Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials

Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials | 3.8 Gb

Windows Small Business Server, Windows Small Business Server 2011 Essentials (SBS 2011 Essentials) yeni bir sürümü uygun fiyatlı, kolay ilk sunucu seçeneği tasarlanmış ve en fazla 25 kullanıcı ile küçük işletmeler için uygun fiyatlı kullanımı.

Microsoft Corporation Hakkında

Microsoft Corporation, geliştirir Redmond, Washington, ABD, üretimi, lisans merkezli bir Amerikan kamu çokuluslu şirket ve ürün ve hizmetleri ağırlıklı olarak çeşitli ürün bölümler üzerinden hesaplama ile ilgili geniş destekler. geliştirmek ve Altair 8800 için BASIC tercüman satmak 4 Nisan 1975 tarihinde kurulan, Microsoft işletim sistemleri Microsoft Windows çizgi izledi, 1980’lerin ortalarında MS-DOS ile ev bilgisayarı işletim sistemi piyasaya hakim yükseldi. Microsoft, Microsoft Office ile ofis paketi pazarı domine etmeye gelirdi. Şirket Zune, MSN ve Windows Phone OS ile tüketici elektroniği ve dijital hizmetler pazarı olarak içine Xbox ve de onun halefi, Xbox 360 ile video oyun sektörüne son yıllarda farklılaşan. Şirketin 1986 halka arz (IPO) stok ve takip eden yükselişi yaklaşık dört milyarder ve Microsoft çalışanları 12.000 ’den milyonerler yaptı.

Small Business Server Microsoft Windows 2011 Essentials Hakkında

Windows Small Business Server 2011 Essentials (SBS 2011 Essentials) yeni, kolay kullanımlı, birinci sunucu çözümü olarak tasarlanmış ve küçük işletmelere (25) kullanıcılar için özellikle fiyatlı. O sorunsuz Office 365, bulut yedekleme ve bulut yönetimi çözümleri gibi online hizmetleri içine entegre edebilirsiniz.
SBS 2011 Essentials cloudin tek tam entegre bir çözüm için veri yedekleme ve geri yükleme uzaktan erişim, dosya ve yazıcı paylaşımı, ve hızlı bağlantı için kurumsal sınıf teknolojiler sunmaktadır.

SBS 2011 Essentials ile, müşteriler:

- Daha iyi otomatik yedekleme sayesinde iş verilerinizi korumak ve yetenekleri geri
- Her iki şirket içi ve on-line (bulut tabanlı) yazılımını çalıştırın
- Kolayca organize ve hemen hemen her yerden iş bilgilere erişmek
- Iş araçları ve yazılım çeşitli koş

Onu kolayca kurulabilir şekilde tasarlanmıştır ve bireyler tarafından yönetilen orada içi BT becerileri sınırlı örgütler içinde. O da küçük işletmeler içi uygulamaları çalıştırmak veya e-posta, işbirliği ve büyük şirketler zaten dünyada kullanmakta olduğunuz diğer yazılımların online versiyonlarının artan sayıda yararlanmak izin optimize edilmiştir.

Blog ziyaret

Adı: Microsoft Windows Small Business Server
Versiyon: 2011 Essentials 64bit
Hazırlayan: www.microsoft.com
Arayüzü: İngilizce
OS: Windows XP / Vista / Seven
Boyutu: 3.8 Gb

Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials indir


Etiketler

Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials programının en son versiyonunu ve Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.