Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın

HyperSnap-DX gelişmiş özelliklere sahip bir ekran yakalama yazılımıdır. Windows ekranı üzerindeki her alanı kolay ve hızlı biçimde yakalayabileceğiniz yazılım, TextSnap özelliği ile de metin kopyalamasının yapılamadığı alanlardaki metinleri dahi yakalama imkanı sunmaktadır. HyperSnap kolay kullanımlı, gelişmiş bir resim düzenleme yazılımı ile birleştirilerek birinci sınıf, güçlü bir ekran görüntüsü yakalama aracı haline gelmiştir.

Yazılımın Genel Özellikleri
# 6 numaralı sürüm ile gelen TextSnap özelliği ile ekranın hemen hemen her yerindeki metinleri yakalama ve bu metinler üzerinde düzenleme yapabilme (Windows 2000 ve XP işletim sistemlerinde çalışmaktadır)
# 6.10 sürümüyle MS Excel üzerine kolay yapıştırma için sekmeyle ayrılmış alan
# Yeni ve güçlü resim yakalama, düzenleme, resimlere not ekleme ve resim işleme araçları
# DirectX ve Glide oyunlarındaki zor yakalanan ekran görüntülerini problemsiz alabilme
# Resim damgalama, çerçeveleme, gölgeleme, serbest çizimle istenen alanı yakalama, yakalanan resmi ftp sunucusuna yükleme ve daha fazlası…
# Kendiliğinden renk değiştirme
# Dikdörtgen biçimli olmayan alanlardan da görüntü yakalayabilme
# Buton Yakalama – fotoğraf çekme ihtiyacı duyan uzman yazarlar için dökümanlar üzerinden butonları yakalama
# Kendiliğinden kaydırma ve aynı zamanda uzun web sayfalarından, dökümanlardan ve görüntü alanına girip yakalamaya imkan veren alanlardan görüntü yakalama
# Mükemmel bütünleşme ile Windows panosu üzerinde tekrarlamalı görevleri kendiliğinden kolayca yapılır hale getirme, hatta yakalanan resimleri ihtiyaç duyulan alana kendiliğinden yapıştırma
# Yakalanan görüntüleri grafik dosyaları halinde kendiliğinden bilgisayarınıza kaydetme.
# Etkili resim görüntüleyici ve biçim dönüştürücü(20 üzerinde resim biçimini desteklemektedir)
# Tümüyle özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü. Menüleri yeniden düzeltme, araç çubuklarını istenen yere taşıma, sevilen klavye kısayollarını atama, menülerden ayırarak araç çubukları oluşturma, hatta HyperSnap’i ses komutları ile denetleme.
# Windows XP üzerinde çalışan Genişletilmiş Ekran Yakalama işlevi. Ekran yakalamadan önce bir pencereyi çok büyük almak için yeniden boyutlandırma ayarı yaparak tek aşamada yerine getirilebilir.
# Çok daha fazlası…

Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın indir


Etiketler

Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın programının en son versiyonunu ve Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Hyperionics Hypersnap-DX v7.13.02 Final Ekrandan Oyunlardan Ekran Görüntüsü Alın'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.