USB Bellek ıle Ram Oluşturma

USB Bellek ıle Ram Oluşturma

USB BELLE?ıNıZı RAM'E DÖNÜşTÜRÜN,BıLGıSAYARINIZIN PERFORMANSINI ARTTIRIN

eBoostr ile Windows Vista'nın Readyboost teknolojisini Windows XP makinelerinde de kullanabilirsiniz. Aynı ReadyBoost'ta oldu?u gibi harici bir belle?i RAM'e destek vermesi için kullanabilirsiniz.

Az miktarda RAM'i bulunan PC'lerde Windows sıkça dosyaları sabit diskte saklamak zorunda kalıyor. Elbette sabit diskler RAM'lerden kat kat daha yavaş bileşenler. Modern USB bellekler sabit disklerden daha hızlı çalışıyor. ışte eBoostr bundan yararlanarak USB belleklerdeki hafızayı ön-bellek olarak kullanıyor ve böylece sanal olarak RAM miktarını arttırmış oluyor.

eBoostr allows you to use an additional drive (flash memory or hard disk) as another layer of performance-boosting cache for your Windows XP®. There is no need to purchase a Vista upgrade to get the benefits of the Vista’s ReadyBoost® technology. With the newly developed eBoostr™, the booting of your OS and applications startup get much faster thanks to the smart caching mechanism.
EBoostr 2.02.Build.424
Ortalama Download Boyutu: 2 Mb

USB Bellek ıle Ram Oluşturma indir


USB Bellek ıle Ram Oluşturma programının en son versiyonunu ve USB Bellek ıle Ram Oluşturma programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra USB Bellek ıle Ram Oluşturma ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. USB Bellek ıle Ram Oluşturma tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz USB Bellek ıle Ram Oluşturma türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana USB Bellek ıle Ram Oluşturma'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.