Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin)

PDF dönüştürme, oluşturma, dönüştürme ve düzenleme yazılımı arıyorsanız Nitro PDF Professional PDF dosya türü ile olan tüm işlemlerinizi başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu profesyonel yazılım işinizi görecektir.Nitro PDF Professional PDF dosyalarını görüntüleyebilir, düzeltebilir, dönüştürebilir.Kesme, kopyalama, yazı yazma, resim ekleme, yazıları düzeltme özellikleri vardır.PDF dosyalarına şifre ekleyebilirsiniz.Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect ve diğer yazım editörleriyle yazılmış dökümanları PDF dosya türüne dönüştürebilirsiniz…


Özellikleri:
PDF dosyalarını görüntüleyebilir, düzeltebilir, dönüştürebilir
Kesme, kopyalama, yazı yazma, resim ekleme, yazıları düzeltme özellikleri vardır
PDF dosyalarındaki resimleri dışarı çıkatabilir
PDF dosyalarını Word, HTML, Text ve resim dosya türlerine dönüştürebilir
PDF dosyalarını belirlediğiniz safya aralıklarına bağlı olarak bölebilir
Tablo ekleyebilir ve düzeltebilir
PDF dosyalarına filigran ekleyebilir
PDF dosyalarına şifre ekleyebilir
Farklı PDF dosyalarını tek bir PDF dosyasına birleştirebilir
Çizim araçları vardır
PDF dosyalarına uyarı balonları ekleyebilirsiniz
Sayfa önizlemelerini gösterebilir
Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect ve diğer yazım editörleriyle yazılmış dökümanları PDF dosya türüne dönüştürebilir.

Download Turbobit
http://turbobit.net/f6tq9qezjic1.html

Download Uploaded
http://ul.to/7af2sy2a

Etiketler

Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin) programının en son versiyonunu ve Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin) programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin) ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin) tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin) türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Nitro PDF Pro v8.0.10.7 (x86/x64) (PDF Dosyası Oluşturun-Dönüştürün-Düzenleyin)'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.