Bibble Pro 5.1.0c

Bibble Pro 5.1.0c

Bibble 5 iddialı bir proje Dijital Fotoğraf Workflow devrim etmektir.
Bibble 4 hız ve güç, Bibble 5 üzerinde genişletilmesi, şık, modern arayüz fotoğraf düzenleme yeteneği ve parlak hız eşsiz birleştirmek için tasarlanmıştır.
Bibble 5 Complete Seçici düzenleme teklifi - aslında resmin tamamını veya resmin sadece bir kısmını herhangi bir görüntü ayarı uygulamak - Varlık Yönetimi hızlı ve esnek olduğunu ve öğrenmek çok kolay sezgisel tasarımı.
50 Ek RAW Kameralar Over eklendi
Bu Preview Version 50 üzerinden desteklenen kameralar listesine yeni RAW Kamera biçimleri ekler - Canon 7D, Nikon d3s ve D300s gibi en son fotoğraf makineleri dahil olmak üzere, Panasonic GF1.

On-demand ve Arkaplan Yazdırma Desteği eklendi
PV3 ayrıca, doğrudan Bibble herhangi bir yerel olarak bağlı veya yazıcıya ağ için RAW dosyalarını yazdırma sağlayan hızlı, esnek yazdırma desteği ekler. Arka plan yazdırma özelliği ön, sayfa başına kağıt boyutu, kağıt türü, resimler gibi birçok seçenek bir baskı düzeni tanımlamak için izin verir. Bir zamanlar düzen, Baskı Toplu üzerinde sadece sürükle ve bırak küçük yazıcıya doğrudan bu görüntüleri göndermek için oluşturulur.

İş Akışı Otomasyonu için İzlenen-Klasörler
Bibble 5 artık her izledi klasör otomatik olarak bir dosya veya Baskı Çıkış yeni dosya gönderme ile "İzlenen Klasörler" destekler. Bu, arka plan baskı ile eşleştirilmiş ideal Olay çözüm Baskı Bibble 5 yapmak.

Seçici düzenleme için Dramatik İyileştirmeler
Seçici Düzenleme (özellikle Gürültü Ninja kullanım için değil sadece ek görüntü ayarlar mevcuttur), fakat ekranda render ve Bölgeler düzenleme de önemli ölçüde geliştirilmiştir. selektif uygulanamaz sadece ayarları olanlar anlam ifade etmiyor bir resmin sadece bir kısmını uygulamak için vardır: rotasyon, lens distorsiyon düzeltme, otomatik düzeyleri ve Tercihler bak. Hatta 3 Parti Eklentiler resminizin bir seçim için uygulanabilir.

Yükseltildi Katalog Formatı
PV3 Metadata işlenmesini birçok düzeltme yaptı - EXIF veri görüntü dosyaları ve XMP veya IPTC veri XMP motosiklet sepeti dosyalarda yazılı içine yazılmış her ikisi de. Bazı bu verilerin doğru Bibble 5 ithal değildi.

Yenilikler:

    Bibble 5 Pro * İkinci güncelleme çoğunlukla, Leica ve Ricoh kameralar için kamera desteği ekleyerek ve de birkaç ek Canon ve listeye Sony kameralar eklenmesi üzerinde duruldu. Özellikle, bu sürüm şu kamera RAW formatları için destek ekler:
    * Yeni Kamera listesi:
      Leica: M8, M9, X1, Digital MODUL-R8, Dijital MODUL-R9
      Ricoh: GX-100, GX-200, GR Digital II, GR Digital III, GXR
      Kanunları: D30, D60 Powershot: G2, G3, G5, G6, S40, S45, S50, S60, S70, Pro1, XS1
      Sony: a230, A380, A500
    * Bu sürüm aynı zamanda Yumuşak Prova erişilebilir yeni Window Mode araç çubuğu düğmesinin yanı sıra Görünüm menüsünden ve yeni Soft Sağlama tercihler panelinden yapılandırılabilir ekler.
    * Bu yorum da Tercihi Paneller, eklemek, düzenlemek, ekler ve gruplar halinde, ithal kullanılan özel yeniden adlandırma Şablonlar kaldırın ve yeniden adlandırma, yanı sıra baskı altyazı koyma dosyası.
    * Birkaç böcek de, sabit olmuştur çeviri iyileştirmeler de yapılmıştır.

Bibble Pro 5.1.0c
Ortalama Download Boyutu: 76 MB

Bibble 5 is an ambitious project to revolutionize Digital Photographic Workflow.
Expanding on Bibble 4's speed and power, Bibble 5 is designed to unite unparalleled photographic editing capability and blazing speed in a sleek, modern interface.
Bibble 5 offers Complete Selective editing - apply essentially any image adjustment to the whole image, or just a portion of the image - Asset Management that is fast and flexible, and an intuitive design that's easy to learn.
Over 50 Additional RAW Cameras Added
This Preview Version adds over 50 new RAW Camera formats to the list of supported cameras - including all the latest cameras like the Canon 7D, Nikon D3s and D300s, and Panasonic GF1.

On-demand and Background Printing Support Added
PV3 also adds fast, flexible printing support, allowing you to print RAW files directly from Bibble to any locally attached or networked printer. The background printing feature allows you to pre-define a print layout, including paper size, paper type, images per page, as well as many other options. Once the layout is created, just drag-and-drop thumbnails on the Print Batch to send those images directly to the printer.

Watched-Folders for Workflow Automation
Bibble 5 now also supports “Watched Folders” with each watched folder automatically sending new files to a File or Print Output. This, paired with background printing, make Bibble 5 an ideal Event Printing solution.

Dramatic Improvements to Selective Editing
Not only are additional image adjustments available for use in Selective Editing (most notably Noise Ninja), but the on-screen rendering and editing of Regions has also been dramatically improved. The only settings which cannot be applied selectively are those that don't make sense to apply to only a portion of an image: rotation, lens distortion correction, auto-levels, and Look Profiles. Even 3rd Party Plugins can be applied to a selection of your image.

Upgraded Catalog Format
PV3 has made many improvements to handling of Metadata - both from EXIF data written into image files and XMP or IPTC data written in XMP sidecar files. Some of this data was not properly imported into Bibble 5.

What's new:

    * Second update to Bibble 5 Pro mainly focused on adding camera support for Leica and Ricoh cameras, and adding several additional Canon and Sony cameras to the list as well. Specifically, this release adds support for the following camera RAW formats:
    * New Camera list:
      Leica: M8, M9, X1, Digital MODUL-R8, Digital MODUL-R9
      Ricoh: GX-100, GX-200, GR Digital II, GR Digital III, GXR
      Canons: D30, D60 Powershot: G2, G3, G5, G6, S40, S45, S50, S60, S70, Pro1, XS1
      Sony: a230, a380, a500
    * This version also adds Soft Proofing which is accessible from the new Window Mode toolbar button as well as from the View menu, and can be configured from the new Soft Proofing preferences panel.
    * This version also adds Preference Panels to add, edit, and remove custom Renaming Templates that are used in batches, importing, and file renaming, as well as in print captioning.
    * Several bugs have been fixed as well, and translation improvements have been made also.

Film Ara, Film İzle
Bibble Pro 5.1.0c indir


Etiketler

Bibble Pro 5.1.0c programının en son versiyonunu ve Bibble Pro 5.1.0c programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bibble Pro 5.1.0c ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Bibble Pro 5.1.0c tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Bibble Pro 5.1.0c türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Bibble Pro 5.1.0c'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.