Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı

Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable | 7.2 MB
System Cleaner, sabit sürücü alanını geri bilgisayarınızda faaliyetlerinin geçmişi temizlemeye ve yeni gibi çalışan sistem tutmak için bir araçtır. System Cleaner, tarayıcı önbelleği, çerezler gibi gereksiz ve geçici dosyaları, geçmişi, son belge listesi, geçici dosyaları sizin sürücüler temiz kayıtları ve daha fazlası kaldırmak sağlar. O tarama ve bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları en tanımasını sağlamak 100’den fazla dosya uzantıları hedefliyor. Eğer belirli bir yedekleme klasörü veya geri dönüşüm kutusuna dosyaları silmek seçebilirsiniz. Ayrıca, Sistem Temizleyici ve Windows Başlangıç yöneticisi içerir ayrıca kayıt defterini geçersiz kaldırıcı bilgi yanı sıra gerekirse değişiklikleri geri almak için sihirbaz geri silinmesini sağlar.


Temel Özellikler:
* Sabit disk performansı, sabit disk alanı ve internet geçmişi, önbellek, geçici dosyaları, Windows geçici dosyaları, son belge listesi temizleyerek gizliliğinizi korumak, tarih, tarih koşmak, *. chk dosyaları, geri dönüşüm kutusu, ek çöp bulmak geri ve daha neler neler.
Başlat menüsünden Desktop’tan * tarar ölü kısayolları. varolmayan dosya üzerine gelin herhangi bir kısayolları bulursa, sizin için onları listeler.
Silmek * Hadi ya da devre dışı girişleri otomatik olarak Windows başlangıç günü başlayacak. Bu Başlat Menüsü-Programlar-Başlangıç klasörüne yanı sıra kayıt tüm kayıtları çeker.
* Kendi kullanım öğeleri (belirtilen dosya veya klasörler) kaldırmak için tanımlı tanımlayın.
* ZIP dosyası veya tescilli dosya biçimine Yedekleme dosyaları. Daha sonra "Geri Yükleme Sihirbazı" tek tek dosyaları kullanarak geri yükleyebilirsiniz.
* Temizlik Dizinler ve Internet Cache Files. genellikle Geçici Dosyalar veya önbellek dosyaları (Windows Temp Dizini, Belgelerim Klasörünü, MS Internet Explorer Cache Directory ve Netscape Cache Directory) sahip dizinleri temiz sağlar.
* Güçlü dosya arama. Belirli bir boyut veya kullanıcı tanımlı bir metin dizesi eşleşen bir dosyanın içeriği ile, bazı veya tüm dosya öznitelikleri ile, belirli bir tarih arasında dosya taramak için seçebilirsiniz.
* Onları zip bir klasöre taşımak veya tamamen silmek, Geri Dönüşüm Kutusu dosyaları çıkarın!
* Tarar birden çok sabit diskler.
PC’nizi yavaşlatan ve çökmesine neden * Düzeltmeler sistem hataları
* Yazılım programları PC’nizin yürütülmesine hızlandırır
* Uzay-geçici dosyalar ve diğer gereksiz disk dağınıklığını israf kaldırır
* Kadar Tunes ve Windows Kayıt Defteri optimize
* Bilgisayar ve internet etkinliği tüm kanıtları siler
* Daha hızlı PC boot yapar
* Daha hızlı PC kapatma yapar
* Fine-tunes bütün önemli Windows ayarlarını

Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı indir


Etiketler

Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı programının en son versiyonunu ve Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Pointstone System Cleaner v5.9.3.340 Portable Temizleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.