Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler

Adobenin güncellediği bir diğer yazılımı olan Adobe® Fireworks® CS5 yazılımı, web veya akıllı telefonlardan gömülü ekranlara kadar neredeyse tüm aygıtlar için etkileyici ve yüksek oranda en iyileştirilmiş grafikler oluşturmanıza olanak verir. Hem vektör hem de bitmap modlarında düzenlenebilir web siteleri, kullanıcı arabirimleri ve zengin prototipler üretin.

Fireworks şablonları için hızla telkafesler oluşturun. Güçlü vektör ve bitmap araç seti ile metin, sembol ve görüntüler ekleyin. Akıllı Kılavuzlar ile sayfalar ekleyin ve bunları hızla özelleştirip onay için tıklatılabilir PDF taslakları olarak dışa aktarın.

Tüm tarayıcılarda doğru görüntülenecek saydam alfa katmanlı grafikler oluşturun. Tasarımlarınızı Fireworks ile en iyileştirip gerçek tarayıcılar arası saydamlık için PNG-8 olarak dışa aktarın.

Uyumlu RIA arabirimleri

Zengin Internet uygulama (RIA) arabirimleri prototipleri oluşturmak için vektör nesneleri ve içe aktarılan bitmapler kullanın. Etkileşimi simüle etmek için davranışları nesnelere uygulayın. Adobe Flash® Catalyst™ ve Flash Builder™ uygulamalarında geliştirmek için Adobe AIR® uygulamaları veya FXG dosyaları olarak dışa aktarın.


Standartlarla uyumlu, CSS tabanlı mizanpajları Adobe Dreamweaver® uygulamasında tamamlamak için harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın . Tasarımınızı Adobe Flash Professional'a alın katman durumlarını animasyon etkileşim geliştirmesi için koruyun.

Yerel Adobe Photoshop® ve Illustrator® dosyalarını katmanlar, efektler, karışım modları, 100 taneye kadar çalışma yüzeyi ve hatta çift baytlık metinlerle birlikte açın. Vektör, bitmap ve metin nesneleri düzenleme yeteneğiniz aynı kalır.

Fireworks'ten Flash Catalyst uygulamasına nesneler, sayfalar veya belgeler aktarın. Gelişmiş toplu işlem için özel FXG dosyaları oluşturmak için erişilebilir Fireworks API'den yararlanın. Flash Builder uygulamasında kullanmak için düğmeler, menü türleri ve biçim öğeleri gibi kaplama bileşenleri oluşturun.

 

Fireworks CS5 Uygulamasındaki Yenilikler:

 

Kapsamlı performans geliştirmeleri  Gelişmiş

Daha hızlı performans, güncellenmiş grafik araç seti ve daha fazla piksel yerleşimi kontrolü sayesinde etkililiğinizi artırın.

 

Mükemmel piksel kalitesinde işleme Yeni

Mükemmel piksel kalitesinde işleme neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini korur.

 

Adobe Flash uygulamaları ile desteklenen iş akışları Yeni

Etkileşimi geliştirmek için nesneleri, sayfaları veya belgelerin tamamını Adobe Flash uygulamalarına FXG yoluyla dışa aktarın.

 

Tasarım şablonları Yeni

Sık kullanılan projeleri tasarım ekibinizle paylaşmak için şablonlar olarak kaydedin.

 

Adobe Renk Örneği Takası desteği Yeni

Adobe Renk Örneği Takası sayesinde renkleri diğer Adobe grafik uygulamalarındaki tasarımlarla tam olarak eşleştirin.

 

Eksiksiz web siteleri tasarlayın:

 

Adobe Device Central entegrasyonu Yeni

Adobe Device Central'daki aygıt profilleri ile mobil projelere güvenle başlayın.

 

Genişletilebilirlik geliştirmeleri Yeni

Dışa aktarma, toplu işlemler ve kapsamlı genişletilebilir API'si olan FXG formatları için komut dosyalarını özelleştirin.

Fireworks'te prototipler oluşturun ve ardından Dreamweaver'da tamamlamak için standartlarla uyumlu CSS mizanpajlarını harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın.


http://pi90.com/69453/Fireworks.CS5.part1.rar
http://pi90.com/69454/Fireworks.CS5.part2.rar
http://pi90.com/69455/Fireworks.CS5.part3.rar

ALTERNATİF LİNKLER
http://pi90.com/69456/Fireworks.CS5.part1.rar
http://pi90.com/69457/Fireworks.CS5.part2.rar
http://pi90.com/69458/Fireworks.CS5.part3.rar

Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler programının en son versiyonunu ve Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Adobe Fireworks CS5 Türkçe Full Çalışan Linkler'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.