DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı

DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı

1,62 Mb | 1.7.6 DataFitting

DataFitting mühendisler ve araştırmacılar ellerinin altında denklemleri çok sayıda koyarak, hatta en karmaşık veri için ideal bir model bulmak için güç verir. DataFitting yerleşik kütüphanede yüksek dereceli polinomlar için basit doğrusal denklemlerden doğrusal ve doğrusal olmayan modellerin geniş bir dizi içerir.

Bir kez verilerinizi otomatik olarak sıralar ve araziler Standart Hata istatistiksel ölçütlere göre uygun denklemleri DataFitting, uygun olmuştur. Önizleyebilir birkaç farklı konfigürasyonları da grafik ve çıkış yayın kalitesinde grafikler. Bir kalıntı grafik gibi parametre çıktı seçilen monte denklemi için oluşturulur. Veri, istatistik ve sayısal özetleri de rapor panel içinde mevcuttur.

DataFitting aşağıdaki yeteneklere sahiptir:
* A 38 haneli hassas matematik düzgün uydurma yüksek mertebeden polinomlar ve rationals için emülatör.
* etkili sapan ve geniş bir dinamik Y veri aralığı ile copes doğrusal olmayan montaj için güçlü bir uydurma kabiliyeti.

DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı indir


Etiketler

DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı programının en son versiyonunu ve DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana DataFitting 1.7.6 Model Tasarım Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.