NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program

NetLimiter Pro 3.0.0.11 Final | 10.7 MB

NetLimiter, Windows için tasarlanmış, son internet trafiği denetleme ve izleme aracıdır. Eğer / uygulamalar için transfer hızı sınırları upload indirmeyi ayarlamak için NetLimiter kullanabilir, hatta tek bir bağlantı ve internet bu benzersiz özelliği ile traffic.Along monitör, Netlimiter istatistiksel internet araçları kapsamlı sunmaktadır. Gerçek zamanlı trafik ölçümü ve uzun vadeli başına uygulama internet trafiği istatistikleri içerir

NetLimiter 3 özellik listesi
Sınırları
Ayarladığınız indirmek veya uygulamalar, connectionsand filtreler için hızını sınırlar transfer upload NetLimiter 3 kullanabilirsiniz. limitleri ile kolayca internet bağlantısı bant genişliği (bant genişliği şekillendirici) yönetebilir ve bilgisayarınızda çalışan tüm uygulamaları arasında paylaşabilirsiniz.
Ağ monitör
NetLimiter 3 Tüm uygulamalar listesi bu bağlantıları ve transfer hızları ağı üzerinden iletişim gösterir.
Bağlantı engelleyici
Izin verebilir veya belirli uygulamalara ya da herhangi bir ağ veya bölgesinden iletişime geçmek inkar.
Filtreleri
filtreleri ile bağlantıları veya uygulama grupları tanımlamak ve sonra onlara kuralları geçerlidir. Örneğin DL / UL belirli bir IP adres aralığı sadece bir veya iki veya daha fazla uygulama grubu için limit belirleyebilirsiniz için.
Kural editörü ve zamanlayıcısı
Kural editörü gelişmiş kurallar oluşturmak için size yardımcı olur. Örneğin, (eğer sınırlar, hibe ve fw kuralları zamanlayabilirsiniz =) belirli bir zaman aralığında sadece geçerli olan bir uygulama grubu için limit veya güvenlik duvarı kuralı oluşturabilirsiniz.
Bölge Editör
Bölge makine ile iletişim uzak adres alanıdır. Izleyebilir veya ayrı olarak belirli bir bölge için trafik kontrolü. Yerel ve İnternet - önceden tanımlanmış iki bölge vardır. Bu araç ile kendi bölgeleri oluşturabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.
Istatistikleri
NetLimiter 3 istatistikler modülü internet trafiği uzun süreli ölçüm için tasarlanmıştır. Bu özellik NetLimiter yükledim beri internet trafiğini geçmişi izlemek için izin verir.
Trafik grafiği
Bu özellik NetLimiter önceki sürümünden bilinmektedir. Trafik grafik uygulama veya bağlantının gerçek zamanlı faaliyet göstermektedir.
Uzaktan yönetim
Eğer kontrol edebilir ve tek bir yerden uzaktan diğer bilgisayarlara monitör.
Infos
NetLimiter 3 sağlar WHOIS gibi ek bilgiler, traceroute gibi yakında olacak.
Izinleri editörü
Bu araç ile, izlemek veya ağ trafiğini kontrol izin hangi kullanıcı, karar verebilirsiniz.

OS: Win 7 XP/2000/Vista/Win
Dil: İngilizce

NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program indir


Etiketler

NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program programının en son versiyonunu ve NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana NetLimiter Pro 3.0.0.11 İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz Program'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.