Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual

Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual

Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual | 631 MB

 

Adobe Acrobat X Pro yazılımı profesyonel PDF iletişimleri sunmanıza olanak verir. Zengin medya daha güvenli, bilgi paylaşımında bulunan, ve daha verimli bir geribildirim toplamak ile PDF dosyaları oluşturun ve düzenleyin.

 

Acrobat Pro En önemli özellikler:

PDF dosyası dönüştürme. Herhangi bir uygulamadan PDF belgeleri oluşturun tek düğmeli Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access dönüştürme yanı sıra Firefox ve Lotus Notes gibi baskılar, - hiç yazma uygulama çıkmadan.

PDF tarama. Tarama ve PDF için kağıt belgeleri ve formları dönüştürebilirsiniz. OCR ile otomatik aranabilir taranmış metni olun ve sonra kontrol edin ve şüpheli hataları düzeltmek. Metin diğer uygulamalarda yeniden kullanılmak üzere ihraç edilebilir

PDF HTML. Internet Explorer veya Firefox içinden tek bir tıklama ile tüm bağlantıları sağlam tutmak, PDF dosyaları olarak web sayfaları yakalamak. Yalnızca istediğiniz içeriği seçerek sayfanın yalnızca bir bölümünü dönüştürün.

PDF e-posta. Daha verimli e-posta tabanlı iletişimi Kulp ve e-posta arama ve alma kolaylaştırır. Microsoft Outlook veya IBM Lotus Arşiv e-posta veya e-posta klasörleri tek düğme kolaylığıyla Notları.

 

PDF dosyalarını dışa aktarma ve düzenleme

Kolayca PDF dosyalarını düzenlemek ve hızlı bir şekilde Word veya Excel belgelerini PDF ihracat. Içeriği yeniden daha az zaman yeniden anahtarlama bilgi ve daha fazla zaman harcayın. , Hataları azaltmak, verimliliği artırmak ve daha hızlı projelerini bitirmek için Acrobat X kullanın.

Word PDF. Biçimlendirme ve düzen geliştirilmiş korunması ile Word belgeleri gibi PDF dosyalarını kaydedin. Tablolar, resimler, ve hatta multicolumn metin Göreli konumlandırma yanı sıra sayfa, paragraf ve font özelliklerini gibi korunur.

Excel PDF. Excel dosyası formatları PDF belge verilerini dönüştürerek içeriğin yeniden kullanımını hızlandırın. Hatta bir PDF sayfasında bir bölümünü seçin ve düzenlenebilir bir formata aktarabilirsiniz.

PDF dosyalarını düzenleme. Hızla ve kolayca orijinal kaynak dosyalara geri gidiş olmadan PDF belgeleri düzenlemek. Doğrudan PDF dosyaları içinde metin ve görüntü basit değişiklikler yaparak zaman kazanın. Çıkarın, yeniden düzenlemek ve PDF sayfaları döndürmek.

Hazırlık yazdırma. Yazıcıda hataları ve gecikmeleri azaltın. Önizleme, ön kontrol, doğru ve yüksek kalitede baskı üretimi ve dijital yayıncılık için PDF dosyalarını hazırlamak.

 

Birden fazla uygulamaya ait dosyaları birleştirin

Hayır Birden çok e-postalar ve ekleri ile insanların gelen kutularını doldurmak gerekir. Göndermek açmak, görüntülemek ve gezinmek için basit profesyonel görünümlü PDF dosyaları oluşturun ve sunmak.

PDF Portföyü derleme. Ses, video ve zengin medya içeriği de dahil olmak üzere - - Çabuk dosya türleri geniş bir yelpazede bir araya Yeni PDF Portföyü Sihirbazı'nı kullanarak bir cilalı, organize PDF Portföy içine.

PDF Portföyü özelleştirme. Kolayca dahil düzenleri, görsel temalar ve renk paletleri ile PDF portföyleri özelleştirebilirsiniz. Markanızı yansıtacak kurumsal logolar ve renkler ekleyin. Üçüncü parti geliştiriciler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen özel PDF Portföyünde düzenleri ve temalar alma.

Zengin medya. Çabuk zengin, etkileşimli belgeler aracılığıyla fikirleri hayata. Adobe Reader X veya Reader 9'da sorunsuz kayıttan yürütme için PDF dosyalarına ses, Flash Player uyumlu video ve etkileşimli ortam yerleştirin.

Doğal dosyaları ekleme. Kaynak dosyaları bulup erişmek ve arşiv için basit olduğundan emin olun. Rekor daha eksiksiz bir belge sağlanması, orijinal, özgün biçimleri herhangi bir PDF belgesine ekleyebilirsiniz.

 

Üretkenlik ve süreç tutarlılığı artırın

Karmaşık projeleri basitleştirmek için yenilikçi verimlilik artırıcı yazılım özellikleri kullanın, hazırlamak ve yüksek kaliteli içerik sunmak ve daha iyi sonuçlar elde eder.

Eylem Sihirbazı. Bir rehberli into Action rutin, çok adımlı görevleri otomatikleştirme. Tek bir PDF veya dosyaların toplu uygulanabilir sık ​​kullanılan adımlar dizisi oluşturmak, yönetmek, yürütmek ve paylaşmak.

Hızlı Araçlar. Hızla en çok kullandığınız araçlara erişin - sevdiğiniz PDF belge düzenleme araçları arasından en-sık kullanılan yorum ve işaretleme araçları - Hızlı Araçlar alanına ekleyerek.

Sürüm karşılaştırma. Karışıklığı ortadan kaldırın ve sürüm kontrolü geliştirmek. Kolayca Acrobat hem dosyaları analiz etmek ve metin ve görüntü değişiklikleri vurgulamak sahip bir PDF dosyasının iki sürümü arasındaki farkları belirlemek.

Microsoft SharePoint ile entegrasyon. Microsoft SharePoint PDF dosyalarıyla sorunsuz çalışın. Access herhangi Acrobat Aç SharePoint veya Kaydet iletişim kutusunda. Görüntüleme için SharePoint PDF dosyaları açın. Düzenleme için onları kontrol edin ve sonra (yalnızca Windows) onları tekrar kontrol edin.

 

Çevrimiçi belge incelemelerini kolaylaştırın

Etkin geribildirim toplayın ve onayları hızlandırın. Ve devam - - almak için paylaşılan çevrimiçi belge incelemelerini ve PDF yorumlarını kullanın proje herkesi aynı sayfada baştan sona.

Araçları yorumlarında. İnceleyin ve yapışkan notu ve vurgulayıcı araçları, çizgiler ve damgalar gibi alışık yorumlama araçları komple bir set kullanarak PDF dosyalarını, işaretlemek.

Çevrimiçi belge incelemelerini. Katılımcıları görmek ve birbirlerine adlı üzerine inşa izin kolay yönetmek, paylaşılan belge incelemelerinde size daha hızlı ihtiyacınız geribildirim, kazanın. Kolayca, ilerleyişi ve katılımı izlemek yorumcular eklemek ve e-posta güncellemeleri veya hatırlatmalar.

Okuyucu işlevselliğini genişletme. , Paylaşılan incelemelere katılmaları doldurun ve formları kaydetmek için Adobe Reader X veya Reader 9 kullanıcılarını etkinleştirin ve dijital PDF belgeleri imzalamak ve onaylamak - bağımsız platform ya da işletim sistemi.

Araç bölmesi yorumlarında. Işaretleme araçlarına erişim ve tek bir birleşik araç bölmesinden açıklamaları görüntülemek. Sayfasında, yazar ve tarihe göre filtrelenmiş ve sıralanmış edilebilir bir arama listesinde tüm yorumlarını gör.

 

Doldurulabilir PDF formları ile veri toplayın

Oluşturma, dağıtma ve tanıdık kağıt formlar gibi kolay kullanımı, etkileşimli PDF formlarını izleyebilir - Yardım için BT sormadan.

Form Sihirbazı'nı. Kolayca kağıt veya varolan elektronik dosyalardan dinamik, doldurulabilir PDF formları oluşturun. Otomatik Form Sihirbazı ile doldurulabilir olanlar statik alanlar dönüştürebilirsiniz.

Adobe Reader desteği. Bağımsız platform ya da işletim sistemi - Adobe Reader kullanıcıları (sadece Reader 9 veya X) formları doldurmak ve kaydetmek için etkinleştirin.

Dağıtım ve izleme. Daha doğru bilgi toplama hızlandırmak için formları, parça durumu, ve derleme sonuçları dağıtın. Formları dağıtmak ve toplamak için Acrobat.com de hizmetlerini kullanın.

Veri analizi. Veri raporlama ve analiz Streamline. Otomatik olarak tek bir belge veya görünümünde form verileri derlemek. Filtre yanıtları gerektiği gibi. Kolayca analiz için bir elektronik tablo veri ihracat.

 

PDF dosyaları ve belgeleri koruyun

Basit kullanımlı güvenlik özellikleri hassas bilgileri korumak için olanak sağlar. Güvenebileceğiniz elektronik işlemler oluşturmak için PDF şifreleri, dijital imzalar ve redaksiyon kullanın.

Dijital imzalar. Dijital PDF belgeleri imzalamak veya belge zaman damgaları ekleyin. Alıcıların belge doğruluğunu ve bütünlüğünü doğrulamak yardımcı olmak için sertifikalı dijital imzalar ekleyin.

Reader kullanıcıları imzalamayı etkinleştirme. Dijital PDF belgeleri ve formları imzalamak veya belge damgaları eklemek için Adobe Reader X veya Reader 9 kullanıcıları etkinleştirin.

Şifreleri ve izinleri. PDF belgelerine erişimin kontrolüne yardımcı olmak için şifreleri kullanın. Kopyalamayı veya değiştirmeyi, yazdırılmasını kısıtlamak için izinleri uygulayın. Yeni PDF dosyalarına kolayca uygulanabilecek güvenlik ilkeleri olarak şifreler ve izinleri kaydedin.

Kalıcı bilgileri kaldırma. Kalıcı belirli metin ve resimler de dahil olmak üzere hassas bilgileri silmek için redaksiyon araçlarını kullanın. Kolayca meta veriler, notlar, eklentiler, form alanları, katmanlar ve yer imleri gibi gizli bilgileri bulma ve silme, tek bir tıklama ile belgeler sterilize.

 

, Arama Oku, ve PDF dosyaları paylaşmak

Görüntüleyebilir, arayabilir ve ücretsiz Adobe Reader yazılımını kullanarak PDF dosyalarını yazdırmak için, her yerde, herkes etkinleştirin. Güven ile PDF dosyaları paylaşın, iş arkadaşları ve müşterileri bilerek tam beklendiği gibi işinizi görmek mümkün olacak - dosya formatları, platformlar, tarayıcılar ve cihazlar arasında.

Görüntüleme modunu Optimize. Yeni Okuma Modu ile PDF dosyaları optimal okuma ve sunum için ekranın üst düzeye çıkarın. Menüler ve paneller kaybolur ve şeffaf bir kayan araç daha kolay PDF dosyalarını gezinmek yardımcı olmak için görünür.

Çevrimiçi dosya paylaşımı. E-posta boyutu sınırlamaları, FTP sitelerine, ve pahalı gecede hizmetlerin baş ağrısı olmadan büyük dosyaları göndermek payı ve izlemek için Acrobat içinden Adobe SendNow çevrimiçi hizmetlerini kullanın.

 

Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual indir


Etiketler

Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual programının en son versiyonunu ve Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Adobe Acrobat XI Pro v11.0.1 Multilingual'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.