Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack

TR: Microsoft yazılım geliştiriciler için özel bir etkinlik başlattı. Bu etkinlikle birlikte firma, Visual Studio 2010 ve .Net Framework 4′ü de dünyaya tanıttı. Firma bu iki ürünüyle birlikte Silverlight 4′ü de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni ürünlerin duyurulmasıyla birlikte Microsoft’un MicroFocus, Quest, Telerik ve DevExpress gibi dünya genelinde iş yapan 50 büyük iş ortağı artık ürün ve hizmetlerini bu yeni teknolojilerle geliştireceklerini açıkladı. Visual Studio 2010 ve .NET Framework 4, her yazılım geliştirme eforu için, uygulama ekiplerine en gerekli bileşenleri sunuyor. Yazılım geliştirme setinin yeni editörü, Windows Presentation Foundation teknolojisi ile daha esnek ve birden çok monitör kullanımına izin veren zengin özellikleri ile farklı platformlara destek veriyor.

Bu iki platform neler sunuyor?
Ürünün bu avantajı, örneğin kod geliştiren bir yazılımcının kendi ekranında çalışmasını sağlarken, aynı proje için veritabanı bağlantıları oluşturan diğer bir yazılım geliştiriciye de farklı bir ekranda çalışma imkan sunacak.
Microsoft’un yakınlarda duyurduğu ürün sürümlerindeki yeni özellikleri kullanmaya olanak tanıyan Microsoft Visual Studio 2010, yazılım geliştiricilerin daha zengin çözümler ortaya çıkarmasını da kolaylaştırıyor. Bu yeni uygulama geliştirme teknolojileri, Windows 7 ile gelen çoklu-temas (multi touch) ve ribbon arayüzünün olanaklarını kullanmaya izin verecek. Böylece son kullanıcılar için ilgi çekici yazılımların üretilmesinin de önü açılıyor.

Ne gibi yenilikler var?
Yazılım geliştiriciler bu sürümle birlikte ilk kez Visual Studio’nun entegre uygulama geliştirme (IDE) ortamı içinde Microsoft’un içerik yönetimi ve birlikte çalışma sunucusu SharePoint’in çeşitli işlevlerine erişebiliyor. Yine aynı ortamda Windows Azure Tools araç seti ile Bulut uygulamalarının geliştirilmesi, test edilmesi ve yaygınlaştırılması kolaylaşıyor.
Yazılımın, ASP.Net Model-View-Controller modüllerine verdiği destek, web uygulamalarının temel iş mantığı ve görünümlerinin istendiği şekilde geliştirilmesi için yazılım geliştirme ekiplerine büyük bir esneklik sunuyor.
Windows Phone 7 için yazılım geliştirenler ise, Visual Studio ile muhteşem uygulamalar yazma şansına sahip. Silverlight 4 ise uygulamaların web tarayıcı içinde ve dışında çalışması için getirdiği yepyeni çalışma tarzı ile yazılım geliştiricilerin gözdesi olacak.

Özellikle iş uygulamaların giderek karmaşıklaşan zorlu dünyasında Visual Studio 2010, takım üyelerine birlikte sinerji yaratabilmelerini sağlayan güçlü araçlar sunuyor. Bu araçlardan IntelliTrace, yazılım geliştiricilere ve test yapanlara bir tür “zaman makinesi” sunuyor.
Yazılım geliştirme sürecinin geçmişini kaydederek yazılım geliştirme ekibinin daha önce beliren sorunları ileride gidermesini kolaylaştırıyor. Visual Studio’ya yüzlerce yeni özelliğin yanı sıra uygulama yaşam döngüsü (ALM) de eklendi. ALM, 2005 ile 2008 arasında Visual Studio Team System ürünlerini kullanarak geliştirilen uygulamalar için de yazılım geliştiricilere büyük bir avantaj sunuyor.
Tüm platformlara destek
.NET Framework 4 ise endüstri standartlarına verdiği destek, daha fazla dil kullanma avantajı, sunduğu yüksek performans, .NET Framework 3.5 ile birlikte çalışması ve paralel programlamaya izin veren orta katman uygulamalarının performansında da büyük bir artış sağlıyor.
.NET Framework 4 Client Profile ile, oluşan uygulama boyutlarının ’den daha fazla küçültülmesi sağlanabiliyor. Böylece yazılım geliştiriciler ve dolayısı ile de kullanıcılar daha hızlı ve verimli yazılımlarla çalışma olanağı bulabiliyor.
Visual Studio duyurusundan bir hafta sonra web ortamında kullanıma açılması beklenen Silverlight 4, web ortamında etkileşimli ve güçlü uygulamalar yaratmak isteyen yazılım geliştiricilere yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Bu sürümle birlikte artık Silverlight 4 uygulamaları web tarayıcı harici ortamlarda daha genişletilmiş özelliklerle çalışabilecek. Kurumsal uygulamalar geliştiren yazılımcılar ise zengin işlevlerin yanı sıra hazır gelen 60 yazılım kontrolü ile etkileşimli ve görsel açıdan zengin uygulamaları hızla oluşturabilecekler.
yazılım geliştiricileri, şimdi zengin uygulamalarını, Windows, Mac, Novell’in Moonlight projesi ve Linux istemci işletim sistemlerinde çalışan tüm önemli web tarayıcıları için yazabilecek, kullanıcıya zengin bir deneyim ve görsellik yaratacak bu uygulamaları farklı ortamlar için istedikleri gibi optimize edebilecekler.
Windows Phone 7, Mobilin gibi mobil platformlarında olduğu gibi ayrıca şu sıralarda Symbian işletim sistemi için geliştirilen Sliverlight sürümü ile de yazılım geliştiriciler hemen her türlü mobil cihaz için arzu ettikleri uygulamaları hayata geçirebilecek.

Zihninizdeki sınırları kaldırın
Hayal ettiklerinizi yaratın, ekibinizin güçlü yanlarını kullanın ve yeni fırsatlar hazırlayın.
Yeni prototip oluşturma, modelleme ve görsel tasarım araçları Windows ve Web için yenilikçi uygulamalar oluşturmanızı sağlar.
Microsoft Expression® Studio’da SketchFlow ve Team Foundation Server ile yaratıcılığın temeli olarak paylaşılan bir vizyon oluşturun.
Çoklu çekirdekli programlama ve bulut geliştirme araçları tarafından sağlanan yeni fırsatlar ve özelliklerin avantajlarından faydalanın.

Entegrasyonla sadelik
Becerilerinizi geliştiren ve çalışma yönteminize göre uyarlanan tümleşik geliştirme ortamı.
Visual Studio 2010 ortamından ayrılmadan tüm kodlama, modelleme, test etme, hata ayıklama ve uygulama çalışmalarınızı tamamlayın.
Microsoft SharePoint® ve Windows® Azure dâhil sürekli artan uygulama türlerini hedeflemek için mevcut standartları ve becerileri kullanın.
Çoklu monitör desteği, iş ortağı uzantıları ve yeni bir düzenleyiciyle istediğiniz şekilde çalışın.

Kaliteli sonuçları sağlayacak kalite araçlar
Proaktif proje yönetimi özellikleriyle güçlü test araçlar, doğru uygulamayı doğru şekilde oluşturmanızı sağlar.
Kayıtlı bir uygulama geçmişinde arıza noktasını yalıtmak için yeni IntelliTrace hata ayıklama programını kullanın.
Yeni raporlar, panolar ve planlama taslakları dâhil proaktif yönetim araçlarıyla eğrinin üstünde kalın.
Manuel ve otomatikleştirilmiş test araçlarıyla doğru uygulamayı doğru şekilde oluşturduğunuzdan emin olun.

EN: Visual Studio 2010 and .NET Framework 4 mark the next generation of developer tools from Microsoft.
Visual Studio 2010 and .NET Framework 4 focuses on the core pillars of developer experience, support for the latest platforms, targeted experiences for specific application types, and core architecture improvements.

Microsoft Visual Studio is an Integrated Development Environment (IDE) from Microsoft. It can be used to develop console and graphical user interface applications along with Windows Forms applications, web sites, web applications, and web services in both native code together with managed code for all platforms supported by Microsoft Windows, Windows Mobile, Windows CE, .NET Framework, .NET Compact Framework and Microsoft Silverlight.

Designed to satisfy the latest requirements of developers, Visual Studio delivers key innovations in the following areas:
  Democratizing Application Lifecycle Management. Application Lifecycle Management (ALM) crosses many roles in a development organization. Traditionally, not every role has had an equal part in the process. Visual Studio Team System 2010 continues to empower an organization to build a platform for functional equality and shared commitment across its ALM process.

 Enabling emerging trends. Every year the industry develops new technologies and new trends. With Visual Studio 2010, Microsoft delivers tooling and framework support for the latest innovations in application architecture, development, and deployment.

 Inspiring developer delight. Ever since the first release of Visual Studio, Microsoft has set the bar for developer productivity and flexibility. Visual Studio 2010 continues the tradition by significantly improving the experience for all software development roles.

 Riding the next generation platform wave. Microsoft continues to invest in the market-leading operating system, productivity applications, and server platforms to deliver increasing customer value. With Visual Studio 2010, customers will have the tooling support that is required to create amazing solutions around these technologies.

Visual Studio 2010 Product Highlights:

What’s New in Visual Studio 2010:

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate simplifies solution development, lowering risk and increasing return. Tools for every stage of the lifecycle, from design and development through test and deployment, let you unleash your imagination and deliver impactful solutions. This download is an ISO image that can be burned to blank media for installation.

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate provides an integrated environment of tools and server infrastructure that simplifies the entire application development process. Deliver business results using productive, predictable, customizable processes and increase transparency and traceability throughout the lifecycle with detailed analytics. Whether creating new solutions or enhancing existing applications unleash your creativity with powerful prototyping, architecture and development tools that let you bring your vision to life targeting an increasing number of platforms and technologies including cloud and parallel computing. Realize increased team productivity by utilizing advanced collaboration features and use integrated testing and debugging tools to find and fix bugs quickly and easily ensuring high quality solutions while driving down the cost of solution development.

Supported Operating Systems: Windows 7; Windows Server 2003; Windows Server 2008; Windows Vista

Software Requirements

Visual Studio 2010 can be installed on the following operating systems:

* Windows XP (x86) with Service Pack 3 – all editions except Starter Edition
* Windows XP (x64) with Service Pack 2 – all editions except Starter Edition
* Windows Vista (x86 & x64) with Service Pack 1 – all editions except Starter Edition
* Windows 7 (x86 & x64)
* Windows Server 2003 (x86 & x64) with Service Pack 2
* Windows Server 2003 R2 (x86 & x64)
* Windows Server 2008 (x86 & x64) with Service Pack 2
* Windows Server 2008 R2 (x64)

Supported Architectures:

* 32-Bit (x86)
* 64-Bit (x64)

Hardware Requirements

* Computer that has a 1.6GHz or faster processor
* 1024MB RAM
* 3GB of available hard disk space
* 5400 RPM hard disk drive
* DirectX 9-capable video card that runs at 1280 x 1024 or higher display resolution
* DVD-ROM Drive

Web: http://www.microsoft.com/visualstudio/

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack

Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack

http://pi90.com/6766/msvs10.part01.rar.html
http://pi90.com/6767/msvs10.part02.rar.html
http://pi90.com/6768/msvs10.part03.rar.html
http://pi90.com/6769/msvs10.part04.rar.html
http://pi90.com/6770/msvs10.part05.rar.html
http://pi90.com/6771/msvs10.part06.rar.html
http://pi90.com/6772/msvs10.part07.rar.html
http://pi90.com/6773/msvs10.part08.rar.html
http://pi90.com/6774/msvs10.part09.rar.html
http://pi90.com/6775/msvs10.part10.rar.html
http://pi90.com/6776/msvs10.part11.rar.html
http://pi90.com/6777/msvs10.part12.rar.html
http://pi90.com/6778/msvs10.part13.rar.html

Etiketler

22 Ocak 2011RonyaSoft Poster Designer 2.01.11 2730 temaları hotfile 3d max görsel eğitim seti torrentle indir alpha protocol crack hotfile askin pesinde set fotoraflari bedava crashday crack windows7 çılgın dersane HD bluray fileserve directx 11 full indir yükle directx 11 hotfile directx 11 indir 2011 directx 11 indir windows 7 directx 9 keygen directx 9 windows 7 2011 directx 9.0c windows 7 2011 directx hotfile directx ocak 2011 download estetik filmleri hotfile indir eta 64 bit eta 7 sürümü bitleri eta 7 windows 7 yaması eta7 sürümü bitleri eta&#8217;dan pdf formatında extre alma ezel 51.bölüm indir torrent fl studio 8 crack download hotfile fl studio 9 rapidshare bedava indir gezginler win 7 64 bit not 32 gezginler yagmurlu radyo tema indir grafik web tasarım seti indir gulliver&#8217;in gezileri soundtrack hotfile directx 11 internetif sorulari ıron man oyunları tek link gezginler full indir ıron man oyunu download gezginleri indir ıron man oyunu full gezginler ıron man oyunu full geziginleri mat type mattype 64bit Microsoft Lync 2010 hotfile microsoft silverlight 4 full microsoft silverlight 4 hotfile microsoft silverlight 4 indir xp microsoft silverlight 4.0 64 bit indir microsoft silverlight s60v5 nasıl kullanılır microsoft silverlight xp 4 indir microsoft visual studio 2010 ultimate full download torrent Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack download Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack full Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack indir Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL + Crack yükle microsoft visual studio xp indir mini xp gezginler Modern War Somalian Pirates gezginler öss seti indir bedava prince of persia game windows 7 hotfile roland virtual sound canvas rapid set gluid markt pack indir gezginler settlers 7 crack tüm sürümler için mi seven windows 7 sp2 dowland tema gezginler silverlight 4 bedava indir Silverlight4.0 dowland son kursun turkce dublaj mkv sorunsuz çalışan xp servis pack sp3 klavye seçenekleri sunu full indir ustura indir virtual studio 2010 ultimate full hotfile visual basic 2010 hotfile Visual Studio 2010 8.28GB Hotfile visual studio 2010 full download hotfile Visual Studio 2010 full hotfile visual studio 2010 full hotfile indir visual studio 2010 full indir Visual Studio 2010 Full ultimate edition dowload from turbobit.net visual studio 2010 görsel eğitim bölüm 1 hotfile visual studio 2010 hotfile visual studio 2010 hotfile download visual studio 2010 şifresi visual studio 2010 ultimate full hotfile visual studio 2010 ultimate hotfile Visual Studio 2010 Ultimate hotfile 2011 visual Studio 2010 ultimate türkçe indir vs 2010 ultimate hotfile win 7 ultimate crack gezginler win7 32 bit STARTER crack windows 7 2010 tema indir windows 7 crack türkçe format programı indir windows 7 professional 32 bit format indir Windows 7 Professional VL torrent windows 7 starter crack indir gezginler windows 7 starter indir gezginler windows 7 turkce hotfile windows 7 türkçe ve crackli format programı indir windows 7 ultimate crack indir gezginler full torrent download windows 7 ultimate tema için yama windows 8 tema indir windows sp3 için manzara teması indir windows xp kur indir 2010 gezginler Windows xp service pack 2 torrent indir Türkçe windows xp sp3 temaları indir windows xp ultimate 2010 tek link windows xp ultimate 2010 tek link indir windows xp ultimate edition 2007 tek link gezginler windows xp vista ultimate indir windows7 star crack windows7 starter crack xp crack hotfile xp service pack 2010 şifreleri xp service pack 3 2010 şifreleri XP SP2 YE XP ULTİMATE YAMASI İNDİR xp ultimade teması xp ultimate 2010 indir XP ULTIMATE 2010 sp 3 TEK LİNK DOWNLOAD xp ultimate driver 2010 tek link xp ultimate sistem gereksinimleri xp ultimate tema yilbasi sarkisi good luck<
Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack programının en son versiyonunu ve Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate x86 FULL Crack'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.