SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı

SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 | 10 MB

Katı için Mesh bir katı içine bir ağ dönüştürmek için bir yazılımdır. Bir hasır üçgen veya dörtgen yüzler tarif kenarlarından bağlı noktaların kümesidir. Bu mesh anlatılan nesnenin şeklini tarif karşı karşıyadır. Kafesleri genellikle kapalı katı ya da açık yüzey nesneleri tanımlamak için kullanılır. Ancak, genel katı modelleme yazılımı işlemek için veya kafes nesneleri değiştirme yöntemleri yok. Boolean işlemler (çıkarma, kesiştiği ekleyin), ihraç etmek, ofset, fileto, pah, kaburga, taslak, kabuk, içi boş, vb gibi katı modelleme işlemleri katı veya yüzey nesneleri ile mümkündür. Dahası, bir katı modelleme işlemleri üzerinde yürütülen böylece katı içine bir ağ dönüştürmek için bir yol yoktur. Katı için Mesh katı bir bir mesh dönüştürme yeteneğine vererek bu sorunu çözer.

Katı için Mesh aşağıdaki dosya biçimlerinden mesh nesneleri okuyabilirsiniz:

     OpenNURBS dosyaları (*. 3dm)
     AutoCAD DWG dosyaları (*. dwg)
     AutoCAD DXF / DXB dosyaları (*. dxf)
     3D Studio dosyaları (*. 3ds)
     Stereolitografi dosyaları (*. stl)
     Wavefront dosyaları (*. obj)
     SketchUp SKP dosyaları (*. skp)
     Görselleştirme Toolkit VTK dosyaları (*. VTK)


Katı için Mesh aşağıdaki dosya biçimlerinde sağlam verileri kaydeder:

     ACIS dosyaları (*. sat)
     Gergedan dosyaları (*. 3dm)


Katı için Mesh son derece kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır olmak için tasarlanmıştır. O kadar Dosya Aç iletişim kutusunu kullanarak bir ağ dosya açma ve iletişim kutusunda Dosya Kaydet kullanarak katı olarak kaydederek kadar kolaydır. Aşağıda ® ve bir ACIS katı bir nesne haline sonradan ithal AutoCAD içine bir STL dosyası bir örnektir

SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı indir


Etiketler

SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı programının en son versiyonunu ve SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana SYCODE Mesh To Solid v3.0.5 Ağ Dönüştürme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.