VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı

VMWare View 4.6.0.366101 x64 | 883.5 MB

VMware View 4.6 ile sorunsuz bir masaüstü deneyimi oluşturun, yönetilen bir hizmet olarak masaüstü teslim etmek için amaca uygun bir çözüm lider endüstrinin. % 50 oranında masaüstü toplam sahip olma maliyetini azaltırken masaüstü yöneticileri kontrol artış sağlayan modern, esnek bir masaüstü sağlayarak etkin ve otomatik işlem dönüştürün uygulama ve masaüstü yönetimi. zengin, tutarlı, yüksek performanslı masaüstü deneyimini, son kullanıcılara sağlamak ve veri merkezlerinin güç getirmek ve VMware masaüstü ortamına vSphere.

Temel Özellikler ve Yetenekler

Windows 7 Destek
hızını artırın ve VMware View ile sanal masaüstü olarak Windows 7 sunarak maliyet ve karmaşıklığını göç azaltır. Windows 7 masaüstü dağıtmak için eski uygulamalar sanallaştırma ile taşıma uygulamasının maliyeti kurtarmak için ThinApp ekleyin.

Basitleştirilmiş Masaüstü Yönetimi
Masaüstü ve uygulama sanallaştırma yüklemek veya son kullanıcı cihazları, masaüstü ortamları yönetmek ihtiyacını ortadan kaldırarak, işletim sistemi, uygulamalar, kullanıcı verileri ve donanım arasındaki bağları kırar. Eğer teslim yönetebilir ve Windows masaüstü ve birkaç dakika içinde tüm uygulamalar güncelleme merkezi bir konumu. VMware View hazırlama ve uygulama ve masaüstü çok daha az masraflı kolay destek, test yapar.

Aerodinamik Uygulama Yönetimi
VMware ThinApp uygulama sanallaştırma artan uyumluluk ve aerodinamik uygulama yönetimi için temel işletim sistemleri uygulamaları ayırır. ThinApp ile paketlenmiş Uygulamaları masaüstü resmi ve minimize depolama ihtiyaçlarının boyutunu azaltarak, onlar sanal masaüstüne bir kısayol üzerinden erişilebilir veri merkezlerinde çalıştırılabilir. ThinApp izole yana ve uygulamaları, çoklu uygulamaları veya çatışma olmadan sanal masaüstü çalıştırabilirsiniz aynı uygulamalar birden çok sürümünü virtualizes. Uygulamaları tüm kullanıcı bilgisayarlarında kadar son uygulama versiyonları ile güncel olmasının sağlanması, Profil Yöneticisi üzerinden merkezi olarak atanır.

Provizyon Otomatik Masaüstü
View Manager 4.6 sayesinde, VMware View hüküm yeni masaüstü ya da masaüstü grupları tek bir yönetim aracı ve masaüstü politikalarını ayarlamak için kolay bir arayüz sunar. Bir şablon kullanarak, bu tür birçok sanal makine bir havuz ya da logoff parametrelerinde nasıl olabilir gibi masaüstü sanal havuzları ve kolayca ayarlayabilirsiniz politikaları, özelleştirebilirsiniz. Bu özellik otomatik ve masaüstü sağlama faaliyetleri merkezileştirerek BT ​​daha fazla verimlilik sağlar.

Gelişmiş Virtual Desktop İmaj Yönetimi
olgun Bağlantılı Klon teknolojisine dayanan View Composer altın bir görüntüden masaüstü görüntüleri hızlı oluşturulmasını sağlar. ana resmin üzerinde uygulanan Güncellemeleri kolayca masaüstü operasyonel maliyetleri azaltırken büyük dağıtım, yükseltmeler ve yamalar basitleştirerek, birkaç dakika içinde sanal masaüstleri herhangi bir sayı dışarı itilmiş olabilir. masaüstü oluşturan temel bileşenler ayrı ayrı yönetilen ile süreç böylece son kullanıcı değişiklikler ana görüntüye uygulanıyor bile, çalışan bir masaüstü üretken kalır, kullanıcı ayarları, veri veya uygulamaları etkilemez.

Üstün Son Kullanıcı Deneyimi
kullanım durumları ve VMware İzlenme PCoIP masaüstü ekran protokol ile dağıtım seçenekleri Adresi geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek gecikme ve düşük bant genişliği üzerinden bile, yüksek performanslı masaüstü deneyimini sunar. PCoIP ekran protokolünün adaptif yeteneklerini LAN veya WAN üzerinden kullanıcılarına sanal masaüstleri sunmak için optimize edilmiştir. VMware View herhangi bir performans düşüşü olmadan cihazların geniş bir yelpazede üzerindeki sanal masaüstleri kullanıcıların erişim sağlar. Son kullanıcılar, zengin medya içeriği oynatmak için çeşitli izlemek yapılandırmaları seçin ve kolayca tarayıcılar ve yığın depolama aygıtları gibi yerel olarak bağlı çevre birimleri erişim yeteneği ile sorunsuz bir masaüstü deneyiminin keyfine.

Dahili Güvenlik
Bu veri merkezlerinde güvenli tutarak verileri ve fikri mülkiyet üzerinde koruyun kontrolü. Son kullanıcıların erişim kendi kişiselleştirilmiş masaüstü, uygulamalar ve veriler, herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, kurumsal güvenlik politikalarını tehlikeye atmadan tamamlamak. vShield Endpoint ile entegrasyon merkezi anti-virüs ve anti-malware (AV) çözümleri ve indiriliyorlar sağlar. malware, enfeksiyon riskini en aza indirerek ve AV yönetiminin basitleştirilmesi Bu entegrasyon ajan dağınıklığı ve AV fırtına sorunları ortadan kaldırmak için yardımcı olur. VMware View ayrıca 2 faktörlü kimlik doğrulama gereksinimleri için RSA SecurID ile entegrasyonu destekler.

Kullanılabilirlik ve Ölçeklenebilirlik
VMware View başarısızlık tek nokta, yüksek kullanılabilirlik sağlar. VMware High Availability (HA) otomatik failover sağlar karşılanmakta ve servis seviyesi anlaşmalarını sağlamak için sanal masaüstü ortamı içinde yaygın, maliyet-etkin koruma sağlar ve kesintiler en aza indirilir. fiziksel ve sanal katmanlar üzerinde Gelişmiş kümeleme yetenekleri başarısızlık tek nokta ile kurumsal sınıf ölçeklenebilirlik sağlıyor. VMware View da zaten kuruluş içinde konuşlanmış mevcut sistem yönetim platformları ile entegre edilebilir.

Yerel Modu Profili Müşteri
Yerel Modu ile VMware View Client son kullanıcılar yerel sanal masaüstleri yönetilen çalışmasına izin vererek ya da aynı yönetim çerçevesi ile veri merkezlerinde verimlilik artar. Sadece işletim sistemi, uygulamalar ve veriler veya ağ bağlantısı olmadan erişilebilen yerel istemci cihaz üzerine bir sanal masaüstü indir. Çevrimdışı kullanıcılar ağ döndüğünüzde geri veri merkezi için masaüstü değişiklikleri senkronize edebilirsiniz. Masaüstünün tüm içeriğini bu sanal masaüstü için tüm mevcut BT güvenlik politikaları uygulanacak ve ağ bağlantısı bakılmaksızın zorunlu devam ederken, şifreli bir masaüstü görüntüsü içinde güvenlidir.

OS: Win 7 XP/2000/Vista/Win
Dil: İngilizce

http://pi90.com/7016/VMWare.View.v4.6.0.366101.x64.Incl.Keymaker-EMBRACE.part1.rar
http://pi90.com/7017/VMWare.View.v4.6.0.366101.x64.Incl.Keymaker-EMBRACE.part2.rar
http://pi90.com/7018/VMWare.View.v4.6.0.366101.x64.Incl.Keymaker-EMBRACE.part3.rar
http://pi90.com/7019/VMWare.View.v4.6.0.366101.x64.Incl.Keymaker-EMBRACE.part4.rar
http://pi90.com/7020/VMWare.View.v4.6.0.366101.x64.Incl.Keymaker-EMBRACE.part5.rar

Etiketler

VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı programının en son versiyonunu ve VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana VMWare View 4.6.0.366101 x64 Masaüstü Denetleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.