Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı

Serif PagePlus X5 15.0.2.23 | 820 MB

profesyonel kalitede reklam, gelişmiş baskı tasarımları ve PagePlus X5, en iyi sınıfının masaüstü yayıncı ile elektronik belgeler oluşturun. dergi kitap, menüler için broşürler itibaren, PDF düzenleme için formlar ve profesyonel baskı için el ilanları, PagePlus X5 masanızda bir tasarım ajansı olması gibi hızlı ve kolay hepsini yapıyor.

Ana Özellikler:

    profesyonel baskı projeleri, pazarlama materyalleri, interaktif e-broşür ve daha fazlasını içeren dijital veya basılı herhangi bir belge türü oluşturma
    Açık, ihracat ve PDF düzenleme ve online verimliliği veya profesyonel baskı için onları optimize
    kolayca özelleştirilebilir ve profesyonel tasarım yüksek kaliteli belgeler hızlı şablonları
    ücretsiz yardım ve destek ekrandaki dahil Get Nasıl kılavuzları, video ve yazılı dersler, telefon ve e-posta desteği ve daha fazlası için
    baskı dükkanlarından profesyonel sonuçlar için düzenli ev yazıcıları veya kullanma endüstri standardı PDF / X uyumluluğu hakkında kolayca elde mükemmel baskı sonuçları


Yeni Özellik özeti

yükseltmek gerekir diye merak ediyorum? Eğer daha yüksek kalitede profesyonel çıktı, daha kaliteli tipografi ve tasarım araçları ve daha yüksek kalitede bir kullanıcı deneyimi tadını böylece serifs takım PagePlus bu 20. yıldönümü sürümü için kalite üzerine odaklanmıştır. PagePlus X5, kolay kullanımı daha hızlı ve daha doğru profesyonel çıkışı ile daha zengin tasarımlar üretir!

Pro OpenType Özellikler
, Güzel swashes ve süsler ile belgelerinize yetenek ekleyin artı metin daha akıllı karakter çiftleri ve daha okunabilir hale getirmek.

Kolay Günlük Görevler
Seçme ve tekli ve çoklu nesneler dönen her zamankinden daha yeni hover seçimleri, kement seçimi ve döndürme kulplu kolaydır.

Geliştirilmiş PDF İhracat
PagePlus X5s PDF’leri daha uyumlu daha çıktı niyet destekleyen dünya çapında baskı konut ve ticari presleri ile birliktedirler.

Etkileşimli Baskı Önizleme
interaktif Baskı Önizleme değişim yükler olun. sayfalarınızı yeniden tasarlama olmadan belge türü ve çok daha fazlası değiştirin.

Kolay Düzenli Baskı
ofisinizde veya masaüstü yazıcı Gündelik çıktı basitleştirilmiş Yazdır iletişim ile daha kolaydır. ihtiyaç duyduğunuz kadar Gelişmiş ayarlar gizlidir.

Yeni Akıllı Metin Özellikleri
devam akıllı çapraz referanslar, Ekle / bağlantıları devam değişkenleri bir belge boyunca güncelleme ve karışık sayfa numaralandırma!

Renk Yönetimi
renk yönetimi görüntü renk profilleri destekleyecek şekilde geliştirilmiştir olarak Görüntüler onların sizin profesyonel baskılı tasarımlar iyi bakacağız.

Yükseltme Sihirbazı
sizin çalışma düzenleri, galeri, stiller, klavye kısayolları ve PagePlus X4 daha fazla ithal ederek hızlı hız kazanın.

Yeni Fantastic Şablonları
Temalı Düzenler (şimdi 880 numaralandırma!) Muazzam yeni serisi yüksek ve son derece hızlı kalitede sonuçlar için imkanları genişletmek.

Star Even More Şablonları
Hatta 1100 ile + ve şablonları ücretsiz çevrimiçi içerik, yeni Şablon Store markasını daha fazla sektöre özel tasarımlar alabilirsiniz dahil.

Mix Sayfa Oryantasyonlar
Tek tek sayfaları yönünü değiştirme daha da kolay belgeleri geniş tablolar, grafikler ve raporlar eklemek yapma!

Kolayca Master Sayfaları Düzenle
Hızla Ana Sayfa nesneleri teşvik ederek temiz düzenleri kişiselleştirmek ve tasarım kalan etkilemeden normal bir sayfada düzenleyebilirsiniz.

Ithalat Word 2010 Dosyalar
Microsoft Word 2007 ve OpenOffice.org belge ithalat metin, resim ve düzen içeren Word 2010 dosyaları için destek katılır.

Daha fazla bellek Verimli
Yaratmak daha büyük, daha uzun, daha zengin belgeler, daha hızlı, görüntü alma ve işleme için yeni arkası sahneleri gelişmeler ile.

SVG İthalat
Ithalat verimli Scalable Vector Graphics dosyaları. Onlar yüksek kalite ve kalite kaybı, herhangi bir baskı veya web belgesi için mükemmel küçültüyoruz.

Gelişmiş Çizim
efektler ve şeffaflık ekle ana nesneden bağımsız olarak şekil ve resimleri özetliyor ve hatta nesnelerin çizgi ayırmak.

Iyi Gri ve Siyah
Greyscale görüntüler ve her zamankinden daha iyi bakmak renk siyah masaüstü baskı veya profesyonel PDF’ler için, zenginlik veya mürekkep doğruluk için işlenebilir.

Gelişmiş Sarma
metin otomatik olarak etrafında sarabilirsiniz görüntüler, etrafında şeffaf bölge, hatta neater belgeler için daha doğru bir şekilde yönetilmektedir.

Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı indir


Etiketler

Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı programının en son versiyonunu ve Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Serif PagePlus X5 15.0.2.23 Reklam Baskı Tasarım Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.