Watermark Software Visual Watermark 2.10

Watermark Software Visual Watermark 2.10

Visual Watermark dijital fotoğraf korunması için profesyonel bir araçtır. Bu sizin yetki tanımak ve görüntülerin yasadışı kullanımını engellemek resimleri görülebilen filigran yerleştirir. Program sizin için görüntüleri, ve geri dönüşümsüz tutmanızı bu filigran üçüncü parti yazılım ya da yazılım kullanılarak silinemez. Bu koruma güçlü yapar. Bu araç hiçbir görünmez filigran embed değildir. Visual Watermark iki mod: standart ve sihirbaz bulunuyor. İkisi de, ama işlevi aynı kümesi sağlamak sihirbaz modu ile başlamak daha kolaydır ve program sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Sizi sihirbaz modunda Visual Watermark kullanmaya başlamak için önerilir.
Özellikler
- Toplu modu: her büyüklükte bir fotoğraf grubu korumak bir anda.
- Koru fotoğraf onların format bağımsız - Visual Watermark hepsini işleme koyacağız.
- Uygun bir grafik arayüz düzenleme filigran.
- Create dışarı grafik, metin ve değerleri EXIF filigran.
- Ileride kullanmak üzere filigran kaydedin.
- Filigran uygulayın filtreler: döküm gölgeler ve konturları, parlak, gradyan eklemek çok daha fazlası.
- Fotoğraflar için Döndür filigran.
- Daha iyi koruma için filigran daha ayrıntılı olun.
- EXIF Yazın veri.
- Fotoğrafların boyutunu ayarlayın.
- Daha iyi korunması için PDF formatına Pack fotoğraflarınızı.
Watermark Software Visual Watermark 2.10
Ortalama Download Boyutu: 6 MB
Visual Watermark is a professional tool for digital pictures protection. It places visible watermarks on pictures that identify your authority and prevent illegal use of your images. The program places irreversible watermarks on the images for you, and these watermarks can't be removed using third-party software or using our software. This makes the protection strong. This tool doesn't embed any invisible watermarks. Visual Watermark has two modes: standard and wizard. They both provide the same set of functionality, but wizard mode is easier to start with and will help you become familiar with the program. We recommend you to start using Visual Watermark in wizard mode.
Features
- Batch mode: protect a photo group of any size at a time.
- Protect photo independent of their format - Visual Watermark will process them all.
- Edit watermarks in a convenient graphical interface.
- Create watermarks out of graphics, text and EXIF values.
- Save watermarks for future use .
- Apply filters to watermarks : cast shadows , add contours , glowing , gradient and much more .
- Rotate watermarks for photos.
- Make watermarks more detailed for better protection .
- Write your data to EXIF .
- Adjust the size of photos.
- Pack your photos into the PDF format for better protection.

Film Ara, Film İzle
Watermark Software Visual Watermark 2.10 indir


Etiketler

Watermark Software Visual Watermark 2.10 programının en son versiyonunu ve Watermark Software Visual Watermark 2.10 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Watermark Software Visual Watermark 2.10 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Watermark Software Visual Watermark 2.10 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Watermark Software Visual Watermark 2.10 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Watermark Software Visual Watermark 2.10'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.