henüz kesinlik, esneklik ve işlevsellik hatta en gelişmiş kullanıcı takdir edecek içerdiğini, en temel bilgisayar kullanıcı için yeterince basit olacak şekilde tasarlanmıştır. onun kullanıcı dostu arayüzü ve 3 adım süreci anlamak kolay, RegGenie basit ve kolay tarama ve PC’nizin düzeltme yapar. Buna ek olarak, RegGenie otomatik tarama ve zamanlama, kayıt defteri birleştirme, basit yedekleme onarım ve geri yükleme işlemi gibi ek özellikler çok çeşitli, ve Windows Başlangıç programları yönetmek için basit bir yol sunar.

sorunları RegGenie ne düzeltebilirim?

RegGenie dahil ancak bilgisayar hataları, sistem kararsızlığına, sık çöküyor, genel sistem yavaşlaması ve diğer bilgisayar sorunları, neden sınırlı değildir geçersiz kayıt defteri girdilerini onararak anında bilgisayar sorunları ortadan kaldırmak için çalışır:

Performans sorunları:
* Eksik dosya dernekler
* Eksik başlangıç programları
* Geçersiz aygıt sürücüleri
* Geçersiz uygulama yolları
* Eksik yardım dosyaları
* Bozuk kayıt defteri dosyaları
* Ve çok daha fazlası!

Genel Hatalar:
* EXE Hatalar
* Uygulama Hataları
* DLL Hataları
* Runtime Hataları
* ActiveX Hataları
* Windows Installer Hataları
* Internet Tarayıcısı Hataları
* Mavi Ekran Hataları
* Windows Gezgini Hataları

Dosya ScanWhat dosyaları RegGenie tarama nedir?
RegGenie bilgisayar hataları, sistem kararsızlığına, sık çöküyor, genel sistem yavaşlaması ve diğer PC sorunlarına neden geçersiz kayıt defteri girişleri için arama bilgisayarınızda tarar. Özellikle RegGenie Windows kayıt defterinde aşağıdaki girişleri tarar
* COM / ActiveX / OLE girişleri
* Uygulama Kaldır girdileri
* Yazı başlığı
* Paylaşılan DLL kayıtları
* Başvuru Yolları girişleri
* Ses ve Ses kayıtları
* Yardım Dosyaları
* Windows Başlangıç Öğelerini
* Dosya / Klasör / Yol Referanslar
* Programı Kaynaklar Kestirme
* Boş Kayıt Anahtarları
* Dosya Dernekler

Ek FeaturesWhat başka RegGenie ne yapar?
Buna ek olarak, ve tamir, montaj için potansiyel RegGenie aşağıdaki özellikleri sunar PC hızlandırmak:
* Kayıt Defteri Yedekleme Kolayca RegGenie tarama ve bilgisayarınız veya verme manuel kayıt düzenlemeleri düzeltmek izin vermeden önce, herhangi bir anda kayıt defterinin yedeğini oluşturun.
* Registry Defrag Registry birleştirme yeniden organize daha iyi sistem performansı elde kayıt iç yapısı. Registry Defrag da kayıt defteri birleştirme ihtiyacı olup olmadığını belirlemek için bilgisayarınızı analiz edebilirsiniz.
* İstatistikler RegGenie geçmişi tarama parça ve PC’nizde bulundu hataların sayıları toplar.
* Windows Başlangıç Yöneticisi Kaydet değerli bilgisayar belleği, o, bilgisayarınızı başlatmak ve Windows başlatıldığında çalıştırmak istediğiniz programları seçerek işleme gücünü artırmak gereken süreyi azaltır.
kullanarak fare tek tıklama ile RegGenie en son sürümü için * Güncelleme kolayca kontrol yerleşik Update düğmesi.
* Otomatik Tarama otomatik temizleme ve sistem başlangıcında ya da herhangi bir zaman planı ve tarihe seçtiğiniz kayıt defterini tarar. Otomatik Tarama teknik olmayan kullanıcılar için önerilir.
* Temizlik ve anahtar kelimelere göre belirli kayıt defteri anahtarları sabitleme görmezden seçebilirsiniz Keys Gelişmiş kullanıcılar yoksay.
* Bir kolayca onarmak istediğiniz ne tuşları ve hangilerinin değil mi seçebilirsiniz tarandıktan sonra Kayıt Defteri Nesneler yoksay. gelecek taramalar için saklayın ihmal kayıt defteri anahtarları. İleri düzey kullanıcılar için önerilir.
* Güvenli Tarama - bizim dahili Güvenli Tarama süreci RegGenie güvenli ve etkili bir şekilde kullanarak tarar ve yaptığınız tüm değişiklikleri kolaylıkla her an tersine dönebilir olmasını sağlamak için kayıt defteri yedekler.

RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı indir


Etiketler

RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı programının en son versiyonunu ve RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana RegGenie 3.0.1.0 Portable Bilgisayar Hızlandırma Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.