Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı

22.0 MB | Topaz 4.0.2 DeJPEG

Topaz DeJPEG - Topaz DeJPEG gelişmiş JPEG geliştirme araçları ile en iyi JPEG görüntü bütünlüğü geri yükleyin. Onu ortadan JPEG eserler, bulanıklık tarafından JPEG resim kalitesini arttırmak için, ve görüntü bulanıklığını en iyi yoludur. Topaz DeJPEG içinde sezgisel ancak güçlü araçlar her JPEG görüntüsü olarak muhtemelen olabildiğince iyi görünüyor sağlar. Topaz DeJPEG görüntü detayını koruyarak verimli JPEG sıkıştırma eserler çıkarmak için en iyi algoritmalar kullanmak için türünün ilk örneğidir. Bu görüntü iyileştirme özellikleri benzersiz sağlar ve güçlü artifact tanıma yetenekleri ile birleştirir - Eğer JPEG görüntü kalitesi üzerinde nihai kontrol veriyorum.

* 16 Bit Destek - Topaz DeJPEG hem 8-bit ve 16-bit RGB renk modu destekler.
* PSCS4 Uyumlu - Topaz DeJPEG tamamen hem Mac hem de Windows üzerinde son Photoshop sürümleri ile uyumludur. Topaz DeJPEG da tamamen 64-bit Windows Photoshop CS4 ile uyumludur.
* Akıllı Filtre - Topaz DeJPEG Photoshop akıllı nesneleri kullanarak akıllı bir filtre ve destekler tahribatsız düzenliyor.
* Multi-Core Optimized - Topaz DeJPEG tamamen hızlı işlem için birden fazla işlemciye sahip bilgisayarlar için optimize edilmiştir.

Topaz DeJPEG JPEG görüntüler ile çalışan herkes için idealdir.
- Onlar RAW atış gibi Profesyonel düğün fotoğrafçıları iyi kaliteli JPEG onların büyük toplu sağlamak için DeJPEG kullanın.
- Web görüntüleri çalışmak Tasarımcılar stok fotoğraf aksi kullanılamaz adet tahlisiye için DeJPEG bulmak.
- Nokta ve ateş ve kameralı cep telefonu kullanıcıların fotoğraf kalitesini artırmak için DeJPEG kapsamlı artefaktı azaltma olanaklarından yararlanmak.
- JPEG görüntülerin kullanımı son derece aksi JPEG sıkıştırma kaybettiği görüntü bütünlüğü geri yararlı DeJPEG bulmak yapan herhangi bir fotoğrafçı.

Geliştirme Teknolojisi JPEG En İyi Kullanımı

JPEG sıkıştırma sorunları düzenli resim ISO gürültü çok farklı özelliklere sahiptir. Düzenli gürültü azaltma yazılımı JPEG sıkıştırma sorunları üzerinde çalışmaz. Öte yandan Topaz DeJPEG içinde teknoloji, özellikle akılda JPEG sıkıştırma ile inşa edilmiş ve JPEG fotoğrafları düzeltmek için teorik olarak en uygun yoldur. Kısacası, teknoloji bundan daha iyisi olamaz.

Topaz DeJPEG JPEG geliştirme özellikleri benzersiz sağlar ve güçlü artifact tanıma yetenekleri ile birleştirir - Eğer JPEG görüntü kalitesi üzerinde nihai kontrol veriyorum. DeJPEG en son versiyonu hızlı işleme hızları, gürültü bastırma araçları, inanılmaz ayrıntı korunması ve JPEG görüntüleri büyük görünmesi için birlikte çalışmak çok renkli görüşlerini içeren benzersiz yeni özellikler sunuyor.

Netleştirmek Orijinal Detay ve Görüntü Dürüstlük Koru

DeJPEG temel algoritması tüm görüntüyü inceler ve ayrıntılı korunması ve bir görüntünün doğal niteliklerini arttırıyorken tüm eserler kaldırır. Bu keskinlik, ses ve renk bütünlüğü dahil JPEG kalitesi tüm yönleriyle hedefliyor. Topaz DeJPEG içinde sofistike araçlar herhangi bir işlenmiş JPEG görüntü, temiz, berrak ve net görünmesini sağlar. Topaz DeJPEG basitçe sıkıştırılmış JPEG fotoğraflar en iyi şekilde yapmak için en iyi yoldur.

Topaz DeJPEG görüntü için görüntü üzerine Roll fare. Haber orijinal kenarlarında sivrisinek gürültü bolluk.

Keskinleştirmek Renk Kenarları
DeJPEG istenmeyen renk "kanama" ve yüksek kalitede JPEG görüntüler bile meydana bilgi kaybı karşı. Topaz DeJPEG renk netlik ve kenar restorasyon araçları aslında daha önce görülmemiş görüntü ayrıntılarını ortaya çıkarmak ve hasarlı kenarlarına netlik geri, yumuşatılmış renk kenarları yeniden yapılandırır. Bu son derece birçok Photoshop görevleri maskeleme gibi yararlı da çok genel olarak temiz bir görünüm görüntü sağlar.

Topaz DeJPEGed görüntü için görüntü üzerine Roll fare. Gerektirir Javascript.

Yaparım Topaz DeJPEG ihtiyacınız var?

Topaz DeJPEG JPEG görüntüler ile çalışan herkes için idealdir.

- Onlar RAW atış gibi Profesyonel düğün fotoğrafçıları iyi kaliteli JPEG onların büyük toplu sağlamak için DeJPEG kullanın.

- Web görüntüleri çalışmak Tasarımcılar stok fotoğraf aksi kullanılamaz adet tahlisiye için DeJPEG bulmak.

- Nokta ve ateş ve kameralı cep telefonu kullanıcıların fotoğraf kalitesini artırmak için DeJPEG kapsamlı artefaktı azaltma olanaklarından yararlanmak.
JPEG Eserler vs Image Noise

onlar bir görüntü üreten ile ilgili farklı süreçler neden çünkü JPEG eserler düzenli ISO gürültü farklıdır. Bir gürültü azaltma aracı bu nedenle ayrıntı ağır kaybı olmadan JPEG eserler çıkarmadan etkili olmazdı. Öte yandan, Topaz DeJPEG biraz gürültü bastırma özelliği sunarken, onlar gibi özel işlevler Topaz DeNoise kullanılabilir kadar güçlü değildir.

düzenli ISO gürültü ile bir görüntü Topaz DeNoise ile en iyi sonuçları deneyimleri sırasında güçlü JPEG artifacting olan bir görüntü, Topaz DeJPEG ile en iyi sonuçları olacaktır.

OS: Win 7 XP/2000/Vista/Win
Dil: İngilizce

Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı indir


Etiketler

Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı programının en son versiyonunu ve Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Topaz DeJPEG 4.0.2 JPEG Görüntü Kalitesini Ayarlama Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.