Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı

Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c | 11,6 MB

Geri verilerinizi yedekleyin ve PC’ler, sunucular, dizüstü bilgisayarlar ve online depolama alanı senkronize edebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan ve elle veya scheduler kullanarak onları çalıştırmak çok farklı işler olarak ayarlayabilirsiniz. Yazılım FTP, SSH, HTTP, WebDAV ve Amazon S3 desteği ile birlikte geliyor. ZIP sıkıştırma ve veri şifreleme kullanabilirsiniz. Windows NT/2000 veya üstü günü, scheduler bir hizmet olarak çalıştırabilirsiniz - oturum zorunda kullanıcıları olmadan. Standart kopyalama, Tam Ayna ve SmartTracking gibi güçlü senkronizasyon modları vardır.

* Eşitler veya Backs Dosyalar ve bir PC, dizüstü bilgisayar veya çevrimiçi depolama alanı gibi farklı yerlerde, tam klasör yapıları kadar. dosya boyutları açısından sınır, dosya sayısı vardır, ya da uzunlukları dosyaadı. tüm dillerde dosya kopyalama, böylece program tam Unicode karakter destekler.
* Her senkronize iş sadece bir kez ayarlarını belirtmek gerekir ki bir profil olarak kaydedilir. Tek bir tıklama ile birden çok profil oluşturabilir. Ayrıca, komut satırından profil çalıştırılabilir. Profiller, bir sihirbaz kullanarak oluşturulabilir ya da gelişmiş modda.
* Bir zamanlayıcı içerir. sık istediğiniz gibi, ya da her gün uygun bir zamanda yedek sabit diskte veri senkronizasyonu programlayın. Ayrıca profilleri veya kapatma üzerine çalıştırmak için zamanlayabilirsiniz log-off. Windows NT/2000 veya üstü günü, scheduler bir hizmet olarak çalıştırabilirsiniz - oturum zorunda kullanıcıları olmadan.
* Internet Destek. FTP, FTPS, SFTP içeren destekler çeşitli internet protokolleri, SSH, WebDAV, SSL, HTTP ve Amazon S3 web depolama.
* Sıkıştırma ve Şifreleme Desteği. Kolay ZIP ve güçlü 256-bit şifreleme ile onları şifreleyebilirsiniz. unzip ve şifresini çözmek için, sadece ters yönde profil ve fotokopileri ile yapmak.
* Dosyalar Taşınmış algılar. Eğer farklı yerlerde dosyaları taşıyarak klasörlerinizi yeniden Eğer Super Flexible File Synchronizer dizüstü, örneğin, aynı hamle yapmak hızlı ve tespit edecek. Hiçbir yabancı kopyalama!
* SmartTracking. Bu özellik, dosya silme ve çatışmalar tespit böylece tüm dosyaları bir veritabanı tutar. Eğer Modları altmenüye (Advanced Mode) üzerinde SmartTracking onay bulacaksınız. Ayrı bir iletişim ile ilgili ayarları ile görünecektir.
profil çalıştırmak iken * Katılımsız Mode Bu modda, hiçbir soru sorulur. Eğer tür dosyaları üzerine olabilir hangi önceden belirleyebilirsiniz.
* Tam Ayna Modu. İsterseniz, verilerinizi tam bir ayna oluşturabilirsiniz bile bazı dosyaların silindiğini ya da eski dosyaların yerine bu demektir.
* Kopya Kilitlenmiş Dosyalar. Bazı dosyaları bu dosyalara erişimi diğer yazılım nedeniyle kopyalanamaz yapamıyorsanız, Cilt Gölgeleme veya Windows XP kullanılabilir sonra dosyaları kopyalamak için. Dosyaların kopyalanacağı yapamıyorsanız, Synchronizer, kalan dosyaları kopyalamaya devam edip ve sonra tüm dosyaları başarılı bir şekilde kopyalandığında kadar, kilitli olan tüm bu dosyaları yeniden deneyin. deneme harcanan zaman için bir sınır belirlemiş olabilir.
* Sürüm: Bu özellik yedek her dosyanın eski birden çok sürümünü tutmanızı sağlar. Birkaç adlandırma düzenleri vardır. Ayrıca / Filename mangling Sürüm bakın.
* Kısmi Dosya güncelleme (veya delta kopyalama): Bu özelliği sadece kopya dosyaların değişti bölümlerini sipariş senkronizasyonu hızlandırmak için. Kısmi Dosya güncelleme belgelerine bakın
* Veritabanı güvenli mod: Bu mod, kopyalanacak dosyalarına özel erişim gerektirir. özel erişim mümkün değilse, Cilt Gölgeleme veya kullanılan özel erişim mümkün hale gelene kadar program bekleyecektir.
* Silinen dosyaların yanı sıra, üzerine dosyaların eski sürümleri için Geri Dönüşüm Kutusu’nu Can kullanın. Çoğu programın kalıcı bir dosyanın eski sürümleri yerini alacak, çünkü bu oldukça benzersiz bir özelliktir. size uygun seçenekleri seçerseniz Super Flexible File Synchronizer kullanarak, üzerine dosya alırken bir şans olacaktır.
* Dosya Maskeler ve Filtreler. Birçok yolu / files kaldırın ve klasörleri mevcuttur seçin.
* Yaz Saati / Saat Dilimi. tam saatlik zaman farkı dosya boyutu eşleşiyorsa göz ardı edilebilir bu yana iki bilgisayarın dosya sistemi bir saat, hatta birkaç saat kapalı iseniz, herhangi bir daha fazla sorun olmayacaktır. , UTC (dünya saati) dosyalarının zaman damgaları karşılaştırmak için kullanılır Mümkün.
* Kolay Disk Dolu günü devam ediliyor. Sadece daha fazla yer açmak ve kopyalama devam yazılım isteyin. Bir dosya ortasında duraklama sağ ek alanı boşaltıldığında başlayana kadar.
* Kullanılmayan Dosya Klasörler. zaman zaman özel olarak belirlenmiş klasöre eski dosyaları taşırsanız, bu genellikle geleneksel dosya synchronizers sorun neden olur. Onları dışına çıktığı klasörler halinde geri dizüstü sağdan eski dosyaları kopyalar. Artık! siz seçin Klasörler ve Dosyalar seçeneğini kullanırsanız, farenin sağ düğmesini kullanarak eski dosyaları için klasörleri belirleyebilirsiniz. Bu klasörleri sonra dosya kopyalama dışarı vermek değil, onları içine dosyaları taşımak için dikkate alınır. Böylece, Synchronizer daha önce PC’de yaptı dizüstü eski dosyaları hareketli aynı işi yapar, ancak iki makine arasındaki tüm eski dosyaları kopyalarken hiçbir zaman harcamaz.

Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı indir


Etiketler

Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı programının en son versiyonunu ve Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Super Flexible File Synchronizer Pro 5.36c Dosya Yedekleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.