İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3

Kore dünyada bölünmüş son ülkedir,sürekli çevresindeki ülkeler ile siyasi ve askeri gerilim altındadır,özellikle Kuzey Kore Nükleer Sorunu ile.NSS Gizli Servisi’nin amacı ulusal güvenlik için Kore Yarımadasında 2.Kore Savaşı’nı önlemektir.
NSS resmen varolmayan,hükümet tarafından varlığı kabul edilmeyen bir kurumdur.NSS ajanları herhangibir görev için gerekli olan şeyler için uzmanlar tarafından eğitilmişlerdir.Ajanlar soğuk kanlı katiller olarak yetiştirilmişlerdir.Onların sakınamadıkları tek bir tabu vardır;o da aşk.
Kim Hyeon-jun(Lee Byung-hun) ve Sa-woo (Jeong Jun-ho) yakın arkadaşlar ve rakiplerdir.Herikisi de NSS’ye yeni gelmiş üyelerdir ve hızlıca en iyi haline gelmek istiyorlardır.Herbiri farklı gizli görevleri ile,çok geçmeden hayatlarında farklı yollar almak zorunda kalırlar,birbirlerine karşı bile.Komplo ve ihanetli bir dünyada herikisi de Choi Seung-hee(Kim Tae-hee) için birbirlerine düşerler,NSS’deki güzel ama ölümcül profil uzmanı için.Nükleer bir terörist saldırısında birbirleriyle yüzyüze geldiklerinde son kararlarını vermeye mecburdurlar ve Seunghee’nin korkunç sırrı meydana çıkar.

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 (Türkçe Alyazı) BRRip XviD Ac3

İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 indir


İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 programının en son versiyonunu ve İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana İris The Movie 2010 Türkçe Alyazı BRRip XviD Ac3'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.