FreeTEKLIFS 1.0

FreeTEKLIFS 1.0

Windows 95/98/Me/NT/2000/XP - Türkçe
TEKLıFS , teklif usulü çalışan tüm firmalar için dizayn edilmiş bir yazılımdır. TEKLıFS ile çalıştı?ınız firmalara teklif verebilir,verdi?iniz teklifleri takip edebilir ve siparişe dönüştürebilirsiniz. Ek bir programa ihtiyaç duymadan tekliflerinizi ve fiyat listelerinizi Müşterilerinize mail yoluyla gönderebilirsiniz.Yapılan görüşmeleri ve görüşme sonuçlarını takip edebilir, kişisel notlarınızı kaydedebilirsiniz.Ayrıca TEKLıFS ile EAN 13 Formatına göre barkotta basabilirsiniz. Tüm raporları ve çıktıları PDF,RTF,XLS,JPG,TIFF,BMP,HTML,TEXT Formatında kaydedebilirsiniz. TEKLıFS Online ve Network Ortamında rahatlıkla Çalışabilir. TEKLıFS ile yapaca?ınız işlemlerle işlerinizi daha rahat ve sorunsuz takip edebilme imkanına sahip olacaksınız. Genel ÖzelliklerKolay ve Esnek KullanımAlınan ve Verilen Proformaların Takibini Yapabilme Alıcı ve Satıcı Firmalarınızın Bilgilerini Ayrıntılı Olarak Tutabilme Proformaların gelişme ve sonuç aşamalarını takip edebilme Sipariş takibi yapabilme Birden Fazla Tipte Proforma Çıktısı Alabilme Proformalara Geniş Açıklama ve Resim Ekleyebilme Resimli Proforma Çıktısı Hazırlayabilme Proformaları Ek Programa ıhtiyaç Duymadan Mail Yoluyla Gönderebilme Proformaları PDF, RTF, XLS, JPG, TIFF, BMP, HTML, TEXT Formatında Kaydedebilme Kendi Proformanızı Drag and Drop Yöntemiyle Rahatlıkla Dizayn Edebilme Otomatik Proforma Numarası Takip Edebilme Teklifleri Personellerinize Göre Takip Edebilme Ürünlerinize Ait Barkod Çıkarabilme Fiyat Listesi Basabilme Fiyat Listesini Müşterilere Maille Gönderebilme Adres Etiket Çıkartabilme Fiyat Takibi Yapabilme Farklı Döviz Cinsleriyle Çalışabilme Tekliflerin ıstatistiksel Analizini Alabilme Kullanıcıları Yetkilendirebilme Network ve Online Ortamda Kullanabilme Tüm Raporları ve Listeleri EXCEL,PDF,TEXT, WORD ve HTML Formatında Kaydedebilme Randevu ve Görüşmelerin Takibi Yapabilme Görüşme Analizleri Yapabilme Takvim Özelli?i Kişisel Notları Kaydedebilme

FreeTEKLIFS 1.0 indir


Etiketler

FreeTEKLIFS 1.0 programının en son versiyonunu ve FreeTEKLIFS 1.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra FreeTEKLIFS 1.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. FreeTEKLIFS 1.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz FreeTEKLIFS 1.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana FreeTEKLIFS 1.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.