Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı

Medima PacsScanner v3.0.3.205 | 3.22 Mb

PacsScannerTM sizin PACS görüntüleri bir dizi olarak sayfaları kağıt belge ve mağazalar tarar. Sigorta kartları, laboratuvar raporları, el yazısı notlar, vs Bu şekilde tüm hasta bilgilerini kolaylıkla anında alımı için her PACS çalışma istasyonu mevcuttur: Bu belgeler herhangi bir şey olabilir.

Kullanımı kolay
PacsScannerTM ve kullanımı kolay bir DICOM bilgi gerektirmez. İş akışı basittir.

Bir hasta çalışma seçin
Hasta listesi PACS gelen çalışmalar ile doldurulur. Arama ortak demografik filtreler aracılığıyla çalışmaların seçimi kolaylaştırılmıştır.

Tarama belge ve nihayet Store düğmesine basın
Tüm en yaygın tarama seçeneği mevcut; görüntüleri siyah beyaz ve renkli görüntüler için tam destek ile saygısız olabilir. Daha fazla sayfa aynı resim serisi dahil edilebilir.

Özellikleri
Tarama kağıt belgeleri
Herhangi bir kağıt belge bir tarayıcı ithal edilebilir
Kamerası gelen kazanın görüntüleri
Resimleri herhangi bir bağlı webcm elde edilebilir ve arşivlenen
Ithalat görüntüler ve filmler
PacsScannerTM PACS sistemi ağa standart Windowas bilgisayarlarda çalışır
Basit bir kullanıcı arayüzü Herkes herhangi bir DICOM veya PACS olmadan belgeleri tarayabilir knwoledge
Belge düzenleme
PacsScannerTM iletilmeden önce belge ve görüntüleri ve çözünürlük sleection ve saygısız sağlar
Internationl charactersets desteği
PacsScanner tanır ve tüm yazı tiplerini görüntüler: Arapça, Çince, Kiril, vb
Gerekli İlave iş istasyonu
PacsScannerTM PACS sistemi ağa standart bir Windows PC üzerinde çalışır

Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı indir


Etiketler

Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı programının en son versiyonunu ve Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Medima PacsScanner v3.0.3.205 PACS Tarama Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.