Resize Pictures Plus 3.4.2

Resize Pictures Plus 3.4.2

Resize Pictures Plus - boyutlandırma ve format toplu modunda fotoğraflar için kolay kullanımlı bir programdır. toplu yeniden boyutlandırmak için Kullanıcının, kalite, resim üzerinde filigran koymak ve bir JPG, BMP, PNG, TIF, GIF, PCX ve TGA gibi biçimlerinin resimleri dönüştürün. çoğunluk sfotografiovannyh görüntüleri büyük çünkü Öncelikle, program, kamera fotoğrafları değiştirmek için, gelecek ve bu yarar size hızlı ve kolay bir toplu modunda tüm bu işlemleri sağlayacak, sadece bir fotoğraf seçmeniz gerekir yani , resimler ve tıkırtı başlamak çıkış parametrelerini ayarlamak. Sonuç olarak, arkadaşlarınıza fotoğraf iletmek mümkün, blog ya da forum koymak onları içinde olacaktır. Bu ve basit bir kullanıcı arayüzü, bu nedenle, çoğu kullanıcı için uygun olan kullanım sırasında sorunlara neden olmaz.
Temel Özellikler:
- Seçme ve toplu modunda süreci resimler.
- Olanak verir, belirli bir genişlik ve yükseklik ve devam oranlarını veya tanımlamak sabit resim boyutlarını zorlayacak.
- Görebilir, ekleyebilir ve sıralama özellikleri içeren bir liste resimleri kaldırın.
- Filigran ekleme ve aynı anda resimlerinizi yeniden adlandırın.
işlenmiş sonra - Jpg EXIF ve Tiff Etiketler kesilmiş olamaz.
- Tarih saat oluşturma dosya tutun.
Orijinal resim ve aynı ekranda işleme resim arasında - Direct kontrast.
- Sağlar 40 grafik biçimlerini ve 7 en popüler formatları içine tasarrufu.
- Gerçek renk, 256 renk veya gri ölçekli olarak kaydedebilirsiniz.
- Windows explorer herhangi bir resim dosyalarını sürükleyebilir ve resmi listesinde onları bırakın.
- Otomatik olarak çıkış üzerinde son ayarları kaydetmek.
- Değişim DPI Resimler toplu modunda.

Resize Pictures Plus - easy-to-use program for resizing and format your photos in batch mode. Allows the user to batch resize, quality, put a watermark on pictures and convert pictures in one of the formats such as JPG, BMP, PNG, TIF, GIF, PCX and TGA. First of all, the program will come to change the photos from your camera, because the majority sfotografiovannyh images are large, and this utility will allow you to quickly and easily perform all these operations in batch mode, ie you just need to select a photo, set the output parameters of images and click Startup. As a result, you will be able to transmit your photos to friends, put them in blog or forum. It has a simple user interface, therefore, appropriate for most users and will not cause problems during use.
Key Features:
- Select and process pictures in batch mode.
- Allows you to force a specified width or height and keep the proportions, or define fixed picture dimensions.
- View, add and remove pictures in a list with sorting features.
- Add watermark and rename your pictures at once.
- After processed, the Jpg EXIF and Tiff Tags can not been lost.
- Keep file creating date time.
- Direct contrast between original picture and processed picture on the same screen.
- Provides 40 graphics formats and saving into 7 most popular formats.
- Saving into true color, 256 colors or gray scale.
- You can drag any picture files from Windows explorer and drop them on the list of picture.
- Automatically save your latest settings on exit.
- Change DPI of Pictures in batch mode.

Film Ara, Film İzle
Resize Pictures Plus 3.4.2 indir


Etiketler

Resize Pictures Plus 3.4.2 programının en son versiyonunu ve Resize Pictures Plus 3.4.2 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Resize Pictures Plus 3.4.2 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Resize Pictures Plus 3.4.2 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Resize Pictures Plus 3.4.2 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Resize Pictures Plus 3.4.2'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.