NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı

Lightwave3D bir 3D Modelleme yazılımıdır.Lightwave 3D , Modeler ve Layout isimli iki kısımdan oluşur, Modeler kısmında modellemeleri yapılan nesneler , bu kısımda kaydedilerek programın Layout kısmına geçilir. Bu kısımda Modeler de kaydedilen çalışma yeniden açılır. Layout kısmında 3DS Max programında olduğu gibi key frame mantığı ile nesneler canlandırılır. Lightwave de kısaca diğer 3D programlardan farklı olarak bir biri ile bağımlı iki farklı arayüzle çalışılır.

» Kullanıcı Arabirimi :
» Lightwave in arabirimi dinamikliği sayesinde animatörler için etkileşimli bir çalışma alanı sağlar. Bu arabirim gerçel zamanlı doku eşleme ( texture mapping), kullanıcı tarafından tanımlanabilen renk ve konfigürasyon içerir.
» Layout ve Modeler in her ikisinde de çoklu ögeler eş zamanlı yüklenebilir.
» Gelişmiş inverse kinematics ile maksimum doğrulukta yeni hesaplamalar yüksek hızda yapılır.
» Render GL desteği ile yüksek hızlarda render alınır.
» Gelişmiş Animasyon yetenekleri:
» Morp Gizmo sayesinde yüz, konuşma ve mimik animasyonları çok çabuk üretilir.Super Cel Shader özelliği ile Herhangi bir Plugin e ihtiyaç duymadan 3d modeller 2d animasyona çevrilebilir.
» Plug-in ler:
» Lazy Points : Bir nesne motion´una bağlı organik deformasyon oluşturur.
» Motion capture data conversion: Wavefront ve Acclaim için kullanılabilir.
» Skeleton Maker: Karakter animasyonu için kolay kemik sistemi.
» Extender: Meta NURBS ile nesneler oluştururken daha fazla kontrol imkanı sağlar

Film Ara, Film İzle
NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı indir


Etiketler

NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı programının en son versiyonunu ve NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana NewTek LightWave 3D 10.1 Build 2161 3D Modelleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.