The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur

The Complete Genealogy Reporter/Builder 2011.110401 | 11.8 MB

Komple Şecere Reporter kapsamlı şecere raporlar, kitaplar veya web siteleri oluşturmak için herhangi bir şecere veri yönetimi programı ihraç GEDCOM verileri kullanır. Komple Şecere Builder maksimum veri görünürlük, hızlı navigasyon özelliği ve katmanlı veri giriş formları sunan bir kullanıcı arayüzü ile% 99.9 şecere veri standartlarına uyum sağlayan yeni bir şecere veri yönetim programıdır.

Bu tam çapraz referanslı anlatı metni, notlar, kaynaklar, resimler, atası ve soyundan tablolar, aile ağacı diyagramlar ve meslekler, yerler, tarihler, yıl dönümleri ve bireylerin indeksleri içerecek şekilde yapılandırılmış olabilir

Sadece Komple Şecere Reporter için giriş dosyası olarak sonuç belirtmek, GEDCOM formatında şecere veri yönetimi programı "Dosya" menüsünden verileri, ve birkaç dakika içinde yüksek kaliteli bir rapor üreten başlatmak mümkün olacak!

Sıfırdan başlayarak veya mevcut şecere veri yönetimi programı için daha iyi bir alternatif arayan olsun, GEDCOM standart veri alanlarının tam kapsamlı sağlar ve destekler daha standartlarına uyumlu başka bilinen ürün, tüm var (Unicode uluslararası ) karakter setleri

"Komple Şecere Muhabir " temel yetenekler tüm içerir. (Tam rapor tercih seçeneği şartname ve bölüm özelleştirme Komple Şecere Reporter ayrı takıldığında ve kayıtlı ancak etkindir.)

The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur indir


Etiketler

The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur programının en son versiyonunu ve The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana The Complete Genealogy Reporter Builder 2011.110401 Web Site Oluştur'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.