Odin Frame Photo Creator 3.0

Odin Frame Photo Creator 3.0

Frame Photo Creator yazılımı fotoğraf modu ve dijital kamera modu. Tt fotoğraf gibi dijital atalım edebilirsiniz Bu, örneğin, çiçek, çimen, okyanus, karikatür, hayvanlara yardım için farklı alanlardan (kare) çeşitleri sunmaktadır camera.And Eğer sen dışarı baskı veya bilgisayar kaydetmek took.Befor sonra fotoğrafları birleştirebilirsiniz renkli photos.Then almak, ayrıca fotoğrafların renk değiştirerek, renkleri ayarlayarak fotoğraf editörü fotoğrafları eidit olabilir, keskinlik, RGB renk , flip ve aynı zamanda temel resim ve fotoğrafları üzerine sevimli yüz ifadesi gibi bazı komik yüz ekleyebilirsiniz photos.And rorate.
Ayrıca, fotoğraf arka plan, funy ifadeleri ve fotoğraf senin PC.So insanlar üzerinde de onların fotoğraf düzenleyebilirsiniz çerçeve ithal kendi tercihleri doğrultusunda, adil seçimlerle binlerce farklı kare seçerek etkinleştirin ve stil fotoğrafı değiştirmek için fotoğraf editörü girin ve sonra sonuç fotoğrafları kendi kişiliğini ifade etmek büyük olabilir.
3.0 sürümü ile ilgili Özellikler
1. fotoğraf modu ve dijital kamera modu var.
2. kare dahil binlerce serbestçe kişiselleştirilmiş çerçeve ekleyebilirsiniz.
3. diffferent şekilde birleştirin fotoğrafları
4. Fotoğraf Ekle komik yüzü.
5. Fotoğraflara temel arka plan ekleyin.
6. rengi gibi birçok şekilde Eidt fotoğraflar, editör fotoğraf yer değiştirebilir
7. İthalat çerçeve, fotoğraf, fotoğraf arka plan veritabanına ifade.
8. Chage ve yazdırmadan önce fotoğraf boyutunu uygulamak
9. edditing fotoğraf ve bir dahaki sefere Kaydet sadece upload ve düzenlemek için contitue.
10.Print dışarı fotoğraflar.
11. Kolay kullanım.
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows NT4/2000/2003/XP/Windows Vista / Windows 7

Odin Frame Photo Creator 3.0
Ortalama Download Boyutu: 22 MB

Frame Photo Creator software has photo mode and digital camera mode .Tt can let you take photos like digital camera.And It offers you kinds of different backgrounds(frames),for example, flowers,grass, ,the ocean ,cartoon ,animals to help you take colorful photos.Then you can combine the photos after you took.Befor you print it out or save in the computer,you also can eidit the photos in photo editor by altering the color of the photos,adjusting hues, sharpness, RGB color, flip and rorate photos.And you also can add base pictures and some funny face like cute face expression on the photos.
It also enable you to import frame,photo background,funy expressions and photo on your PC.So People also can edit their photos according to their preferences,just selecting different frames from thousands of choises, and enter the photo editor to change the photo style and then the result photos can be great to express their personality.
Features about version 3.0
1. Have photo mode and digital camera mode.
2. Include thousands of frames and add your personalized frames freely .
3. Assemble photos in diffferent way
4. Add funny face to the photos.
5. Add base background to the photos.
6. Eidt photos in many ways like change color,alter the location in the photo editor
7. Import frame,photo,photo background,expression to database.
8. Chage and apply photo size before print
9. Save edditing photos and next time just upload it and contitue to edit.
10.Print out the photos.
11. Easy to operate.
Supported OS: Windows NT4/2000/2003/XP/Windows Vista/Windows 7

Film Ara, Film İzle
Odin Frame Photo Creator 3.0 indir


Etiketler

Odin Frame Photo Creator 3.0 programının en son versiyonunu ve Odin Frame Photo Creator 3.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Odin Frame Photo Creator 3.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Odin Frame Photo Creator 3.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Odin Frame Photo Creator 3.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Odin Frame Photo Creator 3.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.