Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609

Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609

Xilisoft Audio Converter AVI, XviD, DivX, MPEG, WMV ve ASF gelen ses parçalarını ayıklamak ve P3 gibi herhangi bir popüler ses formatları olarak kaydedin, WAV, WMA, MP2, VQF, APE, OGG, AAC, FLAC.
Ayrıca, yazılım MP3 arasında dönüştürebilirsiniz, WMA, WAV, OGG, MP2, VQF, APE, AAC ve FLAC yüksek müthiş hızı ve dostu arayüzü ile.
Yazılım ID3 etiketi ve toplu dönüştürme destekler. Kullanıcılar çıkış yolu düzenlemek veya giriş yolu olarak aynı bir veya özgün dosyaları silmeye edebiliyoruz. Tüm ayarları kullanmak kolaydır.
Bu uygulama dosyalarını AVI, XviD, DivX, WMV parçalar özü ve toplu dönüştürme destekler.
dönüştürme sırasında ses formatlarını (rezerv ID3 etiketi arasında Xilisoft Audio Converter kopya ID3 tag). Ne zaman MP3, bit hızı, VBR veya CBR, stereo veya mono dönüştüğünü seçilebilir. Zaman WAV, örnekleme oranı, stereo veya mono ve sıkıştırma yöntemine dönüştürülmesi seçilebilir.

Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609
Ortalama Download Boyutu: 29 MB

Xilisoft Audio Converter can extract the audio tracks from AVI,XviD,DivX,MPEG,WMV and ASF and save them as any popular audio formats like P3, WAV, WMA, MP2, VQF, APE, OGG, AAC, FLAC.
In addition, the software can convert between MP3, WMA, WAV, OGG, MP2, VQF, APE, AAC and FLAC with high ripping speed and friendly interface.
The software supports ID3 tag and batch conversion. Users are able to edit the output path or use the same one as the input path or delete the original files. All settings are easy to use.
This application can extract tracks from AVI, XviD, DivX, WMV files and supports batch conversion.
Xilisoft Audio Converter copies ID3 tag between audio formats (reserve ID3 tag during conversion). When converting to MP3, bit rate, VBR or CBR, stereo or mono are selectable. When converting to WAV, sample rate, stereo or mono and compression method are selectable.

Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 indir


Etiketler

Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 programının en son versiyonunu ve Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Xilisoft Audio Converter 6.0.3.609'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.