Process Explorer 11.31

Process Explorer 11.31

Process Explorer gelişmiş bir işlem yönetme aracı. Bu program ile Windows’unuzun Görev Yöneticisi (Task Manager) artık devre dışı kalıyor. Process Explorer sisteminizdeki işlemlerin en detaylı bilgilerini size sunmak için geliştirilmiş. Size işlemin ikonu, komut satırı, tam resim yolu, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı, güvenlik özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi verebilen bu yazılım ile işlemlere zoom yaptı?ınız takdirde işleme ait yüklenmiş DLL’lerin listesini görebilir veya kullanılan işletim sistemi kaynaklarına göz atabilirsiniz.

Arama yetene?i ile herhangi bir kayna?ın açıldı?ı işlemin izini sürebilirsiniz. Dosya, klasör veya kayıt girdilerinin kullanımlarını veya DLL yüklemeleri yapan işlemlerin listesini elde etmek artık Process Explorer (ışlem Gezgini) ile çok kolay.

Process Explorer yönetici ayrıcalıkları gerektirmeden Windwos 9x/Me, Windwos NT 4.0, Windows 2000, Windows XP, Server 2003, ve 64-bit Windows versiyonları ve Windows Vista üzerinde çalışabiliyor.

Versiyon 11 ile yeni treelist kontrolü eklenmiş bulunuyor böylece kullanıcı arayüzü daha basitleştirilmiş bulunuyor. Güvenlik tabına getirilen grup işaretlemeleri ve SID görünümü yanında Windows Vista ayarlamaları ve düzeltmeleride son sürümde yapılmış durumda.

 The Process Explorer display consists of two sub-windows. The top window always shows a list of the currently active processes, including the names of their owning accounts, whereas the information displayed in the bottom window depends on the mode that Process Explorer is in: if it is in handle mode you’ll see the handles that the process selected in the top window has opened; if Process Explorer is in DLL mode you’ll see the DLLs and memory-mapped files that the process has loaded. Process Explorer also has a powerful search capability that will quickly show you which processes have particular handles opened or DLLs loaded.
Process Explorer 11.31
Ortalama Download Boyutu: 2 MB

Process Explorer 11.31 indir


Etiketler

Process Explorer 11.31 programının en son versiyonunu ve Process Explorer 11.31 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Process Explorer 11.31 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Process Explorer 11.31 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Process Explorer 11.31 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Process Explorer 11.31'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.