Corel Painter Essentials 4.0.1.58

Corel Painter Essentials 4.0.1.58

Kolay Kullanım Home Art Studio. Corel Painter Essentials 4 bunun için kroki kolaylaştırır basit kullanımlı ev sanat atölyesi, boya ve resim halinde fotoğrafları çevirmek. Iki yeni çalışma alanları, ister resim ya da çizim ve boş bir tuval üzerine resim içine bir fotoğraf dönüm konum Parmaklarınızın ucundaki gerekli araçları koydu. Dünyanın en güçlü resim ve illüstrasyon yazılımı dayanarak, Corel ® Painter ™, onu ideal bir şekilde dijital sanat ile başlayabilirsiniz!
Dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarının veya özel anları yakalamak ve yeni yollar Corel Painter Essentials 4 ile fotoğraf özgü dokunuşlar eklemek bulabilirsiniz yaratıcılıklarını ifade bir kamera kullanan herkes. Tamamen yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve basitleştirilmiş Fotoğraf Resim Sistem kolay herhangi bir proje için sanatsal yetenek eklemek olun. Yeni Smart Stroke ™ teknolojisi ile, artık daha kolay bir sanat doğal ve etkileyici el boyaması çalışma içine bir fotoğrafı açmak için müzik.
Çalışma fotoğraflarla, eskiz ve boyama bazı bulunmaktadır eller projeler scrapbookers ve sanatlar ve el sanatları meraklıları tarafından zevk üzerinde. Corel Painter Essentials 4 basit bir tablo içine bir fotoğraf dönüştürmek için eskiz ya da orijinal bir resim veya eklemek herhangi bir proje için yaratıcı unsurlar boya yapar. Kolay mükemmel duvarda asılı veya scrapbooks veya diğer yaratıcı projelere bir kişisel dokunuş eklemek için için çarpıcı görüntüler elde etmek kolaydır.
Corel Painter Essentials 4 bir yol masrafları ve karışıklık geleneksel sanat malzemeleri ile ilişkili olmaksızın görsel sanatlar keşfetmek için öğrenci ve öğretmen verir. onlar evde veya okulda çalışıyoruz olsun, öğrenci ve öğretmenler benzersiz olanaklar dijital medya tarafından sunulan klasik sanat eğitim tekniklerini birleştiren ideal bir öğrenme ortamı keyfini çıkarabilirsiniz.
Sadece üç adımda bir fotoğrafı bir resim oluşturabilirsiniz:
• Aç Kaynak Görüntü paletinde boya istediğiniz fotoğrafı. Fotoğraf Painter Essentials dosya formatı ile kaydedilir, bu yüzden kolay bir proje daha sonra iade etmek
• birini seçin Otomatik Resim Palet üzerinde menülerden hazır boyama stilleri istediğiniz görünümü elde etmek için
• Yeni Smart Stroke ™ teknolojisi yaratalım çarpıcı tablolar-Fotoğrafın formu takip fırça darbeleri ile!
Last.fm 'bir ekspresif ve Doğal boya deneyim. Çizim ve çalışma alanı Resim sizin parmaklarınızın ucunda gerekli araçları koymak için tasarlanmıştır.
• belirleme ve kolayca Yeni Fırça Çekmeceli fırçaları tercih
• geri Fırça Tarihi ile son kullanılan fırçalar çabuk git
kolay erişim için bir yerde • Organize favori fırçalar
Yeni Renkler palet üzerinde tek bir tıklama ile • Seçilen boya renkleri
uygun New Mixer paleti kolayca • Yeni renkler
Keşfet Öğrenme Materyalleri
Ressam usta John Derry, tutorials kullanım kılavuzunun basılmış ile kombine • Ücretsiz video eğitimlerini zamankinden daha kolay başlamak için makyaj ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.
Fotoğraf Resim
Yeni! Redesigned Çalışma Alanı
Fotoğraflarınızı boyamak için gereken tüm araçları içerir özel bir ortamda çalışın.
Yeni! Smart Stroke ™ Teknolojisi
Hızla sezgisel araçlarıyla etkileyici resimler ve taslaklar ulaşmak. Otomatik Resim paleti, şekil ve konturları orijinal fotoğraf takip fırça darbeleri ile Smart Stroke teknolojisi boya içine oluşturulmuştur. Bu dinamik fırça boyutunu, inme süresi ve basınç, detay ve orijinal fotoğrafın odak alanlarına göre değişir.
Yeni! Güncelleme Dosya Biçimi
Hızla ileri düzenleme için bir proje dönün. Corel Painter Essentials 4 şimdi boya ile kaynak görüntüyü istediğiniz zaman çalışmaya devam böylece kaydeder.
Çizim ve Resim Araçları
Yeni! Fırça Çekmece
Kolayca ve fırça vuruş örnekleri önizlemesini hızlı bir şekilde en son kullanılan fırçalar erişim ile fırça seçin. Ayrıca kolayca Fırça Çekmece sütuna favori fırça ekleyebilirsiniz.
Yeni! Mikser Palet
her zaman tam olarak istediğiniz renk al. geleneksel Color Wheel ek olarak, yeni Mixer paleti daha kolay renkleri karıştırmaya ve kesin sonuç almak için yapma bir sanatçının boya palet üzerinde karıştırma renklerin geleneksel deneyim simüle eder.
Yeni! Renkler Palet
Pick a renk tek bir tıklama ile.
Yeni! Tablet Desteği
Kolayca daha büyük simgeler, düğmeler ve kaydırıcıları özelliğini yeniden tasarlanmış çalışma alanlarına bir tablet sayesinde gidin.
Yeni! Magic Wand Tool
Kolaylıkla bir fotoğraf veya resim belirli bölümlerine seçin.
Yeni! Kağıt Seçimi
kağıt dokular daha büyük bir seçim doğru geleneksel sanat malzemeleri kullanarak hissediyorum yeniden keyfini hızlı erişim. Hatta sonuçlar belirli bir yüzey üzerine suluboya kağıt üzerinde kalem gibi geleneksel medya kullanılarak beklenen ulaşmak için, tuvalin dokusunu kontrol edebilirsiniz kaldırımda pamuk kağıt veya tebeşir üzerine kalem hissetti.
Yeni! 32 Düzeyleri Undo
çalışmanıza tekrar önceki sürümlerinde görmek veya boyama bölümlerini geri gidin.
Yeni! Online Baskı Hizmetleri
Sipariş tuval üzerinde sanat baskılarını, Dosya menüsünden suluboya kağıt ve diğer güzel sanatlar malzemelerin doğrudan.
Daha fazla Natural-Media ® Araçlar
Yeni! RealBristle ™ Fırçalar
Otantik, sağ aşağı bireye fırçanızı doğal hareketi yeniden kıllar.
Yeni! Kalemler
Scratchboard ve Smooth Edge Hat araçları, mürekkep çizgi roman ya da hat yapmak için idealdir genişletin sanatsal aralığı.
Yeni! Kömür Fırçalar
kalemler dan sert veya yumuşak kömür aralığında yeni fırçalar ile sanat uygulayın gerçekçi karakalem etkileri yapışır. diğer kuru medya fırçalar gibi, donukluk kalem basınç bağlıdır.
Yeni! Sumi-e Fırçaları

Oluşturmak akan Sumi-e tarzı fırça darbeleriyle. Sumi-e karakteristik Asya olduğu resim bir tarzı ve bir bin yıl aşkın uygulanmamıştır. Kelimenin tam anlamıyla mürekkep boya, bu az şey mümkün vuruşlarda bir nesnenin ya da sahnenin özünü damıtmak için çabalamaktadır bir sanat formudur.
Yeni! Sargent Fırçası

Boya Master Sanatçı John Singer Sargent tarzında.
Geliştirilmiş! Fırça Ghost

fırça darbeleri davranış alma benzeri görülmemiş görsel geribildirim ve daha iyi kontrol keyfini size fırça vuruşları uygulamak gibi.
Yeni! Memeleri

Memeleri gibi kullanışlı Etkileri fırçalar, ile tuval uygulayın özel görüntüler. Bu Resim Hortumlar çalışmak özel görüntü dosyaları "yerine renkleri resimleri boyamak için vardır. Her meme dosya birden fazla resim içeriyor.
Yeni! Desen Kalemler

Resimlerinizin uygulayın benzersiz desen ve boyut ve desen şeffaflığı değişir.

Öğrenme Kaynakları
Yeni! Eğitimi tabanlı Kılavuzu

, Öğretim projeleri eğlenceli tamamlarken edinin Painter Essentials 4 kullanmak.
Yeni! Video Tutorials

Uygulamadan Painter Master John Derry Erişim video eğitimlerini doğrudan.
Yeni! Örnek Dosyalar

Hızlı rehber kitap ve video tutorials için Dosya Menüsü sağ örnek dosyaları bulabilirsiniz.

Dosya Uyumluluğu
Yeni! Universal Binary Desteği

Painter Essentials 4 Intel ® işlemciler ile kullanılmak üzere optimize edilmiştir. Enjoy PowerPC ® işlemci ve Mac ® OS performansını geliştirdi.
Yeni! Windows Vista ® Destek

Geliştirilmiş! Wacom desteği ® Ürünleri

Kullanım Painter Essentials 4 Graphire ® kalem tablet, Cintiq ® 21 UX interaktif kalem ekran da dahil olmak üzere tüm Wacom doğrultusunda herhangi bir ürün ile, Intuos ® 3 kalem tablet ve Wacom 6D Art Pen.
Geliştirilmiş! Dosya Uyumluluğu

Adobe ® Photoshop ® Elements, Adobe Photoshop, Corel ® Paint Shop Pro ® ve Corel ® PhotoImpact ® gibi önemli fotoğraf düzenleme uygulamaları ile kolayca paylaşın dosyaları.

Corel Painter Essentials 4.0.1.58
Ortalama Download Boyutu: 66 MB

The Easy-to-Use Home Art Studio. Corel® Painter™ Essentials 4 is the simple-to-use home art studio that makes it easy for you to sketch, paint and turn your photos into paintings. Two new workspaces put the tools you need at your fingertips, whether you're turning a photo into a painting, or sketching and painting on a blank canvas. Based on the world's most powerful painting and illustration software, Corel® Painter™, it's the ideal way to get started with digital art!
Digital camera users or anyone who uses a camera to capture special moments and express their creativity can find new ways to add unique touches to their photos with Corel Painter Essentials 4. The completely redesigned user interface and the simplified Photo Painting System make it easy to add artistic flair to any project. With the new Smart Stroke™ technology, it's now even easier to turn a photo into a natural and expressive hand-painted work of art.
Working with photos, sketching and painting are some of the hands-on projects enjoyed by scrapbookers and arts & crafts enthusiasts. Corel Painter Essentials 4 makes it simple to transform a photo into a painting, sketch or paint an original image, or add creative elements to any project. It's easy to create stunning images that are perfect for hanging on the wall or for adding an extra personal touch to scrapbooks or other creative projects.
Corel Painter Essentials 4 gives students and teachers a way to explore the visual arts without the costs and mess associated with traditional art supplies. Whether they're working at home or at school, students and teachers can enjoy an ideal learning environment that combines the techniques of classical art training with the unique possibilities offered by digital media.
You can create a painting from a photo in just three steps:
• Open the photo you want to paint in the Source Image palette. Your photo will be saved with the Painter Essentials file format, so it's easy to return to a project later
• Choose one of the preset painting styles from the menus on the Auto-Painting Palette to get the look you want
• Let new Smart Stroke™ technology create stunning paintings—with brush strokes that follow the form of your photo!
Discover an Expressive and Natural painting experience. The Drawing and Painting workspace is designed to put the tools you need at your finger tips.
• Identify and choose brushes easily with the New Brush Drawer
• Go back to recently used brushes quickly with Brush History
• Organize your favorite brushes in one spot for easy access
• Select paint colors with a single click on the New Colors palette
• Create new colors easily with the convenient New Mixer palette
Explore Learning Materials
• Free video tutorials by Painter master John Derry, combined with the tutorials printed in the user guide, make it easier than ever to get started—and get the results you want.
Photo Painting
New! Redesigned Workspace
Work within a tailored environment that includes all the tools you need to paint your photos.
New! Smart Stroke™ Technology
Quickly achieve impressive paintings or sketches with intuitive tools. Built into the Auto-Painting palette, Smart Stroke technology paints with brush strokes that follow the shapes and contours in your original photo. It dynamically changes brush size, stroke length and pressure, based on the detail and focal areas of the original photo.
New! Updated File Format
Quickly return to a project for further editing. Corel Painter Essentials 4 now saves the source image with your painting so you can continue working at any time.
Drawing and Painting Tools
New! Brush Drawer
Easily select brushes by previewing brush stroke samples and quickly access your most recently used brushes. You can also easily add your favorite brushes to the Brush Drawer column.
New! Mixer Palette
Get the exact color you want every time. In addition to the traditional Color Wheel, the new Mixer palette simulates the traditional experience of mixing colors on an artist's paint palette, making it easier for you to blend colors and get precise results.
New! Colors Palette
Pick a color with a single click.
New! Tablet Support
Easily navigate with a tablet thanks to redesigned workspaces that feature larger icons, buttons and sliders.
New! Magic Wand Tool
Easily select specific portions of a photo or painting.
New! Paper Selector
Enjoy quick access to a greater selection of paper textures that accurately reproduce the feel of using traditional art materials. You can even control the texture of the canvas to achieve the results expected from using traditional media on a given surface, like pencil on watercolor paper, felt pens on cotton paper, or chalk on the sidewalk.
New! 32 Undo Levels
Go back to earlier versions of your work to view or undo portions of your painting.
New! Online Print Services
Order prints of your artwork on canvas, watercolor paper and other fine art materials directly from the File Menu.
More Natural-Media® Tools
New! RealBristle™ Brushes
Authentically reproduce the natural movement of your brush, right down to the individual bristles.
New! Pens
Expand your artistic range with Scratchboard and Smooth Edge Calligraphy tools, which are perfect for inking comic books or doing calligraphy.
New! Charcoal Brushes
Apply realistic charcoal drawing effects to your artwork with new brushes that range from pencils to hard or soft charcoal sticks. As with other dry media brushes, the opacity is linked to pen pressure.
New! Sumi-e Brushes

Create flowing sumi-e-style brush strokes. Sumi-e is a style of painting that is characteristically Asian, and has been practiced for well over a thousand years. Literally ink painting, it is an art form that strives to distill the essence of an object or scene in the fewest possible strokes.
New! Sargent Brush

Paint in the style of Master Artist John Singer Sargent.
Enhanced! Brush Ghost

Receive unprecedented visual feedback of brush stroke behavior and enjoy better control as you apply brush strokes.
New! Nozzles

Apply special images to your canvas with handy Effects brushes, such as Nozzles. These are special image files that work with Image Hoses to "paint" images instead of colors. Each nozzle file contains multiple images.
New! Pattern Pens

Apply unique patterns to your images, and vary the size and transparency of the pattern.

Learning Resources
New! Tutorial-based Guidebook

Learn to use Painter Essentials 4 while completing fun, instructional projects.
New! Video Tutorials

Access video tutorials from Painter Master John Derry directly from the application.
New! Sample Files

Quickly find sample files for the guidebook and video tutorials right in the File Menu.

File Compatibility
New! Universal Binary Support

Painter Essentials 4 is optimized for use with Intel® processors. Enjoy improved performance with PowerPC® processors and Mac® OS.
New! Windows Vista® Support

Enhanced! Support for Wacom® Products

Use Painter Essentials 4 with any product in the entire Wacom line, including Graphire® pen tablets, Cintiq® 21 UX interactive pen display, the Intuos® 3 pen tablet and the Wacom 6D Art Pen.
Enhanced! File Compatibility

Easily share files with major photo-editing applications, such as Adobe® Photoshop® Elements, Adobe Photoshop, Corel® Paint Shop Pro® and Corel® PhotoImpact®.

Film Ara, Film İzle
Corel Painter Essentials 4.0.1.58 indir


Etiketler

Corel Painter Essentials 4.0.1.58 programının en son versiyonunu ve Corel Painter Essentials 4.0.1.58 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Corel Painter Essentials 4.0.1.58 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Corel Painter Essentials 4.0.1.58 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Corel Painter Essentials 4.0.1.58 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Corel Painter Essentials 4.0.1.58'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.