Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS

Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS

Darbe basit kurmak ve süre gelişmiş features.Pulse sağlayan kullanımı kolay bir sürekli entegrasyon sunucusu otomatik olarak, senin SCM sunucu kontrolleri kod değiştirildi izler onu kurar ve sonuçları size bildirir. Pulse sen kullanılabilirlik ve gelişmiş özellikleri bir kombinasyonuyla zaman kazanmak için tasarlanmıştır. Ayrıca mevcut çevre, size çalışma şeklinizi değiştirmeden Başlamak için izin uyarlar.
sürekli entegrasyon uygulaması hakkında verimliliğin artırılması ve risk azaltmaktır.
Otomatik inşa sunucu otomatik bir birim test paketi ile birlikte sürekli giden kaynak kod kalitesini izler:
    * Artan geliştirici verimlilik: artık zaman entegrasyon sorunları hata ayıklama boşa olduğunu;
    * Düşük geliştirme maliyeti: problemleri daha erken, onları düzeltmek için daha ucuz hale bulunur;
    ilerleme * yüksek görünürlüğü: sürekli izleme ve geri besleme yoluyla.

Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS
Ortalama Download Boyutu: 130 MB

Pulse is a continuous integration server that is simple to set up and easy to use while providing advanced features.Pulse automatically monitors your SCM server, checks out changed code, builds it and notifies you of the results. Pulse  is designed to save you time through a combination of usability and advanced features. It also adapts to your existing environment, allowing you to get started without changing the way you work.
The practise of continuous integration  is all about increasing productivity and reducing risk.
An automated build server combined with an automated unit test suite constantly monitors the quality of your source code, leading to:
    * increased developer productivity: no more time is wasted debugging integration issues;
    * lower development cost: problems are found earlier, making them cheaper to fix;
    * higher visibility of progress: through constant monitoring and feedback.

Film Ara, Film İzle
Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS indir


Etiketler

Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS programının en son versiyonunu ve Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Zutubi Pulse Server v2.1.28 MultiOS'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.