AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26

AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26

Photo Flash Maker Platinum ile, bilgisayarınızda izlemek için, CD / DVD, şaşırtıcı flaş bir web galerisi oluşturmak hediye için auto-run flaş fotoğraf albümü yanık SWF formatında güzel flash Slideshow oluşturmak için fotoğraflar, flv video ve şarkıları kullanabilirsiniz dinamik SWF + HTML + XML dosyaları veya upload ücretsiz web albüm Go2Album için Slidesho''ar ile Slidesho''ar ve ardından MySpace, Blogger, Friendster ve diğer birçok sosyal ağ websites.Photo Flash Maker Platinum Slideshow embed siz flv videolar eklemenizi sağlar slaytlar. Fotoğraflar ve videolar flash albüm karışık olabilir.
Ne slayt gösterileri flash ekleyebilirsiniz
Resim: JPG, TIFF, BMP ve PNG resimleri
Müzik: MP3, WMA, WAV şarkı ve ses parça
Video: FLV videolar

* Can't DRM korumalı müzik Slideshow flaş ekle? Sen NoteBurner Audio Converter denemek isteyebilirsiniz.
* Can't slayt flash diğer video formatlarını eklemek? Sen Any Video Converter denemek isteyebilirsiniz.

Ne Photo Flash Maker Platinum gidebilirim
Hediye CD / DVD
SWF dosyası ve HTML ile Standalone fotoğraf flaş belge
SWF dosyası, HTML ve XML belgeleri ile Dinamik fotoğraf flash
Video-SWF dosyası, HTML ve XML belgeleri ile dinamik slayt gömülü

Nasıl yayımlamak ve video-photo-karışık slayt payı
Şimdiki hediye CD / arkadaşlara DVD
E-posta sıkıştırma dosyası (*. zip, *. rar, *. 7z) arkadaşlara çıktı klasörün
Upload ücretsiz web albüm Go2Album için flaş paylaşmak için
Embed flash slayt gösterileri ve video albümleri Web sayfalarına

Flash slayt Photo Flash Maker Platinum tarafından gömülü olabilir oluşturulan gösterir:
Kişisel web siteleri ve kurumsal web siteleri
eBay ürün açıklama sayfası
MySpace, Blogger, Windows Live Space, WordPress blog, iGoogle Homepage, Bebo Göster, Orkut Scrapbook ve diğer sosyal ağ siteleri bloglar destekleyen HTML

Photo Flash Maker Platinum ile flash Slideshow yapma

1. müzik ekleme
MP3, WMA, WAV şarkı ya da CD ses izlemek slayt gösterisine eklenebilir. Flash web sitesi için tasarlanmış olup olmadığını ses akışı sağlayabilirsiniz.

2. Köprü ekle
Slayt Her fotoğraf bir hedef sayfa ya da pop-out pencere bağlanabilirsiniz.

3. Geçişler, yakınlaştırma ve panning etkisi
Sen Random seçebilirsiniz, Wipe Sol gelen Beyaz, Cross Genişleme ve diğer 60-artı geçiş efektleri, Fade için. Yakınlaştırma ve etkisi panning gelişmiş flaş isteğe bağlıdır şablonlar.

4. XML temelli
Gelişmiş flash şablonları XML-tahrik edilmektedir. XML belge flaş daha fazla kişiselleştirilmiş kontrol sağlar. Bununla birlikte, Photo Flash Maker çok düz bir şekilde bile ne XML, hala gelişmiş kullanabilirsiniz olduğunu biliyorum hiç XML temelli flaş oluşturur kolayca şablonlar. Ve eğer XML belge düzenlemek gerekir, bunu yapmak için tüm talimatları sağlamaktadır.

5. Dinamik özelleştirme
XML kontrolü yanı sıra, daha pek çok özel seçenekler sunmak şablonlar gelişmiş, böylece mevcut web tasarımı: genişlik, yükseklik, kenarlık rengi, arka plana renk, küçük resim boyutu uygun slayt gösterisi, vb hakkında daha fazla bilgi dinamik özelleştirme oluşturabilirsiniz

6. Otomatik çalma ve tekrar modu
Flash slayt gösterisi otomatik önyükleme sonra oynayacak ve playback tekrarlayabilirsiniz.

7. Tam ekran modu
Gelişmiş flash desteği tam ekran modunda şablonlar. Slayt köşesinde tam ekran simgesini tıklayarak da atlayabilir ve dışarı tam ekran moduna.

8. Yayımlamak slayt hemen her yerde
Ne zaman flaş sldieshow oluşturulur, sen bilgisayarda kaydedebilir, hediye CD / DVD yazma o e-posta, web sitenize veya ücretsiz web albüme yüklemek için upload ve MySpace, Blogger ve daha birçok sosyal web siteleri ve eklemek bloglar.

AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26
Ortalama Download Boyutu: 21 MB

With Photo Flash Maker Platinum, you can use your photos, flv videos and songs to create gorgeous flash slideshows in SWF format for watching on computer, burn the auto-run flash photo album to gift CD/DVD, build a web gallery with amazing flash slideshows with dynamic SWF + HTML + XML files, or upload the slideshows to our free web album Go2Album, and then embed the slideshows to MySpace, Blogger, Friendster and many other social networking websites.Photo Flash Maker Platinum allows you to add flv videos as slides. Photos and videos can be mixed in a flash album.
What can you add to flash slide shows
Images: JPG, TIFF, BMP and PNG images
Music: MP3, WMA , WAV songs, and sound tracks
Video: FLV videos

* Can't add DRM protected music to flash slideshows? You may want to try NoteBurner Audio Converter.
* Can't add other videos formats to flash slideshow? You may want to try Any Video Converter.

What can you get from Photo Flash Maker Platinum
Gift CD/DVD
Standalone photo flash with SWF file and HTML document
Dynamic photo flash with SWF file, HTML and XML documents
Video-embedded dynamic slideshow with SWF file, HTML and XML documents

How can you publish and share your video-photo-mixed slideshow
Present the gift CD/DVD to friends
Email the compression file (*.zip, *.rar, *.7z) of output folder to friends
Upload your flash to our free web album Go2Album for sharing
Embed the flash slide shows and video albums to web pages

The flash slide shows created by Photo Flash Maker Platinum can be embedded to:
Personal websites and organizational websites
eBay product description page
MySpace, Blogger, Windows Live Space, WordPress Blog, iGoogle Homepage, Bebo Profile, Orkut Scrapbook, and any other social networking websites blogs that support HTML

Making flash slideshows with Photo Flash Maker Platinum

1. Add music
MP3, WMA, WAV songs or CD sound track can be added to the slideshow. You can enable audio streaming if the flash is designed for website.

2. Add hyperlinks
Each photo in the slideshow can link to a target page or pop-out window.

3. Transitions, zooming and panning effect
You can choose from Random, Wipe from Left, Fade to White, Cross Expansion and other 60-plus transition effects. Zooming and panning effect is optional for advanced flash templates.

4. XML-driven
The advanced flash templates are XML-driven. The XML document allows more personalized controls over the flash. Nonetheless, Photo Flash Maker creates XML-driven flash in a very straightforward way, even if you've never know what XML is, you can still use the advanced templates easily. And if you need to edit the XML document, we provide full instructions for doing so.

5. Dynamic customization
Besides XML control, the advanced templates provide many more custom options, so that you can create slideshow that fits into your existing web design: width , height, border color, background color, thumbnail size, etc. More about dynamic customization

6. Auto-playback and repeat mode
The flash slideshow will play automatically after preloading, and it can repeat playback.

7. Full screen mode
The advanced flash templates support full screen mode. Clicking the full screen icon at the corner of the slideshow can jump in and out of full screen mode.

8. Publish slideshow just about anywhere
When the flash sldieshow is created, you can save it on computer, burn gift CD/DVD, email it, upload to your web site, or upload to our free web album, and then add to MySpace, Blogger and many other social websites and blogs.

AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 indir


Etiketler

AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 programının en son versiyonunu ve AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana AnvSoft Photo Flash Maker Platinum 5.26'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.