Perfect Emailer 1.3

Perfect Emailer 1.3

Perfect emailer profesyonel bir yüksek performanslı toplu posta yönetimi ve e-posta hedeflenen toplu e-posta pazarlama kampanyaları ve e-posta listeleri masaüstünüzde bina gönderen bir. Perfect emailer ile kolayca aboneler için, kitle posta listeleri yönetebilirsiniz yüksek kişiselleştirilmiş HTML mesajları ve haber bültenleri ve sadece birkaç dakika içinde gönderebilirsiniz oluşturun. Tek şart bir internet bağlantısıdır. Bu toplu mail programına kendi iç SMTP sunucusu ve doğrudan alıcılara ISP mail sistemi geçerek e-posta mesajları sağlar.
Özellikler listesi:
• Organize ve müşteri email geniş hacimli yönetmek adresleri
Birkaç fare tıklaması ile tüm müşterilerine • Gönder bülten ve ürün yükseltme bildirimleri
• Dahili HTML E-posta Oluşturucusu'nda
• Dahili profesyonel e-posta şablonları
• Dahili SMTP sunucusu
• Dahili E-posta Adresi Doğrulayıcı içinde
• Dahili E-posta Adresi Toplayıcı ve aspiratör içinde
• Destek e-posta birleştirme özellikleri ve göndermek kişiselleştirilmiş e-postaları
e-posta alıcıları numarası • sınırsızdır
Kategorilere göre • yönet e-posta adresleri
kategori numarası • sınırsızdır
Metin dosyaları, web sitesi, veritabanı, CSV dosyası, XLS dan • İthalat e-posta adresleri dosya ve daha fazlası
• Hızlı ve güvenli teslimat e-postaları
• Destek sınırsız e-posta ekleri
• Destek Gmail / Yahoo! / AOL SMTP giriş

Güçlü, dahili mesaj editöründe
Perfect emailer tam özellikli bir mesaj düzenleyicisi vardır. Bu toplu e-posta gönderen yanı sıra ekleri hem metin hem de HTML formatlarını destekler.

Hızlı teslimat
Perfect emailer toplu mailler olan kendi dahili SMTP sunucusu. Bu ISS'nizin sunucusunu atlayan ve alıcıların gelen kutularını mesajlar doğrudan teslim sağlar. Ayrıca aynı anda birden fazla bağlantı kullanarak mail göndermek anlamına gelir multi-threading kullanır. Bu toplu mailler gönderen olarak az% 50 kullanımı normal posta istemcileri göre modeminizi yetenekleri 100% kullanım sağlar.

Güvenli teslimat
Perfect emailer - kitle mailler diğer sunucuları kullanmadan email sunar. O yapmadınız ya da herhangi bir sunucular alırken bir başka saklanan ve alıcının yalnızca mesaj anlamına gelir.

Yönetilen teslim
Perfect emailer ile, tüm e-posta sürecini kontrol edebilirsiniz. Seni durduramaz ve her an e-posta devam mesajı ve e-posta listesi yeniden yüklemek zorunda kalmadan. Outlook gibi birçok popüler postaları, taklit Perfect emailer yapılandırabilirsiniz. Ayrıca mesajları makroları kullanarak kişiselleştirebilirsiniz.

Yerleşik E-posta Adresi Doğrulayıcı içinde
Perfect emailer kitle e-posta gönderen yerleşik bir E-posta Adresi Doğrulama modülü, bu Mail Verifier ile kolayca posta listesinden her e-posta adresinizi kontrol edebilir ve e-posta adresleri hala geçerli olup olmadığını belirlemek.

Yerleşik Web E-Posta Adresiniz Collector & Extractor içinde
Bizim toplu mailler gönderen - Perfect emailer da yerleşik bir E-posta Adresi Collector modülü, bu Mail Kollektörü ile kolayca çeşitli web sayfalarından e-posta adreslerini ayıklayabilirsiniz. ve posta listesine kaydedin.

Neden bu Mass Email Sender Gerekir?
Diğer kitle posta listesi hizmetleri yazılım ve insanların çok sayıda başlamak e-postalar göndermek istiyorsanız yükseltmeleri satın almak gerekecektir.

Neden Perfect emailer e-posta pazarlama kampanyaları satış ve haber bültenleri, göndermenizi sağlar zaman yükseltmeleri ek ücretler harcama taciz ile her mesaj için alıcı sayısı yapay sınırlar olmadan notlar?

Eğer 100, 1000 için 10.000 kişi veya daha fazla e-posta göndermek isterseniz, bizim toplu posta yazılımı - Perfect emailer yapacağım ve bir kerelik fiyat için yapıyoruz.

Eğer yolu e-posta pazarlama kampanyaları geliştirmek için, posta listenizdeki ya da haber bültenleri yönetmek seyir olduysan ve müşterilerinize veya rehber daha iyi iletişim kurmak, daha sonra bakmak başka, sen çözüm buldum çünkü!

Senin için ne Perfect emailer Yapabilirim?
Oluşturmak ve göndermek çok alıcıların sınırsız sayıda mesaj kişiselleştirilmiş
Oluşturmak ve grupların sınırsız sayıda yönetmek
Saplı seker ve kolaylığı ile geçerli e-posta doğrulamak
kolayca kullanarak mesajınızı oluşturun WYSISYG HTML editörü inşa
multi-threading desteği çoklu bağlantıya izin veren ile teslimat hızlandırın
metin dosyası, CSV, EXCEL ve diğer veritabanı alma kişi listeleri
Masaüstünüzde adresinin alıcıların doğrudan mesaj gönderin ya da bir SMTP sunucusu kullanmak
Kullanım Posta Birleştirme özellikleri ve 30 özel alanlar kadar no

Perfect Emailer 1.3
Ortalama Download Boyutu: 10 MB

Perfect Emailer is a professional high performance mass mailing management and email sender for targeted bulk email marketing campaigns and email lists building at your desktop. With Perfect Emailer, You can easily manage mass mailing lists for your subscribers, create high personalized HTML messages and newsletters and send them in just few minutes. The only requirement is an Internet connection. This mass mailer program has its own internal SMTP server and delivers email messages directly to their recipients by passing your ISP mail system.
Features List:
• Organize and manage large volumes of customer email addresses
• Send newsletter and product upgrade notifications to all customers with a few mouse click
• Built-in HTML Email Creator
• Built-in professional email templates
• Built-in SMTP server
• Built-in Email Address Verifier
• Built-in Email Address Collector and Extractor
• Support email merging features and send personalized emails
• The number of email recipients are unlimited
• Manage email addresses by categories
• The number of categories are unlimited
• Import email addresses from Text files, website, database, CSV file, XLS file and more
• Fast and secure delivery emails
• Support unlimited email attachments
• Support Gmail/Yahoo!/AOL SMTP login

Powerful, built-in message editor
Perfect Emailer has a full-featured message editor. this bulk email sender also supports both text and HTML formats as well as attachments.

Fast delivery
Perfect Emailer bulk mailer has its own built-in SMTP server. This allows you to bypass your ISP's server and deliver messages directly to the recipients' inboxes. It also uses multi-threading, which means you can send mail using multiple connections at the same time. this bulk mailer sender ensures 100% usage of your modem capabilities as compared to the ordinary mail clients that use less then 50%.

Secured delivery
Perfect Emailer - mass mailer delivers email without using any other servers. That means the message is not logged or stored on any servers other than the receiving one and is available only to the recipient.

Managed delivery
With Perfect Emailer, you can control the entire mailing process. You can stop and resume mailing at any moment without having to reload the message and the mailing list. You can configure Perfect Emailer to imitate many popular mailers, such as Outlook. You can also personalize messages using macros.

Built-in Email Address Verifier
Perfect Emailer mass email sender has a built-in Email Address Verifier module, with this Mail Verifier, you can easily check every email address from a mailing list and determine if the email addresses are still valid.

Built-in Web Email Address Collector & Extractor
Our bulk mailer sender - Perfect Emailer also has a built-in Email Address Collector module, with this Mail Collector, you can easily extract email addresses from various web pages. and save them to the mailing list.

Why Do You Need this Mass Email Sender?
Other mass mailing list services and software will require you to purchase upgrades if you want to send emails to a large number of people to start with.

Why bother with spending additional fees on upgrades when Perfect Emailer lets you send your e-mail marketing campaigns sales and newsletters, memos without artificial limits on the number of recipients for each message?

If you want to send out emails to 100, 1,000, 10,000 people or more, our mass mailing software - Perfect Emailer will do it and it will do it for a one-time price.

If you've been looking for ways to improve your e-mail marketing campaigns, manage your mailing list or newsletters and communicate with your customers or contacts better, then look no further, because you've found the solution!

What Perfect Emailer Can Do For You?
Create and send highly personalized message to an unlimited number of recipients
Create and manage unlimited number of groups
Handle bounces and verify valid emails with ease
Compose your message easily using the built in WYSISYG HTML editor
Speed up delivery with multi-threading support allowing multiple connections
Import contact lists from text file, CSV, EXCEL and any other database
Send messages directly to your recipients from your desktop or use a SMTP server
Use Mail Merge features and personalize up to 30 custom fields

Film Ara, Film İzle
Perfect Emailer 1.3 indir


Etiketler

Perfect Emailer 1.3 programının en son versiyonunu ve Perfect Emailer 1.3 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Perfect Emailer 1.3 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Perfect Emailer 1.3 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Perfect Emailer 1.3 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Perfect Emailer 1.3'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.