Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3

Ebuzer, Gıfarın dağlarında gözü pekliğiyle nam salmış yumruğu güçlü, kılıcı keskin biridir… Şama giden ticaret kervanları güvenli bir yolculuk yapmak için Ebuzere kılıç payı ayırmak zorundadırlar. Gıfar kabilesi yiğitliyle ünlenmiş Ebuzerin iki alışkanlığından memnun değildirler. Soygunculuktan gelen ganimeti yoksullara dağıtmasına ve putlarına saldırmasına karşıdırlar. Ebuzer, kabilesinin taş parçalarından medet beklemelerine, hediyeler sunmalarına, tapınmalarına katlanamaz… Putları her seferinde yerle bir eder. Gıfarlılar, yıllardır süren kuraklığı ve kıtlığı Ebuzerin putlarını küstürmesine bağlamaktadırlar. Ebuzeri Gıfardan sürmeyi belki de güçleri yeterse öldürmeyi düşünmektedirler. Böylece putlarının öfkesini sona erecek, yağmur yağarak bolluk olacaktır.

Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 (Yerli Film) DVBRiP Xvid AC3

Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 indir


Etiketler

Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 programının en son versiyonunu ve Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Yalnız Kahraman Ebuzer El Gifari 2011 Yerli Film DVBRiP Xvid AC3'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.