Zoner Photo Studio Pro 12.9

Zoner Photo Studio Pro 12.9

Kuşak Photo Studio mükemmel fotoğraf iş akışı tamamlar. Neden atık zamanı düzenlemek ve fotoğraflarınızı organize birden çok program ve etkisiz yöntemlerle? Kuşak Fotoğraf Stüdyosu, rötuş ve ilginç etkiler basit ve ağrısız oluşturma düzenleme, kusur düzeltme yapar ve şaşırtıcı sonuçlar verir - Bir fotoğraf ya da gelişmiş toplu işlem yetenekleri yararlanarak çalışma olup olmadığı. Organize fotoğraf arşivi basit ve etkili! araçları ve özellikleri ve kuşak Photo Studio endüstri standartlarında desteğinin geniş dizi, dijital fotoğraf hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Youll hızlı ve kuşak Photo Studio içinde yolunu bulmak esnekliği takdir edeceklerdir.
Kuşak Photo Studio geniş ve esnek bir araç dijital fotoğrafçılık teknolojisindeki en son tarafından desteklenen isteyen fotoğrafçılara oluşturuldu. Yeni düzenleme Layer iş akışı için bir seçenek zenginliği sunuyor. endüstri standartlarına (RAW, HDR, DNG, 16-bit/channel, EXIF, IPTC, XMP ve tam yararlanın daha fazla) ve SSE ve MMX işleme teknolojileri gibi çok çekirdekli işlemcilerin gücünü destekler. 48 bit renk derinliği youll sayesinde ve en yüksek fotoğraf kalitesini sağlamak yeni algoritmalar duvardan duvara renk yönetimi ile renklerin gerçek hayattaki gibi tutun. Sen kuşak Photo Studio bağlı olabilir!
Verimli, hassas ve basit
Onun tüm hakkında kaliteli sonuçlar ve zaman - zaman. Thats size iş akışı için kuşak Photo Studio ihtiyacınız neden. Bir fotoğraf ya da büyük bir fotoğraf çekimi pek çok çalışma ile olsun, mükemmelliğin istiyorum ve sen dont atık için zamanımız var. Kuşak Photo Studio düzenleme özellikleri geniş sizin ve müşteri gurur olacak sonuçlar sağlar. Youll daha verimli iş akışı sağlayacaktır büyük toplu işlem ayarları ile zaman kazandırır. Kuşak Photo Studio birçok fotoğrafları gibi basit düzenleme ve hata düzeltme yapan tek bir fotoğraf işleme sanki. Ayrıca, oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz herhangi bir kombinasyonu için şablonlar fotoğraflar herhangi ayarlamak için düzenler. Ve yeni düzenleme Layer iş akışınızı artıracak. Tabii ki, kanal renk derinliği ve üstün renk yönetimi başına tüm kuşak Photo Studio Professional Edition destek düzenleme özellikleri 16 bit görüntü kalitesi kaybı en aza indirir.

mükemmel fotoğraflar Your yolu
Hatta en iyi fotoğrafçı kötü koşullar içine çalıştırabilirsiniz. Zayıf aydınlatma, uygun kompozisyon bulmakta sorun, benzersiz bir anı yakalamak için aceleyle, bir kez ya da başka kapılmıştım olarak kontrolümüz dışındaki sorunlar tüm çalıştırmak sahnenin ortasında unsurları rahatsız edici. Kuşak Photo Studio güçlü düzenleme araçları fotoğraflarınızı sağ ışık, renk, keskinlik ve parlaklık vermek için verir. Kuşak Photo Studio ile youll her şey mükemmel fotoğraflar elde etmek için ihtiyaç var!
Yönetin fotoğraf ve metadata
Fotoğraflar! Fotoğraflar! Fotoğraflar! Bilgisayarınızı Dolum sert götürmek - ve uçsuz bucaksız! Sıralama ve fotoğraf arşivini düzenliyor birçok fotoğrafçı kâbustur. Kuşak Photo Studio ile kontrol edilir.
Tüm iş ile fotoğraflar ile ne, sen orada sadece resim daha dijital bir fotoğraf daha fazla olduğunu biliyorum. Metadata - fotoğraf arkasında çok değerli bilgiler: açıklamalar, nasıl çekildiği, RAW dosyalarını veri, hatta GPS verileri! Kuşak Photo Studio hepsi orada sizin için emin kılar. sen bir fotoğraf veya bin: Herhangi bir kamera tarafından alındı metadata bitlerin arama veya tarafından eklenen etiketleme eğer kuşak Photo Studio fotoğraflar basit ve etkili olursa olsun, bilgi atama yapar. Fotoğraf küçük tarama yaparken bile metadata görüntüleyebilirsiniz. Kuşak Photo Studio ile fotoğraflarınızı metadata izini asla kaybetmeyeceğiz.

Güvenilir arşiv: standartları ve koruma
bilgi ekleme kuşak Photo Studio kolay, ama nasıl hakkında meta doesnt elimden almak ya da kayıp emin mi? Ve hayır küçük şeye: bazı programlar gerçekten gibi görevleri sırasında temel fotoğraf döndürme gibi bilgileri kaldıracaktır. Kuşak Photo Studio bilgilerinizi grubu ve kuşak Photo Studio güvenli hatta yedek meta olacak. in de bilgileri saklar her üç bilgi standartlara EXIF 2.2, IPTC ve XMP. Ayrıca, kuşak Photo Studio Unicode-dostudur. O fotoğraf açıklamaları dünyada ev dediğimiz doğru olursa olsun bakmak anlamına gelir. Kuşak Photo Studio da kolay kaynaklardan çeşitli fotoğraflar izlemek için yapar - tüm kameralar bile cep telefonları ve diğer cihazlar için - beraberce iyi organize bütün hale getirilmesi. Kuşak Photo Studio hatta CD'ler ve DVD'ler fotoğraf arşivi içerebilir.
Kalite o saymaktadır: her yerde!
dijital fotoğrafçılık konusunda ciddi iseniz, ne kadar önemli sizin iş akışı boyunca yüksek kalitede korumak için olduğunu biliyorum. Kuşak Yazılım olarak, kalite ve iş akışı anlıyorum. Dijital fotoğraf işleme yazılımı doesnt iş akışı her aşamada en kaliteli destek, fotoğraflarınız en iyi aramaya gidiyorum öyle. Her ve kuşak Photo Studio her aracı düzenlemek için, ve filtre maskeleri sorunu gidermekle, rötuş kullanılan renk derinliği kanal başına 16 bit destekler. Kuşak Photo Studio ile, resim kalitesi bozulması fotoğraf işleme yazılımı neden endişelenmenize gerek alışkanlık! Odak ve harika fotoğraflar yapım iyi gerisini üzerinde!
Endüstri standartlarını: kapılmıştım sizin için uygundur!
Avid fotoğrafçılar kalite ve RAW dosyası ile gelen ek işleme yetenekleri seviyorum. Bunlar pratikte eş anlamlı yüksek kaliteli dijital fotoğraflar ile vardır. RAW dosyalarını fotoğraf makinelerinde anlık resim çekildiği de fiş depolanan tüm metadata tutun. Kuşak Photo Studio 150'den fazla kamera türlerinden işleme RAW dosyaları için kapsamlı bir araç paketi sunuyor, siz) resimleri diğer düzenlenebilir oluşum içine herşeyi önizlemeden özel dönüşüm (gelişmekte olan tarama yapabilirsiniz böylece. Doğal olarak, kuşak Photo Studio evrensel dijital negatif formatında yeni DNG destekler!

Zoner Photo Studio complements your photo workflow perfectly. Why waste time using multiple programs and ineffective techniques to edit and organize your photos? Zoner Photo Studio makes editing, defect correction, retouching and creating interesting effects straightforward and painless and gives you astonishing results - whether you are working with one photo or taking advantage of the advanced batch processing capabilities. Organize your photo archive simply and effectively! The broad array of tools and features and the support of industry standards in Zoner Photo Studio will help you achieve your digital photo goals. Youll quickly get your bearings in Zoner Photo Studio and will appreciate its flexibility.
Zoner Photo Studio was created for photographers who need a large and flexible toolkit supported by the latest in digital photography technology. The new editing Layer introduces a wealth of options to your workflow. Take full advantage of industry standards (RAW, HDR, DNG, 16-bit/channel, EXIF, IPTC, XMP and more), and SSE and MMX processing technologies as well as support for the power of multi-core processors. Thanks to 48 bit color depth youll ensure the highest photo quality, and the latest algorithms keep your colors true to life with wall-to-wall color management. You can depend on Zoner Photo Studio!

Efficient, precise and simple
Its all about quality results and time - your time. Thats why you need Zoner Photo Studio for your workflow. Whether you are working with one photo or many from a large photo shoot, you want perfection and you dont have time to waste. The wide range of editing features in Zoner Photo Studio ensures results that you and your clients will be proud of. Youll save time with the great batch processing settings that will make your workflow even more efficient. Zoner Photo Studio makes editing and defect correction on many photos just as straightforward as if you were processing one photo. In addition, you can create and save templates to make any combination of edits to any set of photos. And the new editing Layer will improve your workflow. Of course, all of the editing features in Zoner Photo Studio Professional Edition support 16 bit per channel color depth and our outstanding color management minimizes loss of image quality.

Your path to perfect photos
Even the best photographer can run into bad conditions. Poor lighting, troubles with finding proper composition, hurrying to catch a unique moment, distracting elements in the middle of the scene at one time or another weve all run into problems beyond our control. Zoner Photo Studio gives you powerful editing tools to give your photos the right light, color, sharpness, and shine. With Zoner Photo Studio, youll have everything that you need to get perfect photos!

Manage your photos and metadata
Photos! Photos! Photos! Filling up your computer hard drive - and no end in sight! Sorting and organizing a photo archive is the nightmare of many photographers. With Zoner Photo Studio, you are in control.

With all the work you do with photos, you know that there is more to a digital photo than just the picture. Metadata - its the invaluable information behind the photo: descriptions, how it was taken, data from RAW files, even GPS data! Zoner Photo Studio makes sure it is all there for you. Zoner Photo Studio makes assigning information to photos simple and efficient, no matter if youre labeling one photo or one thousand: search on any of the metadata bits that were included by your camera or added by you. You can even view the metadata while browsing your photo thumbnails. With Zoner Photo Studio, you will never lose track of your photos metadata.

The reliable archive: standards and protection
Adding information is easy in Zoner Photo Studio, but how about making sure that the metadata doesnt get stripped or lost? And thats no small thing: some programs will actually remove information during tasks as basic as rotating your photos. With Zoner Photo Studio your information will be safe and Zoner Photo Studio can even backup your metadata. It also stores information in all three information standards-EXIF 2.2, IPTC, and XMP. Furthermore, Zoner Photo Studio is Unicode-friendly. That means your photo descriptions will look right no matter where in the world you call home. Zoner Photo Studio also makes it easy to keep track of photos from a variety of sources - from all your cameras to even mobile phones and other devices - and bring them together into one well-organized whole. Zoner Photo Studio can even include your photo archive of your CDs and DVDs.

Quality where it counts: everywhere!
If you are serious about digital photography, you know how critical it is to maintain the highest quality throughout your workflow. At Zoner Software, we understand quality and workflow. If your digital photo processing software doesnt support the highest quality at each step of your workflow, your photos arent going to look their best. Each and every tool in Zoner Photo Studio used for editing, problem fixing, retouching, and filter masks supports 16 bits per channel color depth. With Zoner Photo Studio, you wont have to worry about picture quality degradation caused by your photo processing software! Focus on making great photos and well do the rest!

Industry standards: weve got you covered!
Avid photographers love the quality and additional processing capabilities that come with RAW files. These are practically synonymous with the highest-quality digital photos. RAW files hold all the metadata that was stored on the cameras chip at the instant when the picture was taken. Zoner Photo Studio offers you a full suite of tools for processing RAW files from more than 150 camera types, so you can do everything from preview browsing to customized conversion (developing) of pictures into other editable formats. Naturally, Zoner Photo Studio supports the new DNG universal digital negative format!

Film Ara, Film İzle
Zoner Photo Studio Pro 12.9 indir


Etiketler

Zoner Photo Studio Pro 12.9 programının en son versiyonunu ve Zoner Photo Studio Pro 12.9 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Zoner Photo Studio Pro 12.9 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Zoner Photo Studio Pro 12.9 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Zoner Photo Studio Pro 12.9 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Zoner Photo Studio Pro 12.9'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.