Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD

25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük direnişi gördükleri koy, o andan sonra mağlup bir ordunun adıyla anılacaktır; Anzak Koyu.

Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde bulunduğu destek birliği beş günlük yolculuğun sonunda, 25 Mayıs 1915’te cepheye ulaşırlar. Hasan, siperlere indiği anda, savaşın hayal ettiğinden daha acımasız olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Daha ilk gün, bir Anzak askeriyle siper içerisinde burun buruna gelir ve abisinin son anda yardımına koşmasıyla kıl payı hayatta kalır. Birkaç gün sonra Muhsin bir Anzak keskin nişancıyı vurup, daha önce Balkan savaşında da komutasında yer aldığı Yüzbaşı İbrahim Adil tarafından keskin nişancılık görevine getirilir. Muhsin’inse İbrahim Adil’den tek bir isteği vardır. Kardeşi Hasan’ı geri hizmete çektirmek… O andan sonra Muhsin, bir diğer keskin nişancı Şeref’le birlikte yüksek rütbeli düşman askerlerini avlayacak, kardeşi Hasan’sa ikmal çadırlarından cepheye tüfek ve mermi sandıkları taşıyacaktır. Muhsin’in nişancılık ve sızma konusundaki hüneri, düşman hattında kısa sürede efsane olmasına yol açar. Bu durum karşısında Anzak askerlerin bile içten içe nefret ettikleri İngiliz Binbaşı Steward, karşı atağa geçmek ve kendi canını korumak amacıyla ordunun en iyi nişancısı olan, onbaşı William Eagle’ı Anzak koyuna getirtir. Eagle’ın tek bir görevi vardır. Mümkün olduğunca çok subay öldürmek ve bütün koya nam salan Muhsin’in dikkatini çekip bu hünerli Türk nişancının hayatına son vermek….


Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD


Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD

Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD

Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD

Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD indir


Etiketler

Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD programının en son versiyonunu ve Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Çanakkale Yolun Sonu 2013 (Yerli Film) DVDSCR XviD'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.