Mindjet MindManager Pro 9.2.504

Mindjet MindManager Pro 9.2.504

Mindjet MindManager 9.2.504 Pro | 111,03 MB

Mindjet ® MindManager ® Pro beyin fırtınası fikirlerini, stratejik düşünme, ve daha fazla koordinasyon daha hızlı, daha akıllı ve çalışmak için eylem planları, takım sağlayan ve organizasyonlara iş bilgilerini dönüşür.

MindManagers görsel bilgi haritaları (zihin haritaları) ve merkezi bir tema ile başlar, sonra fikir, notlar, resimler, görevler, köprüler ve ekleri ile şube ekleyin. Kolayca ithal veya Microsoft Office ihracat. Kullanım MindManager haritalar yakalamak ve bilgileri organize ve hızlı bir şekilde ince ayar belgeleri, çekici sunumlar ve kazanan stratejilere fikirlerini ve düşüncelerini dönüşümü sen. MindManager beyin fırtınası için daha iyi bir şekilde size verir, gerçekler, plan projeleri düzenlemek ve sonuçları iletişim.

Özellikleri

Endüstri lideri Bilgi Visualizations
Kolayca düzenlemek düzenlemek ve bilgi haritaları, ana hatlarıyla, Gantt şemaları, organizasyon şemaları, ağaç diyagramları ve özel bir beyin fırtınası modu dahil olmak üzere interaktif görsel biçimleri çok çeşitli fikirler ve bilgiler ile çalışır.

Proje ve Görev Yönetimi
Beyin fırtınası ve izleme görevi detayları otomatik olarak özet görevler hesaplanması ve kaynak kullanımını optimize ederek geliştirin proje planlama. Görünümünde MindManager, Outlook ve Microsoft Project yeni senkronize Gantt görünümünde veya ihracat görevleri SharePoint * görevleri.

Bilgi Harita Sunumlar
MindManager otomatikleştirilmiş tanıtımı görebilmen veya özelleştirilebilir slayt gösterileri kullanarak fikirlerinizi ve artış nişan sergileyin. MindManager dinamik sunumlar ile, her izleyici için sunulan ayrıntıları kolayca terzi seviyesi ve sunum kritik Görüşleri sağ yakalamak gerekir.

Entegrasyonlar ve Paylaşma
zamanı ve parası güçlü entegrasyonlar den kaydedin. Erişim ve MindManager entegre tarayıcı içinde Microsoft Office dosyalarını güncelleyin. Microsoft Word ve Proje alma. Ihracat Word, Proje veya PowerPoint için. Ekran dinamik Outlook veya Excel içerik. Ihracat web sayfaları, resimler, PDF dosyaları ve daha fazlası. Veya hisse onlar MindManager yoksa bile web herkesle interaktif harita dosyaları ev sahipliği yaptı.

Yakalama İçerik ve İçerik Ekle
Kolayca detayları ek düzeyleri sağlamak için köprü, ekler, notlar, resimler ve tablolar ekleyin. Hızlı bir şekilde sürükleyin ve yeniden düzenlemek ve yapı sağlamak içerik bırakın. Kullanım simgeleri, etiketler, konu şekiller, belirtme çizgileri, sınırları, renkleri, konu sıralama ve ek içerik sağlamak için numaralandırma.

Etkileşimli Panolar
Yaratan güçlü dinamik Microsoft Outlook tabloları otomatik olarak (ve güncelleme) içeriksel ilgili e-postalar, görevler, kişiler, notlar ve randevuları görüntüler. Masaüstünde ya da ağ klasörleri ve kolay erişim için dosyaları ile Doldurmak dalları. Ya da, haritanız doğrudan görünen sonuçları ile Google veya Bing gibi web arama yapmak.

Navigasyon ve Görüntüleme Kontrolleri
Kolayca gezinmek ve konu odak gibi güçlü özellikleri ile görüntülenen ayrıntı düzeyleri kontrol, göstermek veya şube, çökmek harita, hızlı filtreleri ve gelişmiş güç filtreleri gizleyebilirsiniz. Otomatik olarak uygun ya da ekran içinde harita dengesi veya büyük haritalar gezinmek için mini-harita görünümü kullanın.

Harita Paylaşım Topluluğu
Pay harita geniş Mindjet topluluk şablonları.

OS: Win 7 XP/2000/Vista/Win
Dil: İngilizce

Mindjet MindManager Pro 9.2.504 indir


Etiketler

Mindjet MindManager Pro 9.2.504 programının en son versiyonunu ve Mindjet MindManager Pro 9.2.504 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Mindjet MindManager Pro 9.2.504 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Mindjet MindManager Pro 9.2.504 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Mindjet MindManager Pro 9.2.504 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Mindjet MindManager Pro 9.2.504'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.