Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD

Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD

THE DARK CHARISMA OF ADOLF HITLER

Hitler: Öldüren Karizma

Hitler gibi bir adam nasıl oldu da bir kuşağa hükmederek tüm dünyayı savaş ve acıya sürükledi? Ödüllü tarihçi Laurence Rees, Hitler’in sıra dışı cazibesinin arkasındaki gizemi ortaya çıkarıyor.Adolf Hitler muhtemelen tarihteki en sıra dışı lider. Başka hiç kimse dünyayı onun kadar değiştirip arkasında böylesine bir enkaz bırakmadı. Fakat şimdiye dek insanların Hitler’in peşinden neden gittiklerini açıklamak için ciddi bir girişimde bulunulmadı. BBC imzalı üç bölümlük belgesel, insanların onun hedeflerine ulaşmak için harekete geçmeye nasıl karar verdiklerini, Hitler’in Almanya’daki mevcut inanışları nasıl manipüle ettiğini ve liderliğinin neden bu denli ikna edici olduğunu bulmak için Hitler’in II. Dünya Savaşı boyunca aldığı önemli kararları inceliyor.Günlükler, şahitlerin ifadeleri, arşiv ve görüntülerle belgesel, Hitler’in yönettiği insanlarla ilişkilerini ve liderliğinin işleyiş biçimini inceliyor. Çoğu Hitler’le birebir ilişki içinde olmuş eski Nazilerle yapılan mülakatlar, Hitler’e gösterilen kişisel reaksiyonların –iyi ve kötü– karmaşık bir mozaiğini oluşturuyor, 20. yüzyıl tarihin en önemli sorularından bazılarına yanıt bulmayı hedefliyor. Hitler nasıl oldu da milyonlarca insanı böyle etkileyebildi? Bu kitlesel hayranlığın nedeni neydi? Alman elitleri Hitler’in iktidara gelmesine gerçekten yardım etti mi?

Bu sorular Hitler’in pek çok açıdan yetersiz bir birey olması gerçeğiyle daha da ilgi çekici hale geliyor. Arkadaşlık kurma becerisinden yoksun, normal bir tartışmayı bile sürdüremeyen, nefret dolu bir adam, kitleleri nasıl etkisi altına alabildi? Hitler’in öldüren karizmasının arkasındaki gizem neydi?


Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD

Film Ara, Film İzle
Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD indir


Etiketler

Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD programının en son versiyonunu ve Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Hitler: Öldüren Karizma Belgeseli (Türkçe Dublaj) DVBRip XviD'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.