Anthemion Jutoh v1.26

Anthemion Jutoh v1.26

Windows Yazılım | Anthemion Jutoh v1.26 | 15 mb

Jutoh kolay birçok ebook sitelerinde satabilirsiniz popüler formatlarda ebooks oluşturmayı kolaylaştırır. Yeni Proje Sihirbazı kullanarak mevcut dosyaları saniyeler içinde proje oluşturma veya kullanarak sıfırdan kitap oluşturmak yerleşik tarz metin editörü. Bir kitap, Jutoh’s şablondan tasarım kapağı veya kendi kapak tasarımı yaratmak seçin dahili kapak editörü.

Jutoh Faydaları:
Hız
Hızlı metin, HTML ya da OpenDocument olsun, mevcut içerik almak.
Hızlı sizin Epub, Mobipocket veya başka bir biçim oluşturmak için.
Hızlı içerik düzenlemek ve ebooks varyasyonları arasında geçiş yapabilirsiniz.
Jutoh C ile yazılmıştır + + kadar en yüksek hızda çalışır - can sıkıcı gecikmeler.

Çoklu platform tasarımı
Jutoh Windows, Mac, Linux ve diğer çeşitli Unix tabanlı sistemler üzerinde çalışan ve kolayca farklı türde makineler arasında dosyalarınızı kopyalayabilirsiniz. Bir lisans aynı anda birden fazla işletim sistemi üzerinde kullanılabilir ve geri kalanı masaüstü veya dizüstü farklı bir satın alırsanız, arkanızda çalışma yolunu terk edip yeni bir yazılım satın almak zorunda değilsiniz emin.

hızla ebook varyasyonları oluşturun
Jutoh’s konfigürasyonları sayesinde, kitap sürümleri arasındaki farklılıkları olabilir - farklı bir kapak, farklı bir başlık sayfası, farklı biçimlendirme - tüm ayrı proje ihtiyaç duymadan. Sadece farklı bir yapılandırma ve tıkırtı Derleme seçin. Bu biraz farklı gereksinimlere farklı sitelerini kullanarak ebooks dağıtılmasına zaman değeri ölçülemez.

Ebook kontrol size güven veriyor
Jutoh Adobe’nin EpubCheck ve EpubPreflight checker programları, böylece kolayca iç hata veya belirli okuyucuları ile ortaya çıkabilecek sorunlar için Epub kitap kontrol edebilirsiniz yükler. Dama Jutoh içinde çalıştırmak, bu yüzden hakkında uygulamaları kendiniz çağırarak uğraşmak zorunda değilsiniz.

HTML, metin, ODT ve Epub ithalat
formatları bir dizi Jutoh ithalat. OpenOffice.org ya da OpenDocument gibi Microsoft Word eklentisi bir uygulama kullanarak, mevcut kelime işlemci dosyaları Jutoh aktarmak için ODT (Open Document Format) kaydedilebilir. Ya da düz metin veya HTML veya varolan Epub ebook dan alabilirsiniz.

’Yapılandırmaları’ kapsamlı özelleştirme izin
Jutoh yapılandırma tesisi kendi örtüsü, stil, ve (metin, bir web sitesinin veya yayıncı özgü bir başlık sayfası gibi) içerik bile varyasyonları vardır Kitabınızın bir sürümünü tanımlamanızı sağlar.

Yapılandırılabilir ebook başlatılması
Eğer kitap ebook platformlarda çeşitli iyi görünüyor kontrol etmeniz gerekir. Jutoh kolayca oluşturulan kitap görüntüleme için istenen eBook okuyucu seçebilirsiniz böylece izleyici uygulamaları eklemenizi sağlar.

Yazım denetleyicisi
Dahili imla kontrolü de, çeşitli dillerde mevcut olan yazım hataları için kontrol edin.

yüksek hızlı düzenleme için klavye kısayolları
Kısayol tuşları düzenleme projeleri hızlı ve doğal yapmak.

Online Manual
Kapsamlı online kılavuzlarını belgeler Jutoh tüm yönleriyle.

Yardım penceresi
Yardım penceresi çalışması ile, Jutoh içinden Jutoh kılavuzları görüntüleyebilmek için yan yana veriyor. Bir konuyu okurken sen, o bütün pencereyi kaplar maksimize etmek ya da kendi başına bir pencerede göstermek için toplu iğnelerini çıkarmak.

Hurda tesis
Eğer araştırma ve rasgele fikirler tutabilirsiniz: notlar, resim ve belge ve web bağlantıları. Windows’ta kullanmak oto-yapıştır hızla başka bir uygulamada arkaya iki kez fotokopi metin, grafik ya da web bağlantıları ile notlar yapıştırın.

Masaüstü
araçlar ve uygulamalar erişim Jutoh Desktop üzerinden ulaşılabilir. Eğer masaüstü görünümünü özelleştirebilirsiniz favori uygulamaları ve belgeleri eklemek, metin ve resim notlar oluşturun. Hatta size ilham vermek resimlerden oluşan bir yuvarlanma slayt gösterisi oluşturabilirsiniz.

USB bellek desteği
Jutoh USB bellek anahtarları gibi harici sürücüler için mükemmel bir desteğe sahiptir. Eğer belgeler için ve tüm Jutoh tercihleri için harici bir sürücü kullanabilir ve hatta tam taşınabilirlik için diske tamamen Jutoh yükleyebilirsiniz. Eğer sizinle birlikte tüm belgeler ve ayarları alma, farklı makineleri ve işletim sistemleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yedekleme Tesisi
Dosya Yöneticisi aracını başka bir araç başvurmadan, siz değerli dosyalarınızı yedeklemek için kolay bir yol sağlar. , Belirli bir türdeki tüm dosyaları ve sadece birkaç tıklama ile bir yedek oluşturmak belirtin Dosya ayarlar. Ayrıca kolayca yedek arşiv dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Arama
Küresel bir arama aracı size bir liste ve onları adım adım tüm arama sonuçlarını görmek için izin tüm açık belgeleri arama yardımcı olur.

Slayt gösterisi
Bir pencere veya tam ekran olarak arkaya resim ve kolaj hurda gösterir.

Özelleştirme
Belirtmek defter ve dergi yazı stilleri ve boyutları; ve verilen dokular ile pencere arka neşelenmek, veya kendi.

Anthemion Jutoh v1.26 indir


Etiketler

Anthemion Jutoh v1.26 programının en son versiyonunu ve Anthemion Jutoh v1.26 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Anthemion Jutoh v1.26 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Anthemion Jutoh v1.26 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Anthemion Jutoh v1.26 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Anthemion Jutoh v1.26'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.