VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı

VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Portable | 19.5 Mb
Blu-ray DVD Converter yazılımı video (menü) veya PS3 gibi en popüler aygıtlar tarafından desteklenen diğer video formatlarını (HD kameradan) herhangi bir Blu-ray video veya AVCHD yapısı dönüştürebilirsiniz, XBOX360, DivX ev çalar, iPod, iPhone, iPad


Kaynak seçtikten sonra, yazılım içerdiği içerik türünü bulmak için ayırıcısını teknolojiyi kullanarak analiz eder:
* Sadece bir ana film,
Bonus içerik (yönetmen yorum, yapımı gibi) * filmler,
* Çok sürümü film (kısa ve uzun versiyonları gibi),
* serisi tipi (tüm bölümleri ayrı bir liste halinde nerede)
* Çok açılı video (her açıdan ayrı ayrı listelenir.) Video bu tip bulunursa, size iyi birini seçmek için açıları arasındaki tek fark gösteren bir ön izleme modülü erişebilir.
* diğer içerik türü son Blu-ray video biz (bir Blu-ray kötü tanınan bulursanız size bir mesaj gönderebilir, biz de bir düzeltme ASAP sağlamak) test ilişkin eklenecektir
-yapısı incelendiğinde sonra, video sekansları, ses ve korumak istediğiniz altyazı takip seçebilirsiniz. altyazı özelliği için, altyazıları (ve / onları uzaktan kumandayı kullanarak gizlemek gösterebilir olacak) DVD altyazı olarak kodlanmış olacak DVD profilini seçer. Tek bir dosya profili (PS3, iPod, iPhone gibi, XBOX 360) Altyazılar doğrudan sert video kodlu olacak seçerseniz.
- Sonraki adım çıktı profili, çıktı dosyasının maksimum hedef boyutu (ler) seçmenize olanak verir, DVD menü şablonu (DVD tercih seçili değilse) ve daha fazlası. Görsel bir yardımcı toplam video boyutu dönüştürmek konusunda nihai video kalitesi, maksimum hedef boyutu ve kullanıcı için seçilen profil görüntü iyi ayarları buldum.
- Başarılı rip (çok dönüştürme sırasında bu seçenek değiştirilebilir) sonra proje otomatik seçeneği nihai sonucu Burn kontrol ederek dönüşüm sonrası yanık gibi olabilir
- kodlama işlemi kapatmaya ya da işlem sırasında bilgisayarınızı hazırda bekleme sonunda sorabilir çahsirken

VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı indir


Etiketler

VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı programının en son versiyonunu ve VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana VSO Blu-ray Converter Ultimate 1.2.0.8 Pre-release Dönüştürme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.