Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa

Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa


2010 - 2011 futbol sezonu bittiğinde herkez fener haketmedi diye dursun. Bir sabah uyandığımızda adeta yer yerinden oynamış 1 gün öncesinden haberi alan FB üst düzey yöneticileri (20 adet Kıbrıs uçak bileti aldıkları tespit edilmiş) sabahın erken saatlerinde yakalanıp bunlardan başta Fenerbahçe başkanı sayın Aziz Yıldırım olmak üzere birçok kişi sorgularının sonunda hapse girmişlerdir. Bu süre zarfında medyada yanlı yansız birçok haber çıkmış bu haberler doğrultusunda Fenerbahçe birgün kümeye bir gün şampiyonlar ligine gidip gelerek günleri geçirdi.

Ülke futbolunu adeta katleden bir çok kirli işlere, keyf alarak izlediğimiz futbolu karıştırarak adeta sonucu bilinen maçları bize izlettirdikleri yetmemiş olmalı ki bununla övünüp televizyonlarda bas bas bağırdılar.

Benim anlamadığım bunun hep futbol tarafına bakıyorlar. Peki ya bu sadece futbol ile sınırlı değilse? Ya bunun altında uyuşturucu veya silah kaçakçılığı varsa? Kos koca yüzyıllık bir çınar olan Fenerbahçeyi kullanıyorlar yahut kullandıysalar. Bu kara lekeden Fenerbahçe nasıl aklanacak? Ya da yok mu bu Fenerbahçenin divan kurulu yokmu bu Fenerbahçede Allah korkusu olan bir insan?

Hadi bunuda bir kenera atalım! Yazık değilmi benim iddaa oynayan güzel halkıma? Kimileri geçimini bu oyunlardan sağladığını bilmiyor mu bu kendini bilmez insanlar? Tabi şimdi herkez diyecek ki;
 - bir insanını suçu kabul edilmedikçe suçsuz sayılır!
Yok efendim suçluda olsa suçsuzda olsa bu saatten sonra herkezin aklında bu olaylar kalacaktır!

Peki ya Trabzonspor açısından hiç bakılmadı mı bu olaya? Adamlar 1. olsalardı 27 yıllık özlemlerini dindireceklerdi hadi onu bırak 1. oldukları için daha kaliteli transferler yaparak futbolun kalitesini arttıracaklardı. Fakat istemiyorlar Türk futbolunun gelişmesini - neden istesinler ki?

At koşturan belli, atı süren belli, atın taşaklarını yalayan belli. Çark döndükçe kim ister çarkın durmasını.

Türk kamuoyunu haksız yere yıllarca kandırdılar. Eğer ki adli hukuk ve TFF Fenerbahçenin şike yaptığını kabul ederse, başta Trabzonspor (şampyonlar ligine direk gitme ücreti, orda oynicakları maçlar belkide gruptan çıkıp kazanacakları para) olmak üzere bir çok kişi, kurum, kuruluş dolandırıcılık suçundan ya kişisel hapis yatanlara ya da adı geçen kulübe(Fenerbahçe) maddi dava açmaları gerekiyor.

Peki ya bu kadar parayı kim ödicek! kaybolan yılların, emeklerin hesabını kim soracak?
Sorarım size Kim?

Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa programının en son versiyonunu ve Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Ya Şike Buzdağının Görünen Kısmıysa'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.